Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...he ....

...kedy ako ...

...kto ako...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

NEMÁM ANI NAJMENŠIU CHUŤ PLATIŤ DANE! Od štátu už dávno nedostávam očakávané adekvátne služby. Za posledný týždeň nám dva krát vykradli dve autá a policajt sa zmenil na sekretárku, ktorá len spisuje, bez akejkoľvek námahy na ďalšie riešenie - veď štát škodu nemá, tak načo mrhať jeho prostriedkami. Najvýkonnejších policajtov som ale videla na cestách, kde dať pokuty je najľahšia a bezprácna cesta, ako vykazovať činnosť a získať peniaze do rozpočtu. Takže komu pomáhajú a chránia?? Žeby zase len štátu a štát?
Naposledy upravil JankaO : 21.09.11 at 13:40
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

JankaO: v poslednej otázke je hneď odpoveď.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnes som bola v novej škole..a celkom sa mi tam páčilo..aj učivo vyzerá zaujímavo..už len, aby prednášajúca mala krásnu slovenčinu a neékala a nehhhkala..teším sa...a dostaneme index,kde sa nám budú zapisovať ukončené semestre..fuha!..som vysokoškoláčka...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepsi, ako sa hovorí, keď na to máš, tak študuj. Prajem Ti veľa dobrých bodov, nech sa Ti teda v škole darí.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pepsi ty si iná odvážna šikulka, držím palce nech sa ti daríííííítoto proste obdivujem, ja by som to nedokázala.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jaj, baby moje, keď ja sa doma tak strašne nudím...síce teraz moc nie, lebo Robin ma vláči po vonku, ale zimné večery sú dlhé, večere krátke-no tak!.........(kedysi som šila, štrikovala, háčkovala,chodila do roboty-teraz nič z toho..čo už!..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

hlási sa ďalší študent - pepsi spolužiačka ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.......baby ja z vás odpadnem ale silno fandííím....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

My sme tam s pepsi "mladice", vedľa mňa sedela 70 ročná pani z TN, s dvomi francúzskymi barlami, ktorá bude dochádzať autom až do PD. Toľko chuti do života v jej veku by som chcela mať tiež ...
Naposledy upravil veronikasad : 21.09.11 at 17:16
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ale ved to ja viem, že vy ste tínedžerky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Dnes, 17:56
hlási sa ďalší študent - pepsi spolužiačka ...

..veru máš pravdu, Veronika..boli tam aj staršie od nás,obdivuhodné sú tie dámy..lebo právo je ťažké, ale ani počítače a umenie nemajú ľahký program...ale keď je chuť, snaha a odhodlanosť, fšetko ide ...i keď bunky už nie sú to, čo bývali...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj ja by som išiel ale štúdium na univerzitách štvrtého veku ešte neni
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....ále nerob sa, že si starigáň, určite máš sviežich -cať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teraz som bola s deckom parkovať do garážky ako som vyšla z brány počula som bublotať motor môjho sna Mustang shelby, to bolo proste niečo neskutočné /už som sa tu raz nad tým rozplývala/ týpek s ním parkoval do svojej garážky tak som si to tam vychutnala /moc mu to nešlo/ neviem či malé dvere alebo veľké auto alebo.... ale každopádne mi brnkol na moju strunu normálne som mala hasacinu na koži a ešte ked trošku prišliapol pedáááál tak zvuk "dovi dopo", inak stála som tam v pyžamových gaťách a kukala ako puk
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Dnes, 19:50
....ále nerob sa, že si starigáň, určite máš sviežich -cať..

..lui, máš pravdu...je to veeeľmi svižný dedko!!!...chrumkavýýý
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsi, máš pravdu dedo ešte nie som - pajtáši sa nečinia (33+30) ale sú po tatkovi - netreba im papier v spoločnej domácnosti
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mám brata 33r, náš tata je rok 45, ale je pre mňa tínedžer, žiadny starý ded tak potom....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
teraz som bola s deckom parkovať do garážky ako som vyšla z brány počula som bublotať motor môjho sna Mustang shelby, to bolo proste niečo neskutočné /už som sa tu raz nad tým rozplývala/ týpek s ním parkoval do svojej garážky tak som si to tam vychutnala /moc mu to nešlo/ neviem či malé dvere alebo veľké auto alebo.... ale každopádne mi brnkol na moju strunu normálne som mala hasacinu na koži a ešte ked trošku prišliapol pedáááál tak zvuk "dovi dopo", inak stála som tam v pyžamových gaťách a kukala ako puk
..

..mojík a čo si mu nepovedala, že parkuje do nesprávnej garáže?..že tvoja je kúsok ďalej?..konverzácia by sa bola rozvinula a možno by ti dal aj previezť sa..v tých galotkách pyjamkových..no..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Dnes, 20:02
pepsi, máš pravdu dedo ešte nie som - pajtáši sa nečinia (33+30) ale sú po tatkovi - netreba im papier v spoločnej domácnosti..

..ja mám tiež také nečinné doma...a dedko som nemyslela dedko, ale dedko!...chapeš, nyje?..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať