Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

trisestri Pozri príspevok
Pozor na to čo píšete,internet je ovela menej anonymný než by si ktokolvek vedel predstavit,najmä pre tých čo majú statické ip adresy./ak je niekto technický zdatný,zistí všetko čo ste kedy pod akými nickmi písali alebo ake emailove adresy a konta vam patria/
Asi tak providera

To by musel z tej ktorej stránky z protokolov o spojení

emailovú adresu spojiť s konkrétnou osobou ???- - ťažko - ešte tak s konkrétnym kompom (najmä, ak si ho stránka (server) (označkuje" )
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
Nepači sa im petícia za zachovanie rozsahu zdravotných služieb a potrebujú na svoje nekalé úmysly rozoštvavat lekarov a pacientov proti sebe podla starého osvedčeného hesla rozdeluj a panuj.
Tak tá petícia sa nepáči ani mne,kapitola o akciovkách by tam nemala byť a podpísalo by to asi 100% lekárov.A na články o zdravotníkoch ako o spodine spoločnosti som si už zvykla,teraz ako sa blíži jeseň a schyľuje sa k stretu bude takýchto pokútnych kupených novinárikov ako sú v Sme čoraz viac,aj články budú v množstve 10 denne,bolo to tak aj v Cechách.Ale aj tak som rozčarovaná.No nič,prežijeme nejako.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ako budú fungovať pohotovosti od 1.9. ? Pacient sa naozaj stane rukojemníkom nedocenených lekárov pohotovostí ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad Pozri príspevok
Ako budú fungovať pohotovosti od 1.9. ? Pacient sa naozaj stane rukojemníkom nedocenených lekárov pohotovostí ?
Nejde o paušálne pohotovosti,je to LSPP,čiže nie záchranka ani urgenty.Ide len o tie pohotovosti,ktoré neplatia lekárom ,v niektorých nedostali zaplatené od septembra 2010.Ani zmluvy nepodpísali a aj ked nastupovali tak vlastne tam nemali byť.Pozníte zákony,keby sa niečo stalo,tak Vás vlastne ošetroval lekár bez zmluvy.Nedá sa s nimi dohodnuť,takže asi to bude musieť isť takto.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
dnešným obedom som si vypestovala alergiu, resp. nechuť ku kuraciemu mäsu. Samozrejme k takému, ktoré bude pripravovať niekto iný.
V dnešnom "závodnom" kuracom rezni som mala PERIE.
Nemám slov!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami Pozri príspevok
Nejde o paušálne pohotovosti,je to LSPP,čiže nie záchranka ani urgenty.Ide len o tie pohotovosti,ktoré neplatia lekárom ,v niektorých nedostali zaplatené od septembra 2010.Ani zmluvy nepodpísali a aj ked nastupovali tak vlastne tam nemali byť.Pozníte zákony,keby sa niečo stalo,tak Vás vlastne ošetroval lekár bez zmluvy.Nedá sa s nimi dohodnuť,takže asi to bude musieť isť takto.
Nechce sa mi hladáť zákony, pýtam sa ako pacient - kam mám ísť, ak lekári na pohotovostiach odmietnu nastúpiť ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad Pozri príspevok
Nechce sa mi hladáť zákony, pýtam sa ako pacient - kam mám ísť, ak lekári na pohotovostiach odmietnu nastúpiť ?
Neviem odkiaľ si a kde máte najbližšiu nemocnicu.Tak tam.Organizátor pohotovosti,čo je iné ako lekári,je povinní Ti zabezpečiť aby si mala kam isť.Ja som z väčšieho mesta,takže tu funguje LSPP-tej sa týka nenastupenie,potom v nemocnici urgent a tiež záchranka.Tých sa to netýka.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami Pozri príspevok
Neviem odkiaľ si a kde máte najbližšiu nemocnicu.Tak tam.Organizátor pohotovosti,čo je iné ako lekári,je povinní Ti zabezpečiť aby si mala kam isť.Ja som z väčšieho mesta,takže tu funguje LSPP-tej sa týka nenastupenie,potom v nemocnici urgent a tiež záchranka.Tých sa to netýka.
Som z PD, LSSP je na novej poliklinike, ktorá patrí UNIPHARMe.

(našťastie, túto pohotovosť som ešte nikdy použiť nemusela. Tú v nemocnici, spojenú s hospitalizáciou - ano. Kým ma prijali na oddelenie, čakala som tam s emboliou plúc 5 hod.).
Naposledy upravil veronikasad : 23.08.11 at 12:42
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad Pozri príspevok
Som z PD, LSSP je na novej poliklinike, ktorá patrí UNIPHARMe.

(našťastie, túto pohotovosť som ešte nikdy použiť nemusela. Tú v nemocnici, spojenú s hospitalizáciou - ano. Kým ma prijali na oddelenie, čakala som tam s emboliou plúc 5 hod.).
Táto pohotovosť tam nebola napísaná,ale niekde v niektorom meste nemocnica Unipharmy neplatí,to som zachytila.No uvidíme,je na organizátoroch LSPP aby zabezpečili starostlivosť,nie na lekároch.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Bánovce nad Bebravou
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ano,práve som to našla.
Ono,keby sa ten drbnutý zákon z 2008 upravil,nebol by problém,leda v tom,že by organizátori museli tých ľudí aj platiť.Teraz načo,ked aj tak je to povinné.Okrem toho je to tak napísané,že ked Vás vypíšu na služby,nemôžete nič.Jedine zaplatiť za seba náhradu ak náhodou dovolenkujete,rodíte,či beriete chemotherapiu.Je to neskutočný zákon na dnešnú dobu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ja vas lekári chápem, každý chce mať za svoju prácu primerane zaplatené. Ale v tomto prípade sú mnohkrát v hre ľudské životy ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ľudské životy sú hlavne v hre,pretože nie je pomaly s čím a na čom robiť.A tiež v tom,že stredná generácia je v háji.A pomaly bude končiť aj naša,ked už lekári odchádzajú do predčasného tak to je na zamyslenie.Moja kolegyna pred 2 rokmi vo veku 57 rokov plesla dverami a je v Čechách.Je to normálne?Začnite sa konečne starať o svoje peniaze v poisťovniach a aké služby za to dostávate.Opakujem to ako verklík a zrejme Vám tým dobre leziem na nervy,ale je to tak.
A kamarát pred 4 rokmi z pozície primára na ARO,tiež smer Irsko.A to je preddôchodková generácia,to Vás neohrozuje na životoch?
4 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

BXLmiami Pozri príspevok
Ľudské životy sú hlavne v hre,pretože nie je pomaly s čím a na čom robiť.A tiež v tom,že stredná generácia je v háji.A pomaly bude končiť aj naša,ked už lekári odchádzajú do predčasného tak to je na zamyslenie.Moja kolegyna pred 2 rokmi vo veku 57 rokov plesla dverami a je v Čechách.Je to normálne?Začnite sa konečne starať o svoje peniaze v poisťovniach a aké služby za to dostávate.Opakujem to ako verklík a zrejme Vám tým dobre leziem na nervy,ale je to tak.
A kamarát pred 4 rokmi z pozície primára na ARO,tiež smer Irsko.A to je preddôchodková generácia,to Vás neohrozuje na životoch?
Prídu Ukrajinci .
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

BXLmiami Pozri príspevok
Ľudské životy sú hlavne v hre,pretože nie je pomaly s čím a na čom robiť.A tiež v tom,že stredná generácia je v háji.A pomaly bude končiť aj naša,ked už lekári odchádzajú do predčasného tak to je na zamyslenie.Moja kolegyna pred 2 rokmi vo veku 57 rokov plesla dverami a je v Čechách.Je to normálne?Začnite sa konečne starať o svoje peniaze v poisťovniach a aké služby za to dostávate.Opakujem to ako verklík a zrejme Vám tým dobre leziem na nervy,ale je to tak.
A kamarát pred 4 rokmi z pozície primára na ARO,tiež smer Irsko.A to je preddôchodková generácia,to Vás neohrozuje na životoch?
Prečo poistenec nedostáva každý mesiac zo svojej zdrav. poisťovne výpis aké lieky mal predpísané, a tiež návštevy u lekárov.
Viem, že sa u nás v súčasnosti zapisujú lieky o ktorých pacienti nemajú ani tušenie, a taktiež fiktívne návštevy.
Kolega spomínal, ako jeho dcéra vo Švajčiarsku (žijúca tam od cca 1970),dostávala tento výpis aj s famíliou každý mesiac.
Všetko možné sa po revolúcii bezhlavo preberalo hlavne z Európy, tento zdravý systém nie. Prečo?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

katalóg Pozri príspevok
Prečo poistenec nedostáva každý mesiac zo svojej zdrav. poisťovne výpis aké lieky mal predpísané, a tiež návštevy u lekárov.
Viem, že sa u nás v súčasnosti zapisujú lieky o ktorých pacienti nemajú ani tušenie, a taktiež fiktívne návštevy.
Kolega spomínal, ako jeho dcéra vo Švajčiarsku (žijúca tam od cca 1970),dostávala tento výpis aj s famíliou každý mesiac.
Všetko možné sa po revolúcii bezhlavo preberalo hlavne z Európy, tento zdravý systém nie. Prečo?
na požiadanie Ti ten výpis urobia....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja teda naozaj neviem.....tento server už nemá svojho majiteľa, admina???????? veď taký vychytený server sa rúti do záhuby.....admin, čo si na niekoľko mesačnej dovolenke???? veď tu je bordel ako hrom
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

jozka56 Pozri príspevok
Ja teda naozaj neviem.....tento server už nemá svojho majiteľa, admina???????? veď taký vychytený server sa rúti do záhuby.....admin, čo si na niekoľko mesačnej dovolenke???? veď tu je bordel ako hrom
Čo si sa ?

Dorútila z dovolenky ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jožka,to je tým teplom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať