Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
No to sa ťažko číta, nie to ešte zažiť. Ja by som tiež mala šok. Mám panický strach, keď ideme pomedzi obce autom, aby nám niečo nevbehlo do cesty. Vidím často zrazené mačičky a aj psíkov a mám vždy z toho šok. Tak sme vlastne prišli k nášmu havkovi, tiež pobehoval po ceste a bála som sa, aby ho niekto nezrazil, tak sme zastali, no a už nám ostal. Keď vidím takých voľne pobehujúcich psíkov, vždy to v aute komentujem, ale môj muž na mňa spustí, že nemôžem zachrániť všetky zvieratká.
...hm , šok ......

...keby niečo väčšie a samozrejme tým pádom aj ťažšie ???....to aký šok by bol ???
...a ten druhý šok by bol asi pohľad na faktúru zo servisu ...

Keď idem občas večer na chalupu , tak na úsekoch , kde inak cez deň v pohode 100 - 160 km/h , tak tam sa rýchlosť znižuje v mojom prípade v týchto hodinách o tých 40 km/h ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tak nám seklo patíkalove nebudú
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....he ...nechaj sa prekvapiť ...

Holt ...nadľudia ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
..

..oplatí sa plakať?..či?......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..oplatí sa plakať?..či?......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..oplatí sa plakať?..či?......
huhňavá a ušatá už plače
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
To bol váš?
No tak vyhrá niekto iný.

Chlieb lacnejší zato nebude.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....bóžinku, ja už teraz plačemani Zlatku-šarmantnú už nebudú ukazovať, určite mu tam niekto podhodil nejaký hrach ešte sa zbaviť tej "podnikateľky" Sisa-Lelo-Sklov. už tak chvááála bohu nie je....
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
.....bóžinku, ja už teraz plačemani Zlatku-šarmantnú už nebudú ukazovať, určite mu tam niekto podhodil nejaký hrach ešte sa zbaviť tej "podnikateľky" Sisa-Lelo-Sklov. už tak chvááála bohu nie je....
čítal som, že ju volajú - rumunský transvestita
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..inak tento smajlík sa mi veľmi páči..pripomína mi toho herca v chalupároch (nepríde mi na rozum meno, hral vyslúžilého kontrolóra...


(a letsdens nekukám...bolia ma nôžky, takže nič....ale ani sa neradujem z cudzej bolesti, lebo takú mám za sebou....uf!)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
čítal som, že ju volajú - rumunský transvestita
teraz neviem o ktorej zrúde je reč? ale u nás v robote je "šarmantná Zlatka" zvaná aj blonďatý chlap
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..inak tento smajlík sa mi veľmi páči..pripomína mi toho herca v chalupároch (nepríde mi na rozum meno, hral vyslúžilého kontrolóra...


(a letsdens nekukám...bolia ma nôžky, takže nič....ale ani sa neradujem z cudzej bolesti, lebo takú mám za sebou....uf!)
neradujem sa s cudzej bolesti, len takýto nadľudia, budú hopsať "coby dup" a my obyč. smrteľníci sme ďaleko na vedľajších kolajách.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
neradujem sa s cudzej bolesti, len takýto nadľudia, budú hopsať "coby dup" a my obyč. smrteľníci sme ďaleko na vedľajších kolajách.
..

..lui,ja viem, ale fšak nech sa vrtí, keď chce,vidíš, ako to potom dopadne-teda niekedy!...
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

=pepsikova;1852056]..inak tento smajlík sa mi veľmi páči..pripomína mi toho herca v chalupároch (nepríde mi na rozum meno, hral vyslúžilého kontrolóra...
Čauko "pepsi", myslíš Sováka?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..inak tento smajlík sa mi veľmi páči..pripomína mi toho herca v chalupároch (nepríde mi na rozum meno, hral vyslúžilého kontrolóra
aj takýto je dobrý Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  icon_rolleyes.gif
Zobrazení: 6
Veľkosť:  1.1 KB
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
teraz neviem o ktorej zrúde je reč? ale u nás v robote je "šarmantná Zlatka" zvaná aj blonďatý chlap
lelo-glas
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
vieraaaa Dnes, 21:00
=pepsikova;1852056]..inak tento smajlík sa mi veľmi páči..pripomína mi toho herca v chalupároch (nepríde mi na rozum meno, hral vyslúžilého kontrolóra...
Čauko "pepsi", myslíš Sováka?..

..nooo, presne toho!...zlatý je!...díky mojuš!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
aj takýto je dobrý Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  icon_rolleyes.gif
Zobrazení: 6
Veľkosť:  1.1 KB
......do bludu ....

http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik


Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  s11916.gif
Zobrazení: 1
Veľkosť:  1.4 KB
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Zlatka sa mi náááhodou v nedeľu páčila, ako sa obraňovala, že ona vôbec nie je nervózna..keď skákala do reči Robovi a fšakvietekomu...skoky asik majú v rodine
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No aj mňa tak seklo niekedy začiatkom tohto roku, ani chodiť, ani sedieť, a nejaké injekcie a týždeň doma v posteli a o mr sa mi ani nesnívalo, aj keď priznám sa, sanitku som odmietla, aj nemocnicu. A noha občas tiež silno zabolí, bolesť vystrelí, ako blesk, ale potom akoby uťal. Pepsi, bolia ťa nôžky, mala si nedávno nejaký úraz, ostalo mi v pamäti, len si nepísala, čo to bolo. Snáď nie tiež ten hnusný hexenšús.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať