Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

...podvečerná kafa sa podáva...kto má kýblik pristavený- dostane...a kto nemá, nech si ráno privstane..tak..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no čo sa budem vypytovať!...ticho tu, tak asi dobre...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
ja som z tohto v nemom úžase, toto proste nechápem ludia sú proste hovädá!!!!!!

jednoznačne, ale obe odťať!!!!
Nemôžem súhlasiť s tebou hneď dvakrát hovädo by takú škodu nespáchalo, ruky v žiadnom prípade neodtínať(ako sa bude živiť? ) ak tak malíček alebo značku na čelo vypáliť, alebo do ucha zastrihnúť, aby bol viditeľný na prvý pohľad. Pre takýchto ľudí vytvoriť prevýchovný tábor. Lenže sudca je vždy na strane zlodeja( pretože okradnutý sa nemá s čím podeliť, ale zlodej má z čoho dať), tak by tábory zívali prázdnotou.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Nemôžem súhlasiť s tebou hneď dvakrát hovädo by takú škodu nespáchalo, ruky v žiadnom prípade neodtínať(ako sa bude živiť? ) ak tak malíček alebo značku na čelo vypáliť, alebo do ucha zastrihnúť, aby bol viditeľný na prvý pohľad. Pre takýchto ľudí vytvoriť prevýchovný tábor. Lenže sudca je vždy na strane zlodeja( pretože okradnutý sa nemá s čím podeliť, ale zlodej má z čoho dať), tak by tábory zívali prázdnotou.

..no to by sa mohlo...ale doživotne by musel robiť k tomu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Nemôžem súhlasiť s tebou hneď dvakrát hovädo by takú škodu nespáchalo, ruky v žiadnom prípade neodtínať(ako sa bude živiť? ) ak tak malíček alebo značku na čelo vypáliť, alebo do ucha zastrihnúť, aby bol viditeľný na prvý pohľad. Pre takýchto ľudí vytvoriť prevýchovný tábor. Lenže sudca je vždy na strane zlodeja( pretože okradnutý sa nemá s čím podeliť, ale zlodej má z čoho dať), tak by tábory zívali prázdnotou.
podla mňa málo účinné bez malíčka môže dalej "páchať" a ostatné sa stratí časom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tu je ako živo zase...pomaly to môžeme tu zabaliť,nik sem nechodí...asi sa zhoršila kvalita kávy...alebo?..
..posielam kúsok čoklís k obedu...a fajn deň vám dnes...


1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..tu je ako živo zase...pomaly to môžeme tu zabaliť,nik sem nechodí...asi sa zhoršila kvalita kávy...alebo?..
..posielam kúsok čoklís k obedu...a fajn deň vám dnes...


Pepsi, ďakujeme za čoklís, ale nemrozumiem, koho, čo, si tým, alebo tou čoklís myslela.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojík no však podľa hesla ruka v ruke, ruka v niečom,niečo v ruke, niečo v niečom...chapeš, nyje?...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šak to sú dva čoklísky, tak terazky neviem, ktorú zbodnúť skorej.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojík, čo ti chutí viac..teraz poobede...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

OK, tak obidve naraz, veď aj to je možné.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no vidíš, aká si múdra...aj ja tak myslím..načo šanovať!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
A to ja mám včul robiť, keď tu pepsi čukolády rozdáva?
Ešte aj polovičák mi odišiel na služobku.... Večer zapnem poradu, pokukám čukoládu, tento z obrazovky mi aspoň nepovie, čo na neho tak debilné kukám... :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojik a ešte bude na teba aj sladký tento tu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ak sa podarí mužnému Galkovi zrušiť slovenskú armádu, tak nás prídu ochrániť:

Taliani
lebo tu majú elektrárne,

Holanďania a Dáni
lebo tu majú pôdu,

Izraelci
lebo tu majú občianske združenia, nadácie a banky,

Francúzi, Nemci a Kórejci
lebo tu majú automobilky,

Američania
lebo tu majú oceliarne,

Rakúšania
lebo tu majú smetisko,

Maďari
lebo tu majú Slovnaft a maďarónskych občanov a

Číňania a Vietnamci
lebo tu majú najlepších kupcov ich brakového tovaru.

No povedzte - dovolí si niekto stratiť takú dobrú kolóniu?

Vďaka Vám naši drahí Mikloš, Dzurinda a Rusko, že ste nás privatizáciou strategických podnikov prozreteľne pripravili o národný majetok a tak rafinovane zabezpečili našu bezpečnosť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

som nasrdená - nedarí sa a nedarí nájsť zamestnanie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sa môžem vyprdnúť aby som ja varila kôly mojemu decku vždy ked uvarím tak sa s tým gniavim sama. včera som uvarila šošovicovú na sladko-kyslo, ešte aj vajcia som tam šupla lebo to lúbi, už dnes viem že ju budem tlačiť sama a sama si môžem aj poprdkávať. nehovorím o pečenom kurati v remoske čo je chladnici od soboty a ryžu, ktorú si dá teraz pes, lebo ja ryžu nejem.nemala by som ani šošovicu, ale čo s ňou.
povedala som jej že uvarím až na Vianoce a ona nato že možno ani nebudem musieť, že možno bude v robote keď náhodou "pán bytný" nepríde domov, také krásne sviatky sa mi rysujú len ja+pes
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma Pozri príspevok
som nasrdená - nedarí sa a nedarí nájsť zamestnanie
hmmm.... to je nepríjemné, viem to pochopiť ja som síce zamestnaná v jednej "firme" už xy rokov, ale môj chlap bol na tom podobne. ja som teraz tu a on je v De. držím palce
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
sa môžem vyprdnúť aby som ja varila kôly mojemu decku vždy ked uvarím tak sa s tým gniavim sama. včera som uvarila šošovicovú na sladko-kyslo, ešte aj vajcia som tam šupla lebo to lúbi, už dnes viem že ju budem tlačiť sama a sama si môžem aj poprdkávať. nehovorím o pečenom kurati v remoske čo je chladnici od soboty a ryžu, ktorú si dá teraz pes, lebo ja ryžu nejem.nemala by som ani šošovicu, ale čo s ňou.
povedala som jej že uvarím až na Vianoce a ona nato že možno ani nebudem musieť, že možno bude v robote keď náhodou "pán bytný" nepríde domov, také krásne sviatky sa mi rysujú len ja+pes
..

..Lui, ja keby som nemusela, okolo šporáka ani neprejdem...dnes som urobila 26 parených buchiet a nie je ani jedna...a to som nechala ešte čisté,bez kakaa, že im zohrejem na zajtra aspoň na raňajky...figu drevenú...a vianoce si viem celkom živo predstaviť bez tanečkov okolo šporáka...čo ja by som za to nedala!!!...
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

willma Pozri príspevok
som nasrdená - nedarí sa a nedarí nájsť zamestnanie
Máš aj BOZP ?

Lebo občas hľadajú, ale iba kombiné .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať