Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

marleau Pozri príspevok
Kúpil som si nabíjačku na telefón,reku nech mi dobíja tú nenažranú batériu a ona mi dobíja kredit....No načo mi je kredit,keď mi nepojde telefón?
1, Skús preložiť simku.

2, Požičaj .
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Chcete vědět jak startuje stará Lada? Otevřite si google překladač, nakopírujte tam nasledovné: vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvv. vvvvv.

Pak dejte přeložit do angličtiny a nakonec poslechnout v anglickém poslechu


http://translate.google.sk/?hl=sk
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

video1983 Pozri príspevok
Chcete vědět jak startuje stará Lada? Otevřite si google překladač, nakopírujte tam nasledovné: vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv. vvvvvv. vvvvv.

Pak dejte přeložit do angličtiny a nakonec poslechnout v anglickém poslechu


http://translate.google.sk/?hl=sk
Daj si do čínštiny, japončiny, grečtiny. Striedaj rôzne jazyky a o zábavu máš postarané
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...lidičky...

Dlho som nemal zimotriasky , ale teraz statočne sa mi zježili chlpy ...

Ide o to , že som mal možnosť po prvý krát na živo počuť jeleňa/ov ručať , veď nečudo , ruja sa začala ..
Neskutočné niečo ...ten hrdelný zvuk vychádzajúci z vnútra zvieraťa ...televízor najmodernejšieho typu nemá nárok na sprostredkovanie niečoho takého ...
Ozvena sa šíry do ďaleka ...a psy odpovedajú hlasným štekotom...

K tomu obloha plná hviezd osvetlená jasným mesiacom v splne ...fantázia...
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
http://zpravy.idnes.cz/ve-francouzsk...zahranicni_btw

........toto ma teda nepotešilo.......
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
terezamaria Pozri príspevok
http://zpravy.idnes.cz/ve-francouzsk...zahranicni_btw

........toto ma teda nepotešilo.......
http://www.porada.sk/1848243-post29181.html
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ja dostávam práve nervový záchvat z portálu VSZP
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

príčinou - banalita
Як-42 - ошибка пилотов - "ошибкa блондинки"
Naposledy upravil srska : 13.09.11 at 21:56
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
príčinou - banalita
Як-42 - ошибка пилотов - "ошибкa блондинки"
Neviem ale mne v Octavii začne svietit kontrolka-že som nedal až dole na podlahu ručnú..., JAK-y to nemajú?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem ale mne v Octavii začne svietit kontrolka-že som nedal až dole na podlahu ručnú..., JAK-y to nemajú?
co-pilot mal nalietaných len 400 typových hodín, kapitánovi bolo zle = súhra náhod

Это тоже самое, что ехать на автомобиле с ручным тормозом. Такое вообще возможно?
Если пилот видит, что не тот прирост скорости, самолет нужно останавливать...


Сейчас же, при нынешнем уровне обучения и ужасающей ситуации в российской авиации в целом, второй пилот — это практически ноль
Naposledy upravil srska : 13.09.11 at 22:11
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
co-pilot mal nalietaných len 400 typových hodín, kapitánovi bolo zle = súhra náhod

Это тоже самое, что ехать на автомобиле с ручным тормозом. Такое вообще возможно?
Если пилот видит, что не тот прирост скорости, самолет нужно останавливать...
Vlado, ja neviem, ale ja akosi rusom neverím ani pol slova...
Inak, očakával som že to hodia na pilotov, ktorí sú už death, tak sa to robí vačšinou...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dobří holuby se vracejí ...?
Čaute, chalaňi , už som takmer uverila, že ste to tu všetci zabalili - srska, Stenly, marleau, misoft, videjko... Buchač ručí niekde s jeleňmi... Ešte keby sa tak Pepsi ukázala...
Naposledy upravil Oliwa : 13.09.11 at 22:28
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Včera som dostal "echo" o mojom kŕstňati - konečne ju operovali - po 12 dňoch, ktoré si tam odležala. Rentgen jer robili po 9 dňoch a aj to len preto, lebo švagor nabehol do nemocnice a urobil tam bengál. Inak by dievča doteral ležalo nepovšimnuté. Dnes mal ísť švagor na políciu podať trestné oznámenie na fagana, ktorý to všetko "spískal" - dostal správu, že fotrík toho chalana už začína nejako popoťahovať za nitky, len aby ho z toho dostal (fotrík bol bývalým dopravákom).
No ale ako poznám švagra, ten si po hlave skákať nenechá.

Oliwa: bol som dva dni OFF - makal som u bráchu na zveľaďovaní jeho bytíku. Mňa sa tak ľahko nestrasiete
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vlado, ja neviem, ale ja akosi rusom neverím ani pol slova...
Inak, očakával som že to hodia na pilotov, ktorí sú už death, tak sa to robí vačšinou...
môže sa to stať.

ja som skôr predpokladal, že im dali štart tzv. " z chodu", kedy keď opúšťaš rolovačku si vyžiadaš od veže povolenie k vzletu. prejdeš na vzletovú dráhu, vytneš motorom 100% a plynule sa rozbiehaš. myslel som si, že nastal počas toho rozjazdu problém s ťahom jedného motoru a že aj tak sa pokúšali vzlietnuť.

normálny štart je taký, že priroluješ na čiaru štartu, zabrzdíš éro, vypýtaš si povolenie vzletu, držíš éro stále na brzdách a ak ti veža povolí vzlet, vytneš plných 100% + počkáš až kým motory majú 100% ťah + skontroluješ či je všetko ohľadom ťahu ok. potom povolíš brzdy a ideš.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Väčšinou to takto býva: veža ti nariadi narolovať na dráhu a čakáš na povolenie vzletu, potom len dostaneš XXXX (volací znak) Clearence takeoff, oni na hamuľcoch vytnú 100%, klapky 15° a až potom fŕŕŕ. No podľa počutia som sa dozvedel, že títo ešte boli v strese, lebo tam očakávali nejaké dôležité pristátia a pilot sa bál aby im to nepos**l - tak to silou mocou chcel zdvihnúť.

A boli to uchá pilotské.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
môže sa to stať.

ja som skôr predpokladal, že im dali štart tzv. " z chodu", kedy keď opúšťaš rolovačku si vyžiadaš od veže povolenie k vzletu. prejdeš na vzletovú dráhu, vytneš motorom 100% a plynule sa rozbiehaš. myslel som si, že nastal počas toho rozjazdu problém s ťahom jedného motoru a že aj tak sa pokúšali vzlietnuť.

normálny štart je taký, že priroluješ na čiaru štartu, zabrzdíš éro, vypýtaš si povolenie vzletu, držíš éro stále na brzdách a ak ti veža povolí vzlet, vytneš plných 100% + počkáš až kým motory majú 100% ťah + skontroluješ či je všetko ohľadom ťahu ok. potom povolíš brzdy a ideš.
jaj,tomu ja až tak nerozumiem,hm-akosi som nepilotoval lietadlo...-ale asi sa podla mna netrápili, asi ani nevedeli že sa niečo deje,hmhm,myslím pasažieri...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Včera som dostal "echo" o mojom kŕstňati - konečne ju operovali - po 12 dňoch, ktoré si tam odležala. Rentgen jer robili po 9 dňoch a aj to len preto, lebo švagor nabehol do nemocnice a urobil tam bengál. Inak by dievča doteral ležalo nepovšimnuté. Dnes mal ísť švagor na políciu podať trestné oznámenie na fagana, ktorý to všetko "spískal" - dostal správu, že fotrík toho chalana už začína nejako popoťahovať za nitky, len aby ho z toho dostal (fotrík bol bývalým dopravákom).
No ale ako poznám švagra, ten si po hlave skákať nenechá.

Oliwa: bol som dva dni OFF - makal som u bráchu na zveľaďovaní jeho bytíku. Mňa sa tak ľahko nestrasiete
tam sa budú dať vytlcť pekné peniažky zo zákonnej-len nech čo najdlhšie maroduje, potom si podchytiť nejakého Mudr. a pojde to pekne...
Na chalana kašľať, toho treba nechať tak, treba sa sústrediť na hotovosť...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Väčšinou to takto býva: veža ti nariadi narolovať na dráhu a čakáš na povolenie vzletu, potom len dostaneš XXXX (volací znak) Clearence takeoff, oni na hamuľcoch vytnú 100%, klapky 15° a až potom fŕŕŕ. No podľa počutia som sa dozvedel, že títo ešte boli v strese, lebo tam očakávali nejaké dôležité pristátia a pilot sa bál aby im to nepos**l - tak to silou mocou chcel zdvihnúť.

A boli to uchá pilotské.
hej kapitán 1400 typových hodín a druhý pilot 400

vzlet som popísal v dvoch "cs air force" verziách z vlastnej skúsenosti
veľmi sa tie úkony u civilov nelíšia
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft Pozri príspevok
Väčšinou to takto býva: veža ti nariadi narolovať na dráhu a čakáš na povolenie vzletu, potom len dostaneš XXXX (volací znak) Clearence takeoff, oni na hamuľcoch vytnú 100%, klapky 15° a až potom fŕŕŕ. No podľa počutia som sa dozvedel, že títo ešte boli v strese, lebo tam očakávali nejaké dôležité pristátia a pilot sa bál aby im to nepos**l - tak to silou mocou chcel zdvihnúť.

A boli to uchá pilotské.
Miso, si mi pripomenul toho škuľavého leva - Klérensa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
môže sa to stať.

ja som skôr predpokladal, že im dali štart tzv. " z chodu", kedy keď opúšťaš rolovačku si vyžiadaš od veže povolenie k vzletu. prejdeš na vzletovú dráhu, vytneš motorom 100% a plynule sa rozbiehaš. myslel som si, že nastal počas toho rozjazdu problém s ťahom jedného motoru a že aj tak sa pokúšali vzlietnuť.

normálny štart je taký, že priroluješ na čiaru štartu, zabrzdíš éro, vypýtaš si povolenie vzletu, držíš éro stále na brzdách a ak ti veža povolí vzlet, vytneš plných 100% + počkáš až kým motory majú 100% ťah + skontroluješ či je všetko ohľadom ťahu ok. potom povolíš brzdy a ideš.
Ale máš pravdu, ja som si to všimol pri skyeurope, keď som s nimi behával, že roloval,roloval-potom akosi pribrzdil a zrazu vyťal a išiel hore...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať