Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
...inak za 4 mesiace sú zas Vianoce ja nič to len tak, to je z toho tepla idem dať spršku...
Lujza, aj mňa to isté včera napadlo, aj to, že pomaly už treba niečo zháňať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
...inak za 4 mesiace sú zas Vianoce ja nič to len tak, to je z toho tepla idem dať spršku...
Ty nemáš svedomie!!!!!!!!!!! už sa bojím, že len čo začne školský rok, mi ich začnú pripomínať obchodníci, ale už aj ty, kde bude vianočná idylka?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
dnešným obedom som si vypestovala alergiu, resp. nechuť ku kuraciemu mäsu. Samozrejme k takému, ktoré bude pripravovať niekto iný.
V dnešnom "závodnom" kuracom rezni som mala PERIE.
Nemám slov!
Prosím ťe nebuď útlocitná, vegetariáni zjedia celé klíčky aj s e coli, iným vymysleli celozrnný chlieb, a ty tu tak vyvádzaš keď dostaneš celokuraťový rezeň. A taký Eskimák vieš akú by mal radosť keby si mohol dať natrávený obsah žalúdka?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Ty nemáš svedomie!!!!!!!!!!! už sa bojím, že len čo začne školský rok, mi ich začnú pripomínať obchodníci, ale už aj ty, kde bude vianočná idylka?
mám pocit, že tá už nie je roky aspoň ja to tak pociťujem....
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

pavol54 Pozri príspevok
Ty nemáš svedomie!!!!!!!!!!! už sa bojím, že len čo začne školský rok, mi ich začnú pripomínať obchodníci, ale už aj ty, kde bude vianočná idylka?
Pár dní hore-dolu. Zbieram darčeky od februára každý rok. To som odpozerala od svokry. Asi to najlepšie, čo som od nej prevzala.
A práve preto mám vianočnú idylku, a nie naháňačku. A bez náporu na peňaženku.
0 0
Lídia Lídia

Lídia je offline (nepripojený) Lídia

Ďakujem za recept. Veľmi sa mi páči ako si vyzdvihla, že nebola sama.
Taká symbióza medzi ľudmi. Fakt pekné.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Oliwa Pozri príspevok
Však to perie si mala ako pridanú hodnotu... zrejme...
Tak už iba daň z toho
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

aká vianočná idylka,na kupalisko treba ist a užit si to,zvyšok leta
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
aká vianočná idylka,na kupalisko treba ist a užit si to,zvyšok leta
..

..ja by som takú idylku, že kúpalisko, sneženie a stromček...teda 3v1..a v pohode aj dnes...(no aj nejakú koledu, že radujme sa veselme sa , sneží- by som zaspievala
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja by som takú idylku, že kúpalisko, sneženie a stromček...teda 3v1..a v pohode aj dnes...(no aj nejakú koledu, že radujme sa veselme sa , sneží- by som zaspievala
No počkaj, moja, ten sneh to nie je sranda, najmä keď budeš hľadať bieleho Robina v snehu, ešte ti poskočí srdiečko, že kde zmizol.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kvaka Pozri príspevok
No počkaj, moja, ten sneh to nie je sranda, najmä keď budeš hľadať bieleho Robina v snehu, ešte ti poskočí srdiečko, že kde zmizol.
Sneh v lete, to ste kde čítali, že to má tak byť? V lete má byť teplo, v zime zima. Hoci toto leto je akosi popletené. Aj včera v Stratenej padali snehové krúpy, och, joj. Ale na druhej strane, až tak kúriť, by hore nemuseli.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kvaka Pozri príspevok
Lujza, aj mňa to isté včera napadlo, aj to, že pomaly už treba niečo zháňať.
A ja som už aj začala zháňať, síce trošku nechtiac, ale začala. Dnes som si kúpila super krásne letné pyžamko, a doma som zistila, že mohlo byť o číslo väčšie.. Nevadí, mám pre mrkvičku prvý darček na vianoce .
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
A ja som už aj začala zháňať, síce trošku nechtiac, ale začala. Dnes som si kúpila super krásne letné pyžamko, a doma som zistila, že mohlo byť o číslo väčšie.. Nevadí, mám pre mrkvičku prvý darček na vianoce .
Baby, to vy vydržíte s tými darčekmi až do vianoc? ja niee, napr. stále niečo vnúčatkám kúpim a hneď to im aj dám, veď raz sú meniny, raz narodky, raz DD, raz len tak, pre radosť, no proste pod stromček to nevydrží, ale aspoň dobre, skrýšu nezabudnem.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety Pozri príspevok
Baby, to vy vydržíte s tými darčekmi až do vianoc? ja niee, napr. stále niečo vnúčatkám kúpim a hneď to im aj dám, veď raz sú meniny, raz narodky, raz DD, raz len tak, pre radosť, no proste pod stromček to nevydrží, ale aspoň dobre, skrýšu nezabudnem.
No čo sa týka konkrétne mňa, ja vydržím. Horšie je, keď pozabúdam, čo som kde dala.. A už sa stalo, že som našla až v novom roku..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja tiež tak dávam každé darčeky dopredu a potom sa vyhováram, že však darčeky už boli..nikdy sa mi nepodarí udržať prekvapko...ale zase- keď kúpim, mám radosť a tak sa musím hneď podeliť..čo už...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak kto má rád chladno vonku alebo milenca vedľa seba:
Vtipek.jpg  
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Nákup vian. darčekov počas roka, áno. Škrečkovanie.
Taktiež som vždy mala doma nejakú úplne novú hračku pripravenú v pohotovosti, ak by dieťa ochorelo. Na odpútanie pozornosti od horúčky a pod.
Tiež keď sa išlo na očkovanie, tak som nejakú maličkosť vytiahla a podala dieťaťu pri "manévrovaní" v ambulancii. Vždy všetko prebehlo dobre a nebáli sa injekcií.
2 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Dúfam, že nezastavím diskusiu o Vianociach.

Zapamätala som si príbeh (najskôr z Bičanovej Neuveriteľných príbehov v Živote).
Jeden z partnerov zomrel, a druhý našiel po čase, možno i v lete, darček pripravený na Vianoce
dolu v skrini. Zabalený, s označením pre koho.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
...inak za 4 mesiace sú zas Vianoce ja nič to len tak, to je z toho tepla idem dať spršku...
za toto by som Ti mala dať nevhodné
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

katalóg Pozri príspevok
Dúfam, že nezastavím diskusiu o Vianociach.

Zapamätala som si príbeh (najskôr z Bičanovej Neuveriteľných príbehov v Živote).
Jeden z partnerov zomrel, a druhý našiel po čase, možno i v lete, darček pripravený na Vianoce
dolu v skrini. Zabalený, s označením pre koho.
bože,to muselo byť hrozné....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať