Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja idem z iného súdka, ale tiež o deťoch: to moje ma potešilo, že viac ako úspešne ukončilo štúdium záverečnou učňovskou skúškou. A od nového školského roku budem mať doma prvákov dvoch. záklaďáčku a maturanta.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

willma Pozri príspevok
ja idem z iného súdka, ale tiež o deťoch: to moje ma potešilo, že viac ako úspešne ukončilo štúdium záverečnou učňovskou skúškou. A od nového školského roku budem mať doma prvákov dvoch. záklaďáčku a maturanta.
srdečne gratulujem
0 0
beatap beatap

beatap je offline (nepripojený) beatap

Ajulka33 Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať, či má nejaká Poraďáčka takú skúsenosť so zamestnávateľom (teraz myslím účtovníčku alebo ekonómku), že je núti robiť ešte aj čašníčku? Ak je nejaká firemná akcia tak nás všetky bez opýtania šéf zadelí na čašnícke práce spojené s umývaním riadu a to niekedy až do polnoci a bez vyplatenia odmeny alebo nadčasu.

Pokiaľ by ma šéf pekne oslovil, poprosil o pomoc pri nejakej občasnej akcii tak by som sa na niečo podobné dala nahovoriť aj bez odmeny. Samozrejme výnimočne, ale v uvedenom prípade by som sa s ním veľmi rýchle rozlúčila. Treba sa vedieť brániť a nedať so sebou kývať ako sa komu zapáči. Ak si to necháte páčiť tak to bude robiť stále a brať to ako samozrejmosť. Netreba sa báť ozvať.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Olice Pozri príspevok
Toto sú oni, tiež som ten mail dnes dostala.



Prikladám foto
Havinky.jpg  
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Melnick, takéto maily s adresami sem nedávaj, už som požiadal o vymazanie alebo si ho vymaž sama a aj tí pod tebou
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mám odovzdané všetky RZZP a výpisy z daňových priznaní.... Uf zase pokoj na určitý čas od úradov....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ZuzanaP Pozri príspevok
Prikladám foto
Všetky šteniatka už majú svoj domov....
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ani tak nejde o to či majú alebo nemajú domov ale taký mail môže kolovať aj pol roka, dostane sa k desaťtisícom ľudom a tí nemajú nič lepšie na práci len sa ozvať hoci počet šteniat je obmedzený a to pritom ani nemusí byť pravda,hocikto si môže vymyslieť nejaký príbeh a dať tam reálne meno nejakého chudáka ktorý netuší o čo ide ale nie je to príjemné ani keď to je pravda, jedna chovateľka ponúkala 6 šteniat a neprozreteľne tam dala svoje tel číslo a potom bola neštastná keď jej volalo v priemere sto ľudí denne, je to trochu na nervy Takže do budúcna takéto maily si len rozprávajte ústne susedkám ale nezverejňujte ich
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ZuzanaP Pozri príspevok
Všetky šteniatka už majú svoj domov....
To fakt, a kto si ich zobral, ak to nie je tajomstvo.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Olice Pozri príspevok
To fakt, a kto si ich zobral, ak to nie je tajomstvo.

Neviem, ale hádam sú v dobrých rukách
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ZuzanaP Pozri príspevok
Neviem, ale hádam sú v dobrých rukách
To je to najdôležitejšie, aby mali dobrého a starostlivého pána .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

bepo Pozri príspevok
Melnick, takéto maily s adresami sem nedávaj, už som požiadal o vymazanie alebo si ho vymaž sama a aj tí pod tebou
Človek, už ani nevie čo môže a čo nemôže napísať. Myslím, že tu šlo o dobrý úmysel. Viem, viem chcel si poukázať na niečo iné, ale myslím, že nasledujúce príspevky dávajú celkom jasne najavo, že šteniatka už majú domov a je to uzavreté. Takže Tvoja vízia katastrofy sa nekoná. A čo ak by tento príspevok pomohol čo i len jednému šteniatku? Ani v tom prípade tu ten príspevok nemá čo hľadať? Smutné, veľmi smutné.
A áno chápem tá e-mailová adresa tam byť nemala, ale tá správa myslím, že by nemala byť problémom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Myslím, že najlepšie by bolo vymazať aj svoj nick.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonka nenos za mňa kožu na Poradu. Nemá to význam. To čo som hrozné urobila, pochopia iba ľudia, ktorí vedia ako milujem zvieratá. Ty to vieš , lebo tiež medzi nich patríš.Ospravedlňujem sa celej Porade ,že som ju totálne zničila.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Myslím, že najlepšie by bolo vymazať aj svoj nick.
Majka... to nieeeeeeeee ... bez Teba by tu bolo ešte pustejšie. Toľko obľúbených nickov mi odišlo... to mi nerob.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Melnick Pozri príspevok
Simonka nenos za mňa kožu na Poradu. Nemá to význam. To čo som hrozné urobila, pochopia iba ľudia, ktorí vedia ako milujem zvieratá. Ty to vieš , lebo tiež medzi nich patríš.Ospravedlňujem sa celej Porade ,že som ju totálne zničila.
Určite to, že si sem priložila ten mail nebola žiadna tragédia, stávajú sa aj horšie veci. Ľudia sa vedia brániť, kričať a prosiť, ale za zvieratá to musia robiť ľudia......
Naposledy upravil Olice : 20.06.08 at 19:27 Dôvod: preklep
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick Pozri príspevok
Simonka nenos za mňa kožu na Poradu. Nemá to význam. To čo som hrozné urobila, pochopia iba ľudia, ktorí vedia ako milujem zvieratá. Ty to vieš , lebo tiež medzi nich patríš.Ospravedlňujem sa celej Porade ,že som ju totálne zničila.
Majka je to môj názor a ten si sem napíšem aj keby sa čo robilo a išlo by o kohokoľvek. Zvieratá sú moja srdcovka rovnako ako Tvoja a mrzí ma ak sa k nim a k ich osudom ľudia správajú chladne.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Melnick Pozri príspevok
Simonka nenos za mňa kožu na Poradu. Nemá to význam. To čo som hrozné urobila, pochopia iba ľudia, ktorí vedia ako milujem zvieratá. Ty to vieš , lebo tiež medzi nich patríš.Ospravedlňujem sa celej Porade ,že som ju totálne zničila.
Myslím, že bepo to nemyslel zle, že mal na mysli hlavne tú mailovú adresu. Ber to ako ochranu tej pani, ktorej mail si priložila. Tak mu to odusti . Možno by bolo lepšie znak @ napísať ako "zavináč".
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Melnick Pozri príspevok
Myslím, že najlepšie by bolo vymazať aj svoj nick.
To nerob, prosíííííím. Hlavná vec, že sú psíky v dobrých rukách.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Myslím, že najlepšie by bolo vymazať aj svoj nick.


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať