Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ja mám to isté čo Ty, ale už dávnejšie som si stopla reklamy.
Takže boli, a ver, bolo to veľmi nepríjemné.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

je úbohé ked niekto zakomplexovaný, si to tu na porade musí kompenzovať. doma a v práci musí asi držať "hubu a krok" a tu si to užíva, vyjadruje vždy a všade a ku všetkému hlavne že má svoj štek a potom je asi ukojený.
no želám mu všetko to čo obvykle želám arogantným vodičom na BA cestách aj verbálne aj neverbálne.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
je úbohé ked niekto zakomplexovaný, si to tu na porade musí kompenzovať. doma a v práci musí asi držať "hubu a krok" a tu si to užíva, vyjadruje vždy a všade a ku všetkému hlavne že má svoj štek a potom je asi ukojený.
no želám mu všetko to čo obvykle želám arogantným vodičom na BA cestách aj verbálne aj neverbálne.
..

..to vieš, mojík, rudopp nevie, čo je to dobrota, tak svoju besnotu odreagováva tu...nedostatok vraj niektorým chlapom udiera na mozog)))a on patrí k nim..
(aby som zasek neurazila tých múdrych, čo tu ešte zostali)
Naposledy upravil pepsikova : 16.09.11 at 13:48
1 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..to vieš, mojík, rudopp nevie, čo je to dobrota, tak svoju besnotu odreagováva tu...nedostatok vraj niektorým chlapom udiera na mozog)))a on patrí k nim..
(aby som zasek neurazila tých múdrych, čo tu ešte zostali)
4 dni si si uspokojovala nervy, ale zas diablik-pokušiteľ nedá a nedá pokoj ????

PS
Bacha. Aj "5" si myslela, aká je ona gerojjjj
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

lujza.j Pozri príspevok
je úbohé ked niekto zakomplexovaný, si to tu na porade musí kompenzovať. doma a v práci musí asi držať "hubu a krok" a tu si to užíva, vyjadruje vždy a všade a ku všetkému hlavne že má svoj štek a potom je asi ukojený.
no želám mu všetko to čo obvykle želám arogantným vodičom na BA cestách aj verbálne aj neverbálne.
Teš sa, že si ešte nerobila v kórejskej firme
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmmmm......štatistika, musí byť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rudopp Pozri príspevok
4 dni si si uspokojovala nervy, ale zas diablik-pokušiteľ nedá a nedá pokoj ????

PS
Bacha. Aj "5" si myslela, aká je ona gerojjjj
..

..a tým chceš povedať čo???..lebo práve sa ti podarilo ma presvedčiť, že tebe veru nedostatok sexu presne udiera na kotrbu..fakt presne!...a to je veru na poľutovanie, taký neukojený chlap je horší ako týždeň pred výplatou!...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..a tým chceš povedať čo???..lebo práve sa ti podarilo ma presvedčiť, že tebe veru nedostatok sexu presne udiera na kotrbu..fakt presne!...a to je veru na poľutovanie, taký neukojený chlap je horší ako týždeň pred výplatou!...
Preto ti odišiel ????

PS
Machrovala / nadávala (ako kočiš) / a potom nakoniec keď vidí môj príspevok má flustrácie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes ma mas*ali v pokladni ŽSR: dcéra si šla vybaviť preukážku, doniesla vyplnenú a školou potvrdenú žiadosť, fotku, občianku, no nedali jej z jedného dôvodu - vraj nesúhlasia dátumy. Škola jej to potvrdila a dala dátum, teraz si išla vybaviť, podpísala a dopísala dnešný dátum, no pracovníčke sa to nepáčilo. Mám dojem, že zajtra sa budem musieť vybrať ja sám a trochu im tam zdvihnem mandle - čo má spoločné dátum potvrdenia školou a dátum podpisu žiadosti s vydaním preukážky. Ich má zaujímať odkiaľ-kam a od kedy do kedy. Veď to, že študuje, má potvrdené podpisom a razítkom.
2 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

misoft Pozri príspevok
Dnes ma mas*ali v pokladni ŽSR: dcéra si šla vybaviť preukážku, doniesla vyplnenú a školou potvrdenú žiadosť, fotku, občianku, no nedali jej z jedného dôvodu - vraj nesúhlasia dátumy. Škola jej to potvrdila a dala dátum, teraz si išla vybaviť, podpísala a dopísala dnešný dátum, no pracovníčke sa to nepáčilo. Mám dojem, že zajtra sa budem musieť vybrať ja sám a trochu im tam zdvihnem mandle - čo má spoločné dátum potvrdenia školou a dátum podpisu žiadosti s vydaním preukážky. Ich má zaujímať odkiaľ-kam a od kedy do kedy. Veď to, že študuje, má potvrdené podpisom a razítkom.
Možno predtým robila na katastri (a tam nemôže byť výpis z LV starší ako 3 mesiace ).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno, lenže to by potom skrátila lehotu z troch mesiacov na tri dni.
BTW: niektoré za tým okienkom sa robia také "dôležité", lebo vedia "ťukať" do počítačovej klávesnice - a pritom sú celkom "vygumované"
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

misoft Pozri príspevok
Možno, lenže to by potom skrátila lehotu z troch mesiacov na tri dni.
BTW: niektoré za tým okienkom sa robia také "dôležité", lebo vedia "ťukať" do počítačovej klávesnice - a pritom sú celkom "vygumované"
inflácia
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

misoft Pozri príspevok
Dnes ma mas*ali v pokladni ŽSR: dcéra si šla vybaviť preukážku, doniesla vyplnenú a školou potvrdenú žiadosť, fotku, občianku, no nedali jej z jedného dôvodu - vraj nesúhlasia dátumy. Škola jej to potvrdila a dala dátum, teraz si išla vybaviť, podpísala a dopísala dnešný dátum, no pracovníčke sa to nepáčilo. Mám dojem, že zajtra sa budem musieť vybrať ja sám a trochu im tam zdvihnem mandle - čo má spoločné dátum potvrdenia školou a dátum podpisu žiadosti s vydaním preukážky. Ich má zaujímať odkiaľ-kam a od kedy do kedy. Veď to, že študuje, má potvrdené podpisom a razítkom.
Komu dal Boh úrad, tomu dal aj rozum...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Myslíš takýto?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rudopp Pozri príspevok
Preto ti odišiel ????

PS
Machrovala / nadávala (ako kočiš) / a potom nakoniec keď vidí môj príspevok má flustrácie
..

..no keď už sme pri tom, preber si, o čom točíš a do čoho sa zasieraš...lebo trepeš a nevieš, o čom...
...a z teba ťažko niekto môže mať flustrácie-(však kto by sa už normálne zahadzoval s takým debkom, ako si ty?..ja teda len výnimočne dnes, inak si pre mňa už pekne dlho...

(si ako tí malí chlapci, čo sa trepali dnes pod orechom o kus dreva...tomu slabšiemu došli nádavkové argumenty, tak začal útočiť na matku toho silnejšieho-presne ako ty teraz.....ale čo sa čudujem, ty sa nezmeníš, a ja ťa nemusím,prdliak...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
robili niekomu uz kuchynsku linku z decodomu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
robili niekomu uz kuchynsku linku z decodomu?
..

..nesranduj ani potichu...mojej susede jednu linku dodávali 3 mesiace a to ešte nebola kompletná, chýbali poličky, šroby, pánty...to už radšej kúpiť v Poľsku,sú tam aj dobré firmy a máš hotové skrinky, nie kopu dosiek..
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no uz je neskoro
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať