Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Mňa aj potešilo aj trošku zarmútilo to isté :

vydala sa nám druhá polovica neterí (menovite Katka).
Tak nech im to vydrží tak slnečne ako včera (aspoň jeden život).

Ahoj
Ka Mil
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dav Pozri príspevok
A ten list, ktorým naparí pokutu, by som zaslala do firmy Kros, a požadovala od nich, aby, ak tlačivo skutočne nie je správne, znášali pokutu oni, a ak tlačivo správne je, tak by som priložila ich vyjadrenie k odvolaniu voči pokute.
Súhlasím s príspevkom, len ak si prečítate hociktoré licenčné podmienky k softom, tak väčšinou je uvedené, že autor nezodpovedá za vzniknuté "škody", ktoré vznikajú pri používní softu.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Konečne mi tento týždeň prídu knižky, ktoré som si objednala.... Tak sa teším....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Práve mi volal najmladší synátor, mám vnučku, volá sa Lea 3,30kg/50cm.
Je to štvrté vnúčatko, tretia vnučka. Teším sa a hneď som zdravšia.
Naposledy upravil ALDA : 11.06.08 at 10:09
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ALDA Pozri príspevok
Práve mi volal najmladší synátor, mám vnučku, volá sa Lea 30,30kg/50cm.
Je to štvrté vnúčatko, tretia vnučka. Teším sa a hneď som zdravšia.

Jéééj, gratulujem, želám veľa zdravia.....
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Práve mi volal najmladší synátor, mám vnučku, volá sa Lea 30,30kg/50cm.
Je to štvrté vnúčatko, tretia vnučka. Teším sa a hneď som zdravšia.
Krásna správa, želám mamičke aj malinkej veľa zdravia. Mimochodom vybrali jej krásne meno .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Som paf, že 30,3kg
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ALDA Pozri príspevok
Som paf, že 30,3kg

My sme pochopili....
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
ALDA Pozri príspevok
Som paf, že 30,3kg
Aj ja by som sa od radosti zbláznil a zabudol na nepodstatné veci. Prajem veľa zdravíčka.
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

Môjmu 6-ročnému synovi začal včera plavecký výcvik,za ktorý som zaplatila 400,- Sk.Tešila som sa spolu s ním, ale len dovtedy pokiaľ mi nepovedal ako na plaveckom bolo. Zo škôlky ich šlo 49 detičiek rozdelených podľa trried, čo som si myslela že je tak akurát, ale popri tom tam boli deti zo základnej školy, spolu v bazéne sa teda tlačilo asi 100 detí. Výcvik pre deti prebiehal asi tak že najskôr v detskom bazéne sa hrali s lodičkami a spievali si a potom šli s rukávmi do veľkého bazéna, kde si mohli robiť čo chceli-nikto im nevysvetlil ani neukázal ako plávať.Žiadna výučba-nič, nič, nič, jedine že všetky deti museli skákať do bazénu-a to aj 4 ročné!.Dokonca 13 ročné deti učili maličkých skákať tak že jeden drobca hodil do vody a druhý ho chytal vo vode, keď sa drobce ponorili.Kamarátkin 4-roč.syn prehlásil že už tam nikdy nepôjde a v spánku sa pocikal, pretože si myslel že je pod vodou a nemôže dýchať.Sused občas vypomáha pre mater.škôlky ( robí inštruktora pre lyžovanie a plávanie) mi vravel že je tam príliš veľa detí a chaos, synova učiteľka dnes prežíva stres pretože má na nich dohliadať a v plaveckých čiapočkách nemá prehľad ktoré sú jej deti, tak som zvedavá ako bude dnes, ale myslím si že 400,- Sk za trojhodinové hranie v preplnenom bazéne je príliš
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Práve ma potešilo, že moje "najmenšie 22-ročné dieťa" dnes urobilo bakalárske štátnice na A-čko na FIIT- STU v BA. Musíme to s manželom zapiť... . Dúfam o 2 roky zapijeme inžinierske...
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Jara Pozri príspevok
Práve ma potešilo, že moje "najmenšie 22-ročné dieťa" dnes urobilo bakalárske štátnice na A-čko na FIIT- STU v BA. Musíme to s manželom zapiť... . Dúfam o 2 roky zapijeme inžinierske...
srdečne blahoželám...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aj moje "najmenšie - ale už 28 ročné dieťa" dnes urobilo bakalárske štátnice na EU BA. Študovať tri roky popri zamestnaní - dobrá práca, macko. Gratulujem.
http://www.jacquielawson.com/preview...n=0&pv=3111878
0 0
Ajulka33 Ajulka33

Ajulka33 je offline (nepripojený) Ajulka33

Ahojte Poraďáci, dnes ma dosť rozčúlil môj šéf, ktorý si myslí, že je viac ako zákon. Začalo to však v utorok, kedy nepodpísal kolegyni, mzdárke, prevodné príkazy na výplatu, keďže ju máme vždy 12-ho v mesiaci. Vraj, keď sa vráti. A to išiel na služobku na dva dni, tzn. že dnes, vo výplatný termín, by išli ešte len prevodné. To však vytočilo našu ekonómku a išla za ním, že to tak podľa zákonníka práce nie je správne, tak na koniec podpísal. Lenže mi poznáme nášho šéfa, a vedeli sme, že po návrate nám to nenechá len tak. Stalo sa. Vymyslel, že nám dá na podpis, či súhlasíme, aby nám bola výplata poukázaná na účet v deň výplaty a ak nie, tak ju dostaneme v hotovosti. Či chceme alebo nie. Už nás prekvapil mnohokrát a mysleli sme, že už prekvapiť nijako nejde, ale predstavte si, vždy sa mu to podarí. O tom by sa dala napísať kniha. Stáva sa niečo také aj u vás?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA Pozri príspevok
Som paf, že 30,3kg
To je Sandričkina sestrička? Gratulujem Helka...
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Ajulka33 Pozri príspevok
Vymyslel, že nám dá na podpis, či súhlasíme, aby nám bola výplata poukázaná na účet v deň výplaty a ak nie, tak ju dostaneme v hotovosti. Či chceme alebo nie.
A našiel sa niekto , čo nechcel výplatu ?

Ahoj
Ka Mil
0 0
Ajulka33 Ajulka33

Ajulka33 je offline (nepripojený) Ajulka33

Tentokrát tie prevodné podpísal, takže výplata bola na čas. Zatiaľ nám ten papier podpísať nedal, je to v rovine, že nás to ešte len čaká. Len nevieme ako sa máme zachovať, keď k tomu príde.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja poznam aj takych sefov, ktori vyplaty zadrziavali dva roky. Ci by som dostala peniaze na ucet alebo do ruky, by mi bolo vcelku jedno, hlavne ze by boli v plnej vyske a nacas.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem o tom, že by musel zamestnávateľ poukazovať mzdy na účet. Iba pokiaľ to máte v pracovnom poriadku, že výplatný termín je 12 dňa v mesiaci a mzda sa poukazuje na účet zamestnanca. Inak môže s Vami šéf zatočiť a budete každému toho 12 v mesiaci vyplácať peniaze na ruku ako sa to robilo kedysi. A tiež pokiaľ to nemáte v pracovnom poriadku, že keď je toho 12 v sobotu alebo v nedeľu, tak splatnosť výplaty je v pracovný deň pred tým, tak Vám ju môže dať až v pondelok 13. A nič s tým nenarobíte. Inak má čas Vám výplatu vyplatiť do konca mesiaca za mesiac uplynulý a zase Vás dobehne. Nezabúdajte že: 1. šéf má vždy pravdu
2. keď šéf nemá pravdu, platí bod 1.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ďakujem Vám všetkým za blahoželanie. Som rada, že prežívam tieto dni tak krásne a aj Vám prajem, aby ste sa tak cítili. Dnes je 13. ale netreba to brať tragicky. Každý deň je taký, ako si ho urobíme. Veľa šťastia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať