Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

tuta Pozri príspevok
Práve hlásili na Exprese, že zomrel Pavol Demitra
Aj na Markize hovorili.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hrôza, česť ich pamiatke, až mi naskočili zimomriavky.
http://sport.cas.sk/clanok/205941/le...j-demitra.html
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

obrovská tragédia ..... R.I.P.

http://hokej.pravda.sk/spadlo-lietad...39_sk-hkhl_p28
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

smútok veliký, pozerám a počúvam ČT24 štúdio....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://www.cas.sk/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som to musela na troch stránkach overiť, normálne neverím...škoda ho...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...som to musela na troch stránkach overiť, normálne neverím...škoda ho...
ANi ja tomu stále nemôžem uveriť, ono tá správa je ako blesk z jasného neba. Ale bohužiaľ, je to tak.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

ani nemám slov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...achjaj...som nešťastná...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

ja som stále verila, že niekde z Volgy vypláva...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Nepozerali ste niekto dnes Modré z neba? Bola tam jedna pani so 4 deťmi z dedinky na hraniciach s Ukrajinou, ktorej príbeh mi nápadne pripomínal príbeh Cascade (nemala elektrinu 3 roky)... alebo je to len zhoda náhod?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale to hádam nie!..som nepozerala, ale myslím, že cas elektrinu má..i keď vo svojej téme bola naposledy 02-09-11, 09:32 PM...
...ale je škola, iste toho má dosť...a myslím, že by nám bola aspoň pošuškala..ja neviem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nella_2 Pozri príspevok
Nepozerali ste niekto dnes Modré z neba? Bola tam jedna pani so 4 deťmi z dedinky na hraniciach s Ukrajinou, ktorej príbeh mi nápadne pripomínal príbeh Cascade (nemala elektrinu 3 roky)... alebo je to len zhoda náhod?
Cascade je Ľubka ....

Hrozný život bez elektriny!
06. 09. 2011 16:45 | Autor: Narcis, Boris

Tma, tma a ešte raz tma. Bez elektriny žije Danka so 4 deťmi od roku 2008. Prišla o prácu, ale najmä, manžel a otec detí odstavil svoju rodinu na vedľajšiu koľaj. Narobil dlhy, ktoré musela a musí znášať jeho rodina. Najväčšia rana prišla v podobe odpojenia od elektriny. So svetlom odišla aj teplá voda (čerpadlo je predsa na elektrinu), nastúpilo ručné pranie, skladovanie potravín na polici v pivnici, učenie pri sviečkach a baterkách...
Chudoba sa v tomto dome dá doslova krájať. Život ako v stredoveku. Nočná nečakaná návšteva Vila bola ponurá. Kde tu blikala baterka, plakalo sa od hanby a nešťastia. O 24 hodín sa pri večernom návrate plakalo znova. Od šťastia. Nenechajte si ujsť nádherne krehký príbeh v prvom septembrovom Modrom z neba! V stredu, 7. septembra o 20.00h!
Podobnosť jak vyšitá...ale do podrobností nejdem ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nella_2 Pozri príspevok
Nepozerali ste niekto dnes Modré z neba? Bola tam jedna pani so 4 deťmi z dedinky na hraniciach s Ukrajinou, ktorej príbeh mi nápadne pripomínal príbeh Cascade (nemala elektrinu 3 roky)... alebo je to len zhoda náhod?
Kúsok som videla, ale nie je ona. Podobný osud má iste viac žien.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dnes večer bolo už riadne tma a manžel ešte stále niekde vonku pobehoval. Nič zvláštne, ale zbadala som ho ako s baterkou snorí na konci záhrady a posvecuje do kríkov. Hneď mi napadlo ako v TV novinách hlásili, že tú pumu videli v Senici tak som šla za ním a pýtam sa: Ty čo tu vysvecuješ, hľadáš tú pumu? A na to vo svetle baterky sme zbadali zablysnúť sa dve oči No ale smola, bol to len náš kocúr Hmmm ako ľahko sme mohli byť v televízii, že sme pumu chytili A pointa? Manžel preskakoval jarok a vypadol mu mobil
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No, Kazu, ale mohlo to byť aj opačne - že by puma chytila Vás... ale tá by asi telku nevolala...Ešteže sa Vám nič nestalo. Na dnes už smutných správ stačilo...
Naposledy upravil Oliwa : 07.09.11 at 22:38
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Kazu Pozri príspevok
Dnes večer bolo už riadne tma a manžel ešte stále niekde vonku pobehoval. Nič zvláštne, ale zbadala som ho ako s baterkou snorí na konci záhrady a posvecuje do kríkov. Hneď mi napadlo ako v TV novinách hlásili, že tú pumu videli v Senici tak som šla za ním a pýtam sa: Ty čo tu vysvecuješ, hľadáš tú pumu? A na to vo svetle baterky sme zbadali zablysnúť sa dve oči No ale smola, bol to len náš kocúr Hmmm ako ľahko sme mohli byť v televízii, že sme pumu chytili A pointa? Manžel preskakoval jarok a vypadol mu mobil
Nabudúce mu poraď nech si na ten vypadnutý mobil zatelefonuje .

V noci sa ľahšie hľadá podľa zvuku ako podľa baterky.


Oliwa Pozri príspevok
No, Kazu, ale mohlo to byť aj opačne - že by puma chytila Vás... ale tá by asi telku nevolala...Ešteže sa Vám nič nestalo. Na dnes už smutných správ stačilo...
Zuzka keby pozrela tomu pumovi do očí :

hneď by volal telku pre psychické násilie páchané na ohrozenom druhu zvieraťa.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-nepotešilo ma: v práci máme staronového kolegu, ktorý je známy vytváraním konfliktných situácií, čo sa už aj deje.
Konateľ firmy - 30-ročný chalan nemá žiadne zábrany. Posilnený tvrdeniami ďalšieho kolegu /jeho kamaráta/ nemá zábrany dať si svoju vlastnú dovolenku do cudziny do nákladov firmy. Moje tvrdenia, že NIE, obaja povýšenecky vysmiali. Je mi z toho NANIČ! Z ľudí na tomto svete. Neviem, čo im "chodí" po rozume?!
Jáááááj, musela som sa zdôveriť....
1 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
A keby si to dala do nákladov firmy na účet 528 - daňovo neuznané náklady. Bol by aj vlk sýty aj ovca celá?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať