Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hnedoočka Pozri príspevok
sorry, tvoj nick ma vždy spletie...takže ak si MYSLEL..... Každá inštitúcia má iné knihy.Deti sa učili z Themen -iek, ja som mala raz Nemčinu pre samoukov, teraz zase túto.
aká je cena za hodinu?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
srska Pozri príspevok
aká je cena za hodinu?
je to nejaký trimester -80 € na 3 mesiace , 2x do týždňa po 90 minút...potom skúška a môžem pokračovať.Celkovo 9 mesiacov
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hnedoočka Pozri príspevok
je to nejaký trimester -80 € na 3 mesiace , 2x do týždňa po 90 minút...potom skúška a môžem pokračovať.Celkovo 9 mesiacov
dobrá cena. a počet človákov v krúžku?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...ale šak hej ...ja som vďačný ...................len kedy a komu ( neber osobne )....aj od toho záleží ....

...he , o tej piatej som len zaľahol ...
...psa nemám , neriešim lietačky ....úplne mi stačia tie moje ....
...raňajky do postele ???????......holt , to si je potrebné aj zaslúžiť ...
...žarty ????......a mna si už kedy " videla " ,aby som normálny bol ....????




a pepsi - ešte kTebe , tak by som povedal že :

...nudu v poslednej dobe nejak nepoznám ...
...seberovnosť ???...pri každej debate , aj so seberovným sa je potrebné uvoľniť ...





capisci ????????
..

..jááááj, soráááč!!..mňa potýrilo to "dôchodcovia-právnici"...asik sme mysleli každý na niečo iné okol tohoto...
..ja nudu tiež len málokedy.len ty máš fyzické aktivity a ja psychické...(šak lebo mne do ruky pílku a kladivu, inak by som sa vyžila...len labky neunesú

(budeš mi asik musieť v inej slovenčine vysvetlovať tvoje myšlienkové pochody,lebo tuším nepochodujeme v jednom šíku
Naposledy upravil pepsikova : 26.09.11 at 08:33
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
je to nejaký trimester -80 € na 3 mesiace , 2x do týždňa po 90 minút...potom skúška a môžem pokračovať.Celkovo 9 mesiacov
..

..šikulka šikovná...treba nám nejako tú šedú kôrku týrať,lebo inak nevimnevim...ja som sa učila anglinu na nete, z jednej českej stránky, bolo to úžasne dobre pripravené,a dobre sa mi učilo..a podarilo zmaturovať s ich pomocou...ale bola to iná drina,myslieť a hovoriť v angličtine a nie po lovensky...a mala som aj dobrú profku v škole...
..držím ti palčáky mojušík, ňach ťa chuť neopustí...lebo chapeš, nyje..-kolko jazykov vieš,tolko ráz sa zamotáš...(had hovorí, že kolko jazykov máš, tolko razy sa zašnuruješ
4 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
srska Pozri príspevok
dobrá cena. a počet človákov v krúžku?
tuším nejakých 16. Zatiaľ to ujde,lebo preberáme to, čo v podstate viem....ale potrebujem preopakovať ,aby som sa pohla ďalej. Uvidíme, aký bude výsledný efekt,no rada by som postúpila v cudzom jazyku, lebo v zahraničí som bez toho bezradná....
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

hnedoočka Pozri príspevok
tuším nejakých 16. Zatiaľ to ujde,lebo preberáme to, čo v podstate viem....ale potrebujem preopakovať ,aby som sa pohla ďalej. Uvidíme, aký bude výsledný efekt,no rada by som postúpila v cudzom jazyku, lebo v zahraničí som bez toho bezradná....
Drzim palce,aby ten elan a chut ucit sa zostal vsetkym az do konca.
Ja som chodila pred nejakymi 3. rokmi tiez na nemcinu,chcela som to dotiahnut az po vysledny certifikat.
Zial, po druhom trimestri sme zostali TRAJA :-(
Akademia nam oznamila, ze kvôli trom ludom sa neoplati v zime kurit a platit lektorku,takze nam kurz zrusili.
Ostatni spoluziaci nam "totalne nabiti jazykovymi vedomostami" , ktore nabrali za dva trimestre odisli pracovat do zahranicia...

Inak, tangram je asi najblbejsia kniha nemciny, co som doteraz videla!!! U nas sa robili aj protesty proti pouzivaniu tej knihy, ale nepomohli sme si, vraj to maju predpisane.Nepochopitelne, ved ine skoly pouzivali aj ovela kvalitnejsie a zrozumitelnejsie ucebnice.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Chcete novy dom? Skuste finty nasej mensiny...

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

arizona Pozri príspevok
Drzim palce,aby ten elan a chut ucit sa zostal vsetkym az do konca.
Ja som chodila pred nejakymi 3. rokmi tiez na nemcinu,chcela som to dotiahnut az po vysledny certifikat.
Zial, po druhom trimestri sme zostali TRAJA :-(
Akademia nam oznamila, ze kvôli trom ludom sa neoplati v zime kurit a platit lektorku,takze nam kurz zrusili.
Ostatni spoluziaci nam "totalne nabiti jazykovymi vedomostami" , ktore nabrali za dva trimestre odisli pracovat do zahranicia...

Inak, tangram je asi najblbejsia kniha nemciny, co som doteraz videla!!! U nas sa robili aj protesty proti pouzivaniu tej knihy, ale nepomohli sme si, vraj to maju predpisane.Nepochopitelne, ved ine skoly pouzivali aj ovela kvalitnejsie a zrozumitelnejsie ucebnice.
nesúhlasím - aktívne núti pracovať žiaka (môj názor - nepoužívam ju)
podľa mňa je naj: nemčina pro jazykové školy der, die, das vydaná ešte za totáča + alles gute k tomu)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

srska Pozri príspevok
nesúhlasím - aktívne núti pracovať žiaka (môj názor - nepoužívam ju)
podľa mňa je naj: nemčina pro jazykové školy der, die, das vydaná ešte za totáča + alles gute k tomu)
Je to vec nazoru,kazdemu vyhovuje nieco ine. U nas v kurze sa nepacila nikomu,dokonca aj lektorke sa z nej zle ucilo.

Kniha na ucenie pre zaciatocnikov, co nevedeli povedat ani ano a nie, bez jedineho slovenskeho slova? To sa skor da uz pre pokrocilejsich,ktori si uz vedia vyhladat aj sem tam slovicka,ktore nepoznaju, ale zaciatocnikov to skor odradzalo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...my sme mali v škole takú angličtinu-čistá hrôza...profka povedala, že je to príkaz z nej učiť...a učila nás podľa svojho a naučila ma dosť, lebo v skupine sme boli len traja-z toho dvaja , čo boli v Anglicku a vedeli hovoriť aj písať...takže jasam partia-a samouk...ale dobre bolo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moja mašina vypovedala...nechcela sa ani pohnúť, pišťala, vrčala,ale ani steh!..decko povedalo, že ju mám dať do zberu, že aj tak si už svoje odšila...ale ja, múdra a šikovná, som zobrala šrobovák,kladivo a kliešte (to aby som nemusela furt chodiť do vercajchu) a nakoniec som našponovala a pritiahla remeničku a mašinka šije...som spokojná,je to múdry stroj,(Veritaska, 41 rokov)vie, že v zberni by jej tak dobre nebolo...a zbavila som sa polovice kopy prešívancov a obšívancov...(konečne!)
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
pepsi, nekaz si náladu, to len neznalí tvojho spánku môžu takto konštatovať.....U buchača,predpokladám, išlo o ranné dobiedzanie ani nie seberovného, lebo ty si už vyšší level než on -až bude študovať, potom nech sa vyjadrí....no nie buchy? Hlavu máš, času tiež, tak už len chuť .....ja si pepsi za to vysoko vážim, že sa neuspokojila s domácim vysedávaním, ale trápi svoju šedú kôru.Dala som sa len na kurz nemčiny, tak viem, o čom píšem....

K tmavému :

1. študovať už nemienim ...
- nemám náladu
- nemám love
- nevyužijem ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. nevysedávam ...teda snažím sa o to v medziach možností ...

K červenému :

1. ráno som mal dobrú náladu ...
2. už ma prešla ........cca o 10,45 ...
3. radšej nebudem reagovať určitú dobu na príspevky ( teda ako vôbec ) , asi by som bol nepríjemný ...


...všetko zo všetkým súvisí ...

Idem si dať Diazepan radšej ... dôvody sa , kua žiaľ , našli ..............







P.S.:
Sranda hore , sranda dole ...

Pepsíkovej sa týmto ospravedlňujem ............................sľubujem , že sa podľa možností budem snažiť nereagovať ...aj keď ma neraz už prsty svrbeli , odolal som a takto to bude aj naďalej ....


Dovi , dopo , dopi ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hnedoočka
potom skúška a môžem pokračovať.Celkovo 9 mesiacov
Čo mi to len pripomína? Je to nejaký časový úsek, ale aký - že by toto ono?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Juraj, aj ja sa ospravedlňujem, že si si kvoli mne musel dať tabletku...a ak som ti pokazila deň, je mi to ľúto..naozaj...
...nechcem, aby si kvoli mne musel "dovi,dopo, dopi.."...nechcem...ja možno neviem čítať tvoje príspevky a asi ani chápať-aspoň tie, čo idú smerom ku mne,ale to neznamená, že musíš dopi...
...a štúdium už tiež mám len preto, aby som nezostala na liekoch a posadená na lavičke pred činžákom, ako ostatné moje susedy-dôchodkyne...neľutujem sa,mám cieľ,i keď ničotný, ale drží ma ...tak prepáč, a nechoď preč,ani ma neobchádzaj..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..jááááj, soráááč!!..mňa potýrilo to "dôchodcovia-právnici"...asik sme mysleli každý na niečo iné okol tohoto...
..ja nudu tiež len málokedy.len ty máš fyzické aktivity a ja psychické...(šak lebo mne do ruky pílku a kladivu, inak by som sa vyžila...len labky neunesú

(budeš mi asik musieť v inej slovenčine vysvetlovať tvoje myšlienkové pochody,lebo tuším nepochodujeme v jednom šíku

add.1. neskoro ....

add.2. to sa nepodarí hocikomu ...a o to tu ide práve ....
...šak ponamáhaj tú šedú kôtu aj iným spôsobom ...veď na to máš ....

add.3. už nepochodujem ...stačilo mi za tých pár XX rokov ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hej, vy dvaja! Môj postreh: Keby nebolo buchačovych poznámok (pod čiarou ), tak by to už nebol buchač, ale len nevybuchnutý delobuch.
Keby nebolo koťogo, babofka od pepsikovej, ostala by nám len Pepsicola v plechovke.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Dnes, 13:55
..Juraj, aj ja sa ospravedlňujem, že si si kvoli mne musel dať tabletku
...nie ...kvôli Tebe
...a ak som ti pokazila deň,
...nie...Ty nie...
je mi to ľúto..naozaj...
...nemusí...
...nechcem, aby si kvoli mne
...nie...kvôli Tebe
musel "dovi,dopo, dopi.."...nechcem...ja možno neviem čítať tvoje príspevky a asi ani chápať-aspoň tie, čo idú smerom ku mne,ale to neznamená, že musíš dopi...
...a štúdium už tiež mám len preto, aby som nezostala na liekoch
...nie ...ja mám iné záujmy už ...
a posadená na lavičke pred činžákom
...NIE...chalupa to rieši ...
, ako ostatné moje susedy-dôchodkyne...neľutujem sa
...aj ja ...
,mám cieľ,i keď ničotný, ale drží ma
...detto...
...tak prepáč, a nechoď preč,ani ma neobchádzaj.
...uvidíme...
...do 3,14če malo správne znieť do posledné ....

Dovôd na to mám ...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=buchač;1856397]K tmavému :

1. študovať už nemienim ...
- nemám náladu
- nemám love
- nevyužijem ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. nevysedávam ...teda snažím sa o to v medziach možností ...

Juraj, viem, že máš teraz iné starosti, tak nebudem rozpitvávať maličkosti.Len chcem doplniť, že tým vysedávaním som nemyslela teba....nejaký si vzťahovačný.

Pepsi predtým zdôvodňovala, prečo sa dala na štúdium....z toho to vyplynulo. Veroniku obdivujem, pretože neviem, či by som sa ja na to dala...ale možno pomôže i spoločnosť ľudí a keď som robila certifikát účtovníctva, tak právo ma najviac bavilo.

A učiť sa vždy je čo...aj keď ako samouk, čo predpokladám aj robíš./ napr.internetbanking/ !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buchy má svoju chalúpku (na stračej nôžke ) - tam sa vy-toto a je mu dobre, pepsikova má školu a preto o piatej ráno behá - a tam sa aj ona vy-toto . Buchy vynakladá energiu na chalupe, pepsi zase na škole - a obaja robia to, čo ich baví .
Je nerobím ani jedno, ani druhé a môžem sa tiež vy-toto . A je mi tiež dobre.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať