Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
No, baby, aké ste... My sa tých foto tuším nedočkáme Vonku na šľaktraf a vy mi zvyšujete tlak, nóóó keď ma exne, máte ma na svedomí
..

...ale efuš, to my nyje...to naše zodpovedné decká,teda decko a had...lebo aj had nafotil dialóg "zoči-voči" s Robinom,len nejak neny kedy dostať to do pc....a tak je to aj u Lui....decko nemá čas
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Pred hodinou som sa vrátil zvonku.
Bol som autom (a sviňa=klíma neopravená).

Nedá sa povedať, že nejako zvlášť zima mi bolo .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale efuš, to my nyje...to naše zodpovedné decká,teda decko a had...lebo aj had nafotil dialóg "zoči-voči" s Robinom,len nejak neny kedy dostať to do pc....a tak je to aj u Lui....decko nemá čas
baby, baby, už ste to dávno mali samé vedieť a nie spoliehať sa na nevychované decká, kam ten svet speje....

už tu nie som!
Naposledy upravil kukučka : 25.08.11 at 22:24
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
baby, baby, už ste to dávno mali samé vedieť a nie spoliehať sa na nevzchované decká, kam ten svet speje....

už tu nie som!
..

...ešte dobre, že tu nie si..aj by si nás utasala za nevedomosť...ja z hadovho mobilu viem, len had je furt odplazený z domu, nieje kedy zobrať mu mobil...
...ale kúpim si foťák, hneď len čo sa dostanem do mesta, fčul sa nedá,červík a havík-to je dosť!...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
..

...ešte dobre, že tu nie si..aj by si nás utasala za nevedomosť...ja z hadovho mobilu viem, len had je furt odplazený z domu, nieje kedy zobrať mu mobil...
...ale kúpim si foťák, hneď len čo sa dostanem do mesta, fčul sa nedá,červík a havík-to je dosť!...

Pepsi, šak sa už neondej, zajtra naštartuj "nervy", zober červíčka i hafíčka a padaj po foťák, ten Tvoj peso ma stále dráždi čoraz viac
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
Pepsi, šak sa už neondej, zajtra naštartuj "nervy", zober červíčka i hafíčka a padaj po foťák, ten Tvoj peso ma stále dráždi čoraz viac
...sranduješ, však?..som vyflusnutá ako stará duracelka a ty chceš odo mňa, aby som stepovala s červíkom a psom po meste...ani za nič...a nedupkaj, vydrž!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem si dať dve dĺžky vane...pri kraji, lebo meliem z posledného...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....tak kuknite na malého drobca a jeho väčšieho brata
http://www.porada.sk/album.php?albumid=633
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

lujza.j Pozri príspevok
....tak kuknite na malého drobca a jeho väčšieho brata
http://www.porada.sk/album.php?albumid=633
..vidiet, ze si rozumeju..jednoducho kamosi..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako malý a veľký kamarát,proste boli úžasní...labroško bol naozaj neskutočne trpezlivý,je to úplne super kamoš...zišiel by sa častejšie, aspoň by sa tento môj šarkan ukludnil...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a som nasjedovaná,lebo včera som poslala do našich televízií,ktoré denne vyhukujú do sveta, že napíšte nám, ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, tak teda včera som napísala a priložila link, prosila som, nech zverejnia, že prosíme o darcov krvi pre našu Jarku a ostatných na Klenovej, ale tuším ma mali na háku a neuverejnili ...načo aj, to asi nieje také dôležité, ako cigánske osady, krimisprávy a hádky našich politikov...
...možno prosba obyčajného človeka im nestačí,možno transfuzky krv majú a majú dosť, keď samy nežiadajú a keby sa transfuzky obrátili na telku, hádam by sa našli aj darcovia...
...kurňa ja som taká nasratá hneď ráno doporazenia.....idem im napísať ešte raz...
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
hurááááá, piatok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pristala by som, keby už bola sobota...a pršalo...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Dnes, 05:35 AM
...ako malý a veľký kamarát,proste boli úžasní...labroško bol naozaj neskutočne trpezlivý,je to úplne super kamoš...zišiel by sa častejšie, aspoň by sa tento môj šarkan ukludnil...


labradori sú spoľahliví priatelia...ale náš bišon je starší ,tak si viac rozumie so susedovou vlčicou /on 5 rokov- biely, ona 4 roky -čierna/ a k labradorovi /1 rok/ ujde zase susedov yorkschire /pol roka/.Obidva páry vyzerajú bohovsky - ako pivový pohár so štamprlíkom, no zase vrelo udržujú susedské vzťahy.....

pepsi, ten tvoj je prerozkošnýýý, aj dcéra skonštatovala.

Energiu nech prenáša i na teba, veď sa podelí!
1 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

nádherné...už dávno ma nič nepotešilo viac, ako títo dvaja
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak toto sa už nedá ani komentovať.Profesor Izák dostal výpoved pre nadbytočnosť.No super.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

BXLmiami Pozri príspevok
Tak toto sa už nedá ani komentovať.Profesor Izák dostal výpoved pre nadbytočnosť.No super.
= terajší šéf ho nepotrebuje .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...niekto by mohol dať výpoveď aj mojej doktorke...čakáreň prázdna a taká prevoňaná nejakou smradovou sviečkou, že som po 10 minútach v prázdnej čakárni rezignovala,kašlem na lieky, začalo ma napínať od toho pachu a musela som het...mohla si založiť kozmetický salón, keď jej lekárina smrdí a potrebuje vône..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Tak toto sa už nedá ani komentovať.Profesor Izák dostal výpoved pre nadbytočnosť.No super.
..

mohla by si dať zdroj info?..
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

ja som videla info na
http://www.cas.sk/clanok/205223/uzna...al-padaka.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať