Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...do 3,14če malo správne znieť do posledné ....

Dovôd na to mám ...
..

...aj tak nechoď...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pre vás, moji milí...buch, očko, softík...mám vás rada...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...alebo čajík marachujový, keby ste radšej...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=hnedoočka;1856454]
buchač Pozri príspevok

Juraj, viem, že máš teraz iné starosti, tak nebudem rozpitvávať maličkosti.Len chcem doplniť, že tým vysedávaním som nemyslela teba....nejaký si vzťahovačný.
Možno v kontexte predchádzajúcich príspevkov vyznelo niečo tak alebo aj inak ....možno som zle napísal , zle som bol pochopený snáď ...

Nereagujem na nikoho a na nič konkrétneho , proste niektoré vety v príspevkoch sa hodili na moju reakciu ...

Ide len a len o nasledovnú skutočnosť že rozbité auto nie je pre mňa v momentálnej situácii maličkosť ...táto realita tvrdá bola , najmä ten náraz čelný z mojej strany do Pugeota Boxer ...zboku som ho vzal po predchádzajúcom nedaní prednosti v jazde jedným Fordom Probe ...

Jeden meter mi stačil na ubrzdenie a bol by som teraz happy ...

Vzťahovačný ani nie ( teda dúfam )...som len ( iba ??? ) totálne nasratý , nakoľko bez auta som ako bez nohy...a preto bolo aj to :

Dovi , dopo .......a aj do p*** .....

...nechcem ale týmto kaziť náladu aj iným .....Diazepam už asi účinkuje ...


P.S.:

...a určite sa nájde aj nejaký dobrák , že to mám za toto nasledovné ...priloží do ohňa svoje polienko ...

http://www.porada.sk/t109571-p39-moj...ml#post1856091
Naposledy upravil buchač : 26.09.11 at 14:31
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta uz mam bezpecnostne dvere,sice stali aj z montazou 540 eur,no co uz ked sa vymknem,tak budem asi domov lozit oknom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE=buchač;1856473]
hnedoočka Pozri príspevok


...hm ...nemyslím si že rozbité auto je maličkosť ...

...nie som vzťahovačný...nezvyknem , alebo sa aspoň snažím o to...

...som len totálne nasratý ...a preto bolo aj to :

Dovi , dopo .......a aj do p*** .....

...nebudem kaziť náladu aj iným .....


P.S.:

...a určite sa nájde aj nejaký dobrák , že to mám za toto nasledovné ...priloží do ohňa svoje polienko ...

http://www.porada.sk/t109571-p39-moj...ml#post1856091
....fúha toto bude nejaké zakliate, včera som si to čítala a myslela som ja na svoju svokru, že ako keby som to ja písala a dnes pred pá hodinami som si skoro káru rozmlátila bola som taká nejaká zamyslená, lakeť opretý o opierku v dlani opretá brada a kludne si odbočujem ked nemôžem ako debilná žena-hanbím sa, silno, ale bolo to také zvláštne......auto brzdilo ako besné a ja som si v kludne išla ďalej.....ani tlak mi nevybehol.....hmmm..... asik nejaké znamenie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa potešilo, že čo to tu tak zdialky sledujem, tak mám taký príjemný pocit, že tí falošní, závistlivci sa nejako v poslednom čase vytratili...,v poslednom čase tu vidím len dobrých ľudí...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
ta uz mam bezpecnostne dvere,sice stali aj z montazou 540 eur,no co uz ked sa vymknem,tak budem asi domov lozit oknom.
ved firma ti príde otvoriť, možno
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
ved firma ti príde otvoriť, možno
to uz tak ina,to je tak ked som si to neokukol-vsak to ne pre mna technickeho antitalenta, take moderne patenty,keby nefukalo a nebolo mozne nakukat dnu,ta dam tam zavesy z cečiek
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
to uz tak ina,to je tak ked som si to neokukol-vsak to ne pre mna technickeho antitalenta, take moderne patenty,keby nefukalo a nebolo mozne nakukat dnu,ta dam tam zavesy z cečiek
....no cečka by boli fajn, ved by dosť eur zvýšilo. brat má tiež nejaké špeci dvere od "Holmesa" oni majú aj servis ak si zabuchneš, ale vieš ako to býva ked ich potreboval tak si mohol trhnúť. stalo sa,že švagriná s malým synom sama doma /malý mal cca. do 2r/ vyprevádzala niekoho jedna noha medzi dverami/istiaca/ druhá na rohožke pred dverami, malý šarkan sa rozbehol a oboma rukami buchol do dverí, istiaca noha už nebola istiaca, ale obe nohy švagrinej
pred dverami a malý zabuchnutý v byte sám viem, že sa nedalo nijak z vonku odomknúť, rodičia bývajú na blizku, ked zavolali na ich "non stop" linku povedali, že sú mimo BA, že prídu za 45min. situácia katastrofálna, zavolali hasičov, tí rozmašírovali balkonové dvere /sklo nevedeli rozbiť/ hasič mega chlap našiel malého pri vchodových dverách, lebo na druhej strane bola jeho maminka, ten ako ho zbadal, mal z toho väčší amok ako z toho že je zabuchnutý .ešte strašne dlho bol ako taký cecok prilepený na švagrinej musela byť stále na dohľad. dieťa vyslobodené, ale problém ďalší ako v zime-mrznúcej osadiť tie pokazené balkonové dvere na dobu kým opravia, alebo vyrobia nové
.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ta uz mam bezpecnostne dvere,sice stali aj z montazou 540 eur,no co uz ked sa vymknem,tak budem asi domov lozit oknom.
daj si ešte kvalitnú evvu
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=buchač;1856473]
hnedoočka Pozri príspevok
Možno v kontexte predchádzajúcich príspevkov vyznelo niečo tak alebo aj inak ....možno som zle napísal , zle som bol pochopený snáď ...

Nereagujem na nikoho a na nič konkrétneho , proste niektoré vety v príspevkoch sa hodili na moju reakciu ...

Ide len a len o nasledovnú skutočnosť že rozbité auto nie je pre mňa v momentálnej situácii maličkosť ...táto realita tvrdá bola , najmä ten náraz čelný z mojej strany do Pugeota Boxer ...zboku som ho vzal po predchádzajúcom nedaní prednosti v jazde jedným Fordom Probe ...

Jeden meter mi stačil na ubrzdenie a bol by som teraz happy ...

Vzťahovačný ani nie ( teda dúfam )...som len ( iba ??? ) totálne nasratý , nakoľko bez auta som ako bez nohy...a preto bolo aj to :

Dovi , dopo .......a aj do p*** .....

...nechcem ale týmto kaziť náladu aj iným .....Diazepam už asi účinkuje ...


P.S.:

...a určite sa nájde aj nejaký dobrák , že to mám za toto nasledovné ...priloží do ohňa svoje polienko ...

http://www.porada.sk/t109571-p39-moj...ml#post1856091
..

...akuvanoha!!!...som nevedela...keby mám auto, dám ti ho...a nie, nemáš to za tú onú..neboj, všetko bude oki, chvalabohu, že sa tebe nič nestalo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...sewa Luííííííí...rada ťa vidím.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....Pepsi ja som tu "jedným okom" taká trochu mlkva.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
..

..mojušík, búchaj jemnejšie, praskol mi monitor!...vidííím tebaaa..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
daj si ešte kvalitnú evvu
ta praveže tam je dajaky špecialny zamok že mam obavy že zamknem tak že nebudem vediet otvorit,mne nešlo ani tak o bezpečnost lebo jak sa hovori pred zlodejom nie je ista žiadna zamka, ako o kvalitu a viac zateplenia,lebo cez stare prefukovalo,taka fušerina bytoviek,ked nesedeli presne ani okna ani dvere.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Jeden meter mi stačil na ubrzdenie a bol by som teraz happy ...
.... náááá ťi bujo, ta čo si nehamoval aj očami? To máš z toho, že po kočkách očami hádžeš!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ta praveže tam je dajaky špecialny zamok že mam obavy že zamknem tak že nebudem vediet otvorit,mne nešlo ani tak o bezpečnost lebo jak sa hovori pred zlodejom nie je ista žiadna zamka, ako o kvalitu a viac zateplenia,lebo cez stare prefukovalo,taka fušerina bytoviek,ked nesedeli presne ani okna ani dvere.
dobrá vložka od evva stojí 250 a viac eur
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
.... náááá ťi bujo, ta čo si nehamoval aj očami? To máš z toho, že po kočkách očami hádžeš!

...ešte aj oného som o volant priprel ..........

...nepomáhalo .......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať