Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Simonka nenos za mňa kožu na Poradu. Nemá to význam. To čo som hrozné urobila, pochopia iba ľudia, ktorí vedia ako milujem zvieratá. Ty to vieš , lebo tiež medzi nich patríš.Ospravedlňujem sa celej Porade ,že som ju totálne zničila.

Ja som prišla neskoro do témy a nenachádzam slov.........
Majka, ty nie!!!!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
prikladám foto môjho syna, kde predvčerom padali takéto krúpy - o škodách ani nehovorím...




0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

cactus Pozri príspevok
prikladám foto môjho syna, kde predvčerom padali takéto krúpy - o škodách ani nehovorím...




Foto nie je vidieť, alebo len ja ho nevidím ?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Olice Pozri príspevok
Foto nie je vidieť, alebo len ja ho nevidím ?





a teraz?, bude síce menšie
Naposledy upravil cactus : 03.07.08 at 11:55
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

cactus Pozri príspevok
a teraz?, bude síce menšie
Už je vidieť .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dnes urobil štátnice najmladší na EU . Môžem byť ešte chorá? Zajtra ideme najstaršiemu na promóciu.
A konečne som už videla najmladšiu vnučku-je krásna a dobručká, foto priložím neskôr.
Prajem aj vám všetkým iba radostné a krásne dni.
Naposledy upravil ALDA : 25.06.08 at 15:35
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ALDA Pozri príspevok
Dnes urobil štátnice najmladší na EU . Môžem byť ešte chorá? Zajtra ideme najstaršiemu na promócie.
A konečne som už videla najmladšiu vnučku-je krásna a dobručká, foto priložím neskôr.
Prajem aj vám všetkým iba radostné a krásne dni.
Tak nech sa darí tak aj naďalej, všetko dobré...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Od včera mi syn chcel povedať nejaké tajomstvo, ale asi nevedel ako na to. Povedal mi ho až dnes, týka sa to jeho spolužiaka. Je to v tejto správe http://dnes.atlas.sk/slovensko/regio...-stale-nenaslo
Cítim veľký smútok a je mi ľúto rodičov, ťažko sa mi dá na niečo sústrediť. Aj takýto krutý vie byť život......
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...no tak u nás v noci bola riadna "kuca-paca", nestihala som rámovať balkón a ešte aj všeličo lietalo od susedov...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

kukurička Pozri príspevok

...no tak u nás v noci bola riadna "kuca-paca", nestihala som rámovať balkón a ešte aj všeličo lietalo od susedov...
Tak totoooo myslel nidoh keď /v inej téme/ spomííínal rušnú noc A ja som už chcela zááávidieť
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Rozhodla som sa vložiť našu včerajšiu skúsenosť pre poučenie Vás ostatných.
Manžel zaplatil v roku 2006 pokutu za parkovanie v protismere, pamätám si to veľmi dobre, pretože som v ten deň potrebovala súrne podať list na pošte a poštu mali o pár minút zatvárať. Keď som sa vrátila manžela už riešil policajt, ktorý mu zastavil pred autom, zastavil tak aj premávku, aby nemohol výjsť, jednal akoby išlo o zločinca. Manžel blokovú pokutu na mieste vyplatil. Zabudli sme na to, blok sme si samozrejme neodložili. Spomenuli sme si na túto príhodu až včera, keď nám prišiel exekučný príkaz - 400% nárast. Čo dodať, človek sa naozaj učí celý život

Chyby sú ako také obchádzky na ceste za úspechom
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ludmilla Pozri príspevok
Rozhodla som sa vložiť našu včerajšiu skúsenosť pre poučenie Vás ostatných.
Manžel zaplatil v roku 2006 pokutu za parkovanie v protismere, pamätám si to veľmi dobre, pretože som v ten deň potrebovala súrne podať list na pošte a poštu mali o pár minút zatvárať. Keď som sa vrátila manžela už riešil policajt, ktorý mu zastavil pred autom, zastavil tak aj premávku, aby nemohol výjsť, jednal akoby išlo o zločinca. Manžel blokovú pokutu na mieste vyplatil. Zabudli sme na to, blok sme si samozrejme neodložili. Spomenuli sme si na túto príhodu až včera, keď nám prišiel exekučný príkaz - 400% nárast. Čo dodať, človek sa naozaj učí celý život

Chyby sú ako také obchádzky na ceste za úspechom
Ludka, niečo podobné sme riešili prednedávnom. Drahý dostal ešte v roku 2004 pokutu za pneumatiky na požičanom aute (vraj bolo obuté ako traktor). Blok si odložil, ale nevedel kam, lebo odvtedy sme dvakrát sťahovali jeho izbu u rodičov a dvakrát sa sťahovali úplne inde. Tiež nám prišla exekúcia Sk 500 pokuta a 1000 trovy. Už bol rozhodnutý, že to zaplatí, ale nakoniec sme doklad našli. S radosťou som ho faxovala exekútorke, volala som jej, či to prešlo v poriadku a ona sa posťažovala na policajtov, že majú v dokladoch bordel a jej vyrábajú prácu...
0 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

Čo ma nasrdilo? Formulár E101 Sociálnej poisťovne a jeho prílohy. Firma funguje vyše 15 rokov, mesačne platíme odvody na rodné čísla zamestnancov a ďalšie mesiace budeme... Jedno-dvojdňová cesta do Čiech vyžaduje viac papierovačiek ako prijatie zamestnanca. ... Kópia pracovnej zmluvy... načo? Veď majú prihlášku a rodné čísla na každom mesačnom výkaze. Faktúry, že podnikáme na Slovensku... načo? Veď to, že robíme, je vidno aj z výplat a výkazov. Výpis z OR... načo? V žiadosti údaje, ktoré majú minimálne na troch oddeleniach v Sociálke.... Čo im vždy treba dokazovať?! Som zúfalá... nie preto, že ma to zaťažuje, ale NAČO IM TO JEEEEE?! Kto vymyslel tú žiadosť a prečo práve také doklady k tomu potrebuje?! Pomoooooc, byrokracia!
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

ZuzanaP Pozri príspevok
...S radosťou som ho faxovala exekútorke, volala som jej, či to prešlo v poriadku a ona sa posťažovala na policajtov, že majú v dokladoch bordel a jej vyrábajú prácu...
Len aby to tak bolo naozaj, ja už nikomu neverím.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Orim Pozri príspevok
Len aby to tak bolo naozaj, ja už nikomu neverím.

Ale išlo to aj doporučenou poštou.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Včera som mala krásny deň: promócie najstaršieho synátora spojené s ministretkom s Beatkou v Tajove. Vyšklo nám aj počasíčko. Nahradila som si neúčasť pre PN na superstretku v Selciach.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Čo sa mi dnes stalo? Mne ani tak nie, iba mám veľmi zlý pocit, že som nechtiac niekomu narobila problémy.
Stála som v rade pri pokladni v supermarkete, vykladala som košík, zazvonil mobil a volal ma môj syn, aby ma informoval, akú škodu napáchal na ich streche ľadovec. Ukončila som s ním rozhovor, keď som bola na rade platiť a ešte som sa s pokladníčkou medzi ukladaním do tašky rozprávala, že čo ma trápi, zaplatila a kľudne som odchádzala, keď tu zrazu SBS-kár, a ukazuje na košík. Šľak ťa trafí... povedala som si. A veru, z toho všetkého telefonovania a rozprávania pri pokladni som zabudla vyložiť dva kvetináče.
A problém bol na svete. Nie môj, ale pokladničkin. Márne som vysvetľovala SBS-károvi, že je to moja chyba. Povedal, že sa mala pozrieť do košíka, čo tiež mal pravdu. Takže tak.
Preto dnes nemám z toho všetkého dobrý pocit.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Včera som úspešne zrobila skúšky na vodičák. . Všetko išlo ako po masle. Konečne sa trocha môj život vrátil do normálu.
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

Pripomínam, že dnes je deň odovzdávania vysvedčení... dúfam, že sa poteším, keď prídem domov...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
riga Pozri príspevok
Pripomínam, že dnes je deň odovzdávania vysvedčení... dúfam, že sa poteším, keď prídem domov...

Ja už som sa, moja malá sestrička (má 13 rokov a je siedmačka) doniesla krásne vysvedčenie, nemala síce samé jednotky, ale opravila si matematiku a fyziku na 2. Mám z nej úprimnú radosť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať