Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Peter Kokoška z Ilavy Pozri príspevok
Aj keď mi bol rudoop sympatický, ale už to nieje on- bývalý najznámejší člen disentu na Porade, bol sám sebou, ale čím ďalej tým viac aj on začína kalkulovať , šachovať- hrá na viac strán...-už tiež pomaličky spadol do určitých lobbistických skupín na Porade.
IBA na jednu = robím si priestor, aby som sa mohol na verejnom fóre slobodne vyjadriť.

A "manažér Inde ide" (čo teraz spadol do Porady a vie o nej PRD - je smiešny
Inde ide Pozri príspevok
Tiež si to myslím.

Jeden čas o ňom Richard sa vyjadril,že je duševne nekompletný

v téme Ďalší 40 bodový Karas vymazaný

žeby Richard zmenil názor ???

a to až o 180 ° ???
A ty si čo o ňom myslíš ??
- že má také vzdelanie
- že má patent na rozum
- že keď on povie, tak sa želanie zmení na skutočnosť
- že je komletný

PS
A ty si kompletný ? Kto ti to povedal ? Ty sám ?????
Naposledy upravil rudopp : 06.09.11 at 06:06
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Peter Kokoška z Ilavy Pozri príspevok
Aj keď mi bol rudoop sympatický, ale už to nieje on- bývalý najznámejší člen disentu na Porade, bol sám sebou, ale čím ďalej tým viac aj on začína kalkulovať , šachovať- hrá na viac strán...-už tiež pomaličky spadol do určitých lobbistických skupín na Porade.
Každý, komu som sympatický , je podozrivý :
- mne
- aj 99,999% členom Porady.

PS
Tých 0,001 % rozumie "reči môjho kmeňa" a nepotrebuje nič vysvetľovať, lebo to vyčíta priamo z môjho textu (presnejšie spomedzi riadkov)
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Peter Kokoška z Ilavy Pozri príspevok
Aj keď mi bol rudoop sympatický, ale už to nieje on- bývalý najznámejší člen disentu na Porade, bol sám sebou, ale čím ďalej tým viac aj on začína kalkulovať , šachovať- hrá na viac strán...-už tiež pomaličky spadol do určitých lobbistických skupín na Porade.
Ty kokso, Kokoška, to je skoro ako Pikoška, a Ty čí že si? Čia že si? Si odchovanec -kyňa Porady, čo sa prekryl-a novou kožušinou, kritizuješ tisícnickového Milana, ktorý mi pripomína Matoviča, ale nech mi ide akokoľvek na nervy, a to mi v poslednom čase veruže ide rovnako ako Matovič, ktorého tiež môžem a nemusím, podľa toho čo práve drísta, aspoň sa identifikuje a drísta bez kožušín. Vodu kážeš a víno piješ. Klasika tejto doby. Aj tej poraďáckej. Vieš, že viem? Vieš!!!
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

220870 Pozri príspevok
rozčúlilo alebo potešilo neviem.Ale pred pár týždňami som vypovedal zákonné poistenie na auto š Fábia .Platil som 173,9€ sa mi to zdalo moc.Tak som bol uzatvoriť novú poistku v tej istej poisťovni a čudujsa svete mi vypočítali 108€.
Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky...iná je voda v nej a iné kamenie... ...a ako vidieť, aj poistenie...P.S.: A poistili Ti všetko, čo v prvom prípade? Či náhodou nevyňali z poistenia kolesá...
Tomu, čo nevieš identifikovať, sa hovorí zmiešané pocity... Radosť z toho, že odteraz ušetríš, a zlosť z toho, koľko si doteraz zbytočne vyhodil do luftu...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Vikend som s rodinou stravila v nemeckom Cottbuse, kde sa konali MS v hasicskom sporte, nas slovensky team hasicov nam urobil velku radost - v kralovskej discipline v poziarnom utoku ziskal bronzovu medailu
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už tri dni ma poriadne s*r*e sused. Prerába kúpeľňu s hajzlíkom (či má povolenie a statický - neviem, no ťahá tvárnice) - tá prerábka by ma až tak ne -toto, ale ten majster čomu to robí, nosí materiál, no miesto na jeho zvonček vyzváňa na môj - povedal som susedovi, nech si to porieši, pretože denne počúvať 20x ako nejaký debil zvoní a potom ide k susedovi - to je na nervy. No akosi neporiešil - zvonček sa zbláznil.
No a vrcholom bolo, keď vyberali umakart. Na chodbe ho rozrezával na menšie kusy (samozrejme pri mojich dverách) tak šikovne, až mu priamočiara píla "vyletela" a "náhodou" trafila moje dvere (diera v dverách teda nepoteší ). Ani neprišiel povedať, zistil som to, keď som prišiel domov a videl "výsledok ich snaženia". Keď som ho na to upozornil, že mi poškodil dvere, jeho odpoveď: Veď sa to nejako zatmelí a prelepí.
Tuším, bude musieť zacvakať, pretože nejaké tmelenie diery 1,5 x 5 cm asi nebude to pravé orechové. Dvere sú zničené.


BTW: so susedom by som sa v tichosti nejako dohodol, lenže tá jeho stíhačka - ani počuť (čo už čakať od rusnáčky).
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok

BTW: so susedom by som sa v tichosti nejako dohodol, lenže tá jeho stíhačka - ani počuť (čo už čakať od rusnáčky).
...poobede sa s ňou nerozprávaj ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...poobede sa s ňou nerozprávaj ...
Juraj, dobre radíš, hovorí sa ,že poobede už nemajú rozuma. Nič proti nim nemám, ale to je taká prúpovídka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...trt prúpovidka .......PRAVDA ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Na budúci týždeň sa chystáme s kamarátkami do Pezinka na vinobranie. Dúfam, že do toho nič nepríde, lebo nabudené sme riadne. Po čase zasa poriadna dámska jazda :-))
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
toto čo za správa: dnes do rána vyhorel u nás zmrzlinár. Máme to "šťastie", že máme v dedine dvoch zmrzlinárov pôvodom z Albánska. Jeden má prenajaté priestory od obce, prevádzkuje malú zmrzlináreň, jednu má aj v Nitre. Zmrzlinu má veľmi chutnú, vyrába si ju sám.
Druhý prikvitol, kúpil si tam dom, ktorý prerobil, nikto poriadne nevedel, čo tam plánuje robiť. Pôvodne to mala byť cukráreň, potom z toho bola pizzeria a začal predávať zmrzlinu. Kupovanú niekde v Metre alebo kde...
Ľudia ale boli zvyknutí chodiť k tomu prvému.
Čírou náhodou cca 3 týždne dozadu niekto tomu prvému zmrzlinárovi zničil stroje a zariadenie kyselinou, teraz mu to niekto podpálil... Náhoda, že?
Čert nám bol toho druhého dlžný...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
toto čo za správa: dnes do rána vyhorel u nás zmrzlinár. Máme to "šťastie", že máme v dedine dvoch zmrzlinárov pôvodom z Albánska. Jeden má prenajaté priestory od obce, prevádzkuje malú zmrzlináreň, jednu má aj v Nitre. Zmrzlinu má veľmi chutnú, vyrába si ju sám.
Druhý prikvitol, kúpil si tam dom, ktorý prerobil, nikto poriadne nevedel, čo tam plánuje robiť. Pôvodne to mala byť cukráreň, potom z toho bola pizzeria a začal predávať zmrzlinu. Kupovanú niekde v Metre alebo kde...
Ľudia ale boli zvyknutí chodiť k tomu prvému.
Čírou náhodou cca 3 týždne dozadu niekto tomu prvému zmrzlinárovi zničil stroje a zariadenie kyselinou, teraz mu to niekto podpálil... Náhoda, že?
Čert nám bol toho druhého dlžný...
..

..nečuduj sa, hajzlíkov dnes nájdeš všade...a to nebola náhoda, ale cielené zlikvidovanie konkurencie...(každý hajz*l má svoj spôsob...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..nečuduj sa, hajzlíkov dnes nájdeš všade...a to nebola náhoda, ale cielené zlikvidovanie konkurencie...(každý hajz*l má svoj spôsob...
viem, len nás ide šľak trafiť od jedu. Určite mu nič nedokážu, pritom to všetci vedia....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
viem, len nás ide šľak trafiť od jedu. Určite mu nič nedokážu, pritom to všetci vedia....
A možno aj, niekedy aj motyka vystrelí.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft Pozri príspevok
Už tri dni ma poriadne s*r*e sused. Prerába kúpeľňu s hajzlíkom (či má povolenie a statický - neviem, no ťahá tvárnice) - tá prerábka by ma až tak ne -toto, ale ten majster čomu to robí, nosí materiál, no miesto na jeho zvonček vyzváňa na môj - povedal som susedovi, nech si to porieši, pretože denne počúvať 20x ako nejaký debil zvoní a potom ide k susedovi - to je na nervy. No akosi neporiešil - zvonček sa zbláznil.
No a vrcholom bolo, keď vyberali umakart. Na chodbe ho rozrezával na menšie kusy (samozrejme pri mojich dverách) tak šikovne, až mu priamočiara píla "vyletela" a "náhodou" trafila moje dvere (diera v dverách teda nepoteší ). Ani neprišiel povedať, zistil som to, keď som prišiel domov a videl "výsledok ich snaženia". Keď som ho na to upozornil, že mi poškodil dvere, jeho odpoveď: Veď sa to nejako zatmelí a prelepí.
Tuším, bude musieť zacvakať, pretože nejaké tmelenie diery 1,5 x 5 cm asi nebude to pravé orechové. Dvere sú zničené.


BTW: so susedom by som sa v tichosti nejako dohodol, lenže tá jeho stíhačka - ani počuť (čo už čakať od rusnáčky).
Jáá neviem Miso, čo sa rozčuľuješ? Ty náhodou nepotrebuješ prerobiť kúpelňu? Žeby si toho chlapíka nasmeroval k sebe aj s tým materiálom, keď sa mu už toľko naotváraš...Dobrá správa: sú to ešte len tri dni, vždy menej, ako tri týždne alebo mesiace...
BTW, hajzlíkom si myslel to spravidla biele, keramické zariadenie, kde sa robí ee, alebo toho PATa či MATa, čo mu to prerába... alebo oboje?</p>
Naposledy upravil Oliwa : 07.09.11 at 12:30
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buchy:
...poobede sa s ňou nerozprávaj ...
... jedine medzi 12:30 a 13:30 - vtedy ešte majú rozum.

BTW, hajzlíkom si myslel to spravidla biele, keramické zariadenie, kde sa robí ee, alebo toho PATa či MATa, čo mu to prerába... alebo oboje?
... to biele, keramické ono,kde sa robí ee - ono . PAT a MAT zatiaľ (okrem toho kiksu s pílou) robia prijateľne (dokonca po sebe aj zametajú!)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
viem, len nás ide šľak trafiť od jedu. Určite mu nič nedokážu, pritom to všetci vedia....
vedia, alebo si myslia že to vedia. pravda môže byť aj na druhej strane alebo celkom inde.
1 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

moc smutné
http://hokej.sme.sk/c/6045235/zrutil...a-demitra.html
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja len dúfam, že tam Paľko nebol....
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Práve hlásili na Exprese, že zomrel Pavol Demitra

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...a-demitra.html
Naposledy upravil tuta : 07.09.11 at 15:05 Dôvod: pripojený link
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať