Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Maya1 Pozri príspevok
ahojte, práve ma rozčúlila jedna vec ... a predýchavam... : riaditeľka umeleckej školy povedala môjmu synovi (17), keď ju bol poprosiť, že sa už nechce prihlásiť tento rok na husle, že keď nechce dokončiť husle, tak mu nedá dokončiť ani klavír (chodí 11 rokov) a že ho vôbec nepotrebuje, lebo vlastne ani školu nechodí reprezentovať. nerozumiem tomu , doteraz žiaden problém nebol. Ako sa k tomu postaviť?

Najprv sa posaď .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...potom si daj kafčo a ostrô k tomu, vstaň, choď k riaditeľke a pekne po "slovensky" si to s ňou vybav. Ona nie je paňou, je len vyšším zamestnancom, nemôže si diktovať, kto čo ako.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

Ďakujem za povzbudenie, dnes si to nechám uležať, zajtra pôjdem za ňou, len neviem či tým dosiahnem veci zadosť. Chodí tam totiž ešte dcéra a viete ako je to na Slovensku... Najlepšie na tom je to , že on aj bol reprezentovať. A teraz si budeme vyhadzovať čo kto komu? Ja na také "slovenské" záludnosti nemám žalúdok. Najviac ma mrzí, že sa takto neprofesionálne správa , že povedala synovi, že je nepotrebný - veľmi sa ho to dotklo
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Maya1 Pozri príspevok
Ďakujem za povzbudenie, dnes si to nechám uležať, zajtra pôjdem za ňou, len neviem či tým dosiahnem veci zadosť. Chodí tam totiž ešte dcéra a viete ako je to na Slovensku... Najlepšie na tom je to , že on aj bol reprezentovať. A teraz si budeme vyhadzovať čo kto komu? Ja na také "slovenské" záludnosti nemám žalúdok. Najviac ma mrzí, že sa takto neprofesionálne správa , že povedala synovi, že je nepotrebný - veľmi sa ho to dotklo
To má tréning do života
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Maya1 Pozri príspevok
Ďakujem za povzbudenie, dnes si to nechám uležať, zajtra pôjdem za ňou, len neviem či tým dosiahnem veci zadosť. Chodí tam totiž ešte dcéra a viete ako je to na Slovensku... Najlepšie na tom je to , že on aj bol reprezentovať. A teraz si budeme vyhadzovať čo kto komu? Ja na také "slovenské" záludnosti nemám žalúdok. Najviac ma mrzí, že sa takto neprofesionálne správa , že povedala synovi, že je nepotrebný - veľmi sa ho to dotklo
..

....si tuším písala, že syn má sedemnásť...no tak mu vysvetli, že v živote si bez takej učiteľky, ktorá toto dokáže decku povedať, on poradí..on ju predsa nepotrebuje a ona,vedomá si toho, že lepšieho asi nemá a aj ten chce skončiť, sa chce pomstiť..bohužiaľ, aj takí učitelia sú..a je ich dosť...

..ty jej predsa nemusíš nič vyhadzovať na oči..len sa jej spýtaj, či má pocit, že je taká krásna, že tvoj synko chodil na husle a klavír len kvoli nej...stačí,viac netreba...a že dcéru jej tam ešte chvíľu necháš,aby mal kto reprezentovať..a povedz jej to s úsmevom, nedaj sa zatiahnuť do jej komentárov...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som úplne znechutená z písania jedného pána tu- rudopp, ktorý už neberie ohľad ani na témy v gratuláciách a celkom nevkusne tam reaguje na príspevky gratulujúcich..to už fakt tu nič nie je sväté,žiadna téma nebude omilostená jeho trápnych invekcií?..
..tému som na prianie adresátky zatvorila,nie je potrebné, aby boli prispievajúci urážaní a gratulant už vôbec nie...
0 0
tykokos tykokos

tykokos je offline (nepripojený) tykokos

Súhlasím, píše mimo témy a skoro všade.... o obsahu nehovorím
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..som úplne znechutená z písania jedného pána tu- rudopp, ktorý už neberie ohľad ani na témy v gratuláciách a celkom nevkusne tam reaguje na príspevky gratulujúcich..to už fakt tu nič nie je sväté,žiadna téma nebude omilostená jeho trápnych invekcií?..
..tému som na prianie adresátky zatvorila,nie je potrebné, aby boli prispievajúci urážaní a gratulant už vôbec nie...
Pepsi.

Neber to ako niečo iné.
Je to iba možný budúci vývoj tejto témy.

Ak si ešte raz zoberieš právo, ktoré ti neprináleží na VEREJNOM portáli :
- cenzurovať iných
- rozhodovať, čo kto môže a nemôže v ktorej téme písať.

Nedovolil si ma zastaviť nikto, tak neskúšaj ani ty - - na to si ešte nedorástla a ani nedorastieš !!!

Táto téma BUDE zavretá
.

Keď si ju prelistuješ, nájdeš tu ďaleko tvrdšie vyjadrenia, nielen narážky.

PS
Máš pravdu. Kto lezie na verejný portál, ťažko môže očakávať, že niečo (si ty vyhradíš za) bude "tabu" = sväté.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

KOKOS Pozri príspevok


Súhlasím, píše mimo témy a skoro všade.... o obsahu nehovorím

Vieš čítať ?
Čítaš aj technické / rodinné / psychologické témy?
Čítaš tam moje príspevky ???
Áno / nie = NEDRÍSTAJ.


PS
keby to bolo o Duvesovi / (jari) - - súhlasím
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Indeide Pozri príspevok




Re: Reči o páde eura III.
Ide o to aby tu BEŽALA diskusia,

aby ju nikto ustrašene , či zámerne NEHAMOVAL.

Ja si rád prečítam diskusiu a vzájomne konfrontácie duvesa a jar88.

Nevidím v tom žiaden problém, že nemajú súhlasné názory.


Zas inde ide Pozri príspevok
ked bude uzatvorená táto téma založím zase ďalšiu v číselnom poradí
Nužžžž
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

rudopp Pozri príspevok
Pepsi.

Neber to ako niečo iné.
Je to iba možný budúci vývoj tejto témy.

Ak si ešte raz zoberieš právo, ktoré ti neprináleží na VEREJNOM portáli :
- cenzurovať iných
- rozhodovať, čo kto môže a nemôže v ktorej téme písať.

Nedovolil si ma zastaviť nikto, tak neskúšaj ani ty - - na to si ešte nedorástla a ani nedorastieš !!!

Táto téma BUDE zavretá
.

Keď si ju prelistuješ, nájdeš tu ďaleko tvrdšie vyjadrenia, nielen narážky.

PS
Máš pravdu. Kto lezie na verejný portál, ťažko môže očakávať, že niečo (si ty vyhradíš za) bude "tabu" = sväté.

Podozrievam Ťa, že si začal SPOLUPRACOVAŤ s vedením tohto portálu ,

čo,

už nie je medzi Vami "šteklenie" ???
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ďakujem za všetky blahoželania,majte sa tu dobre.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Indeed Pozri príspevok
Podozrievam Ťa, že si začal SPOLUPRACOVAŤ s vedením tohto portálu ,

čo,

už nie je medzi Vami "šteklenie" ???
Ja si na rozdiel od teba vyberám s kým "spolupracujem" .
(ja totiž nie som žiadna predajná k.... )
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
rozčúlilo alebo potešilo neviem.Ale pred pár týždňami som vypovedal zákonné poistenie na auto š Fábia .Platil som 173,9€ sa mi to zdalo moc.Tak som bol uzatvoriť novú poistku v tej istej poisťovni a čudujsa svete mi vypočítali 108€.
0 0
tykokos tykokos

tykokos je offline (nepripojený) tykokos

rudopp Pozri príspevok
Vieš čítať ?
Čítaš aj technické / rodinné / psychologické témy?
Čítaš tam moje príspevky ???
Áno / nie = NEDRÍSTAJ.


PS
keby to bolo o Duvesovi / (jari) - - súhlasím


Že by som ti stúpol na kurie oko ?

Rád sa čítaš.... nedrístaj v témach, kde nemáš čo rozumné poradiť. Tvoje odpovede stoja za to hnedé..... vieš čo.... A nevšimol som si to iba ja.
A mimo témy : ja čítam to čo ma zaujíma, a na tvoje iné drístajúce príspevky radšej som nereagoval. No vidím že som prilial olej do ohňa. Si chudák, keď sa potrebuješ takto zviditeľniť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
rozčúlilo alebo potešilo neviem.Ale pred pár týždňami som vypovedal zákonné poistenie na auto š Fábia .Platil som 173,9€ sa mi to zdalo moc.Tak som bol uzatvoriť novú poistku v tej istej poisťovni a čudujsa svete mi vypočítali 108€.
ale ved to je normálka, treba ju každý rok zrušiť!!! pokial platíš oni to menšiu neponúknu, to sú psychopati. ja som mala v jednej 4 zmluvy a zakonnú 163e a ked som sa rozhočovala že to je vela,tak mi "známa" navrhla že nech platím polročne a to som tam akože mohla poistiť aj druhé auto tak by som tam mala 6zmlúv, no trt baraní strčila som tie káry do inej
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

220870 Pozri príspevok
rozčúlilo alebo potešilo neviem.Ale pred pár týždňami som vypovedal zákonné poistenie na auto š Fábia .Platil som 173,9€ sa mi to zdalo moc.Tak som bol uzatvoriť novú poistku v tej istej poisťovni a čudujsa svete mi vypočítali 108€.
Ja mám za 11 ročnú Fiestu / 55 kW/1,8 l 56 €
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

tykokos Pozri príspevok
Že by som ti stúpol na kurie oko ?

Rád sa čítaš.... nedrístaj v témach, kde nemáš čo rozumné poradiť. Tvoje odpovede stoja za to hnedé..... vieš čo.... A nevšimol som si to iba ja.
A mimo témy : ja čítam to čo ma zaujíma, a na tvoje iné drístajúce príspevky radšej som nereagoval. No vidím že som prilial olej do ohňa. Si chudák, keď sa potrebuješ takto zviditeľniť.
Chudák je tvoj otec, že mu také divné vyrástlo z toho zlatého drobčeka.

Vôbec nie.
0 0
Peter Kokoška z Ilavy Peter Kokoška z Ilavy
Aj keď mi bol rudoop sympatický, ale už to nieje on- bývalý najznámejší člen disentu na Porade, bol sám sebou, ale čím ďalej tým viac aj on začína kalkulovať , šachovať- hrá na viac strán...-už tiež pomaličky spadol do určitých lobbistických skupín na Porade.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tiež si to myslím.

Jeden čas o ňom Richard sa vyjadril,že je duševne nekompletný

v téme Ďalší 40 bodový Karas vymazaný

žeby Richard zmenil názor ???

a to až o 180 ° ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať