Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
misoft Pozri príspevok
Dnes som "obetoval svoj drahocenný čas" a vybral som sa do várošhauzu. Podal som podnet na prešetrenie suseda a jeho "rekonštrukcie" bytu. A dozvedel som sa (len tak mimochodom), že už som druhý, čo podáva podnet. Pracovníčka - milá to pani - mi okrem toho naznačila, že pokiaľ robil takéto úpravy, mali sme byť, ako vlastníci susedných bytov, prizvaní k stavebnému jednaniu, aby sme mohli vzniesť prípadne námietky. Pozrela sa na vydané stavebné povolenia - len rekonštrukcia kúpelne! Vraj tam pošlú kontrolu. Som teda zvedavý.
nejaky akcny si velmi dobre!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
http://mobil.bazos.sk/inzerat/104792...-PCB200BBE.php

ale je este jedna moznost, prehod fotky z mobilu na kartu a potom do ineho mobilu a do PC
..

..jáááááááááájjjj...nesceš ty voľáko moc odo mňa?...
...minule som si objednala taký káblik, čo prenáša údaje z mobilu do pc,nepasoval,k môjmu mobilu nemajú,lebo je to šopa, čo už nikto dnes nemá-len ja!!..a kartu nemám,ten kábel by bol najjednoduchší, (pre mňa )...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi asi ma nechapes, po 1. sim kartu mas v mobile a fotky mas asi ulozene v mobile a nie na karte, a asi aj decko alebo had ma mobli a asi aj lepsi ako ty a asi aj s kablom alebo blootohom, takze staci ked si prehodis fotky ulozne v mobile na tvoju sim kartu a tvoju sim kartu z mobilu da do mobilu decko alebo had. a tak ich potom "pretiahne" do PC

po 2. v odkaze je na predaj kabel na tvoj mobil
neni zac
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
pepsi asi ma nechapes, po 1. sim kartu mas v mobile a fotky mas asi ulozene v mobile a nie na karte, a asi aj decko alebo had ma mobli a asi aj lepsi ako ty a asi aj s kablom alebo blootohom, takze staci ked si prehodis fotky ulozne v mobile na tvoju sim kartu a tvoju sim kartu z mobilu da do mobilu decko alebo had. a tak ich potom "pretiahne" do PC

po 2. v odkaze je na predaj kabel na tvoj mobil
neni zac
..

..no veď dobre,no...stískanec ti letí...


...no som na to kukla, tak tie fotky sa nedajú presunúť na kartu,len presunúť medzi moje obrázky a dosť..žiadna iná možnosť..idem volať na ten inzerát...
Naposledy upravil pepsikova : 03.10.11 at 19:20
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som sa vrátila zo záhrady, trochu som tam "upratala", a čo ma dobre rozčúlilo, že náš hafan si z venčenia priniesol 5 kliešťov, všetky mrchy som vyčesala. Kedy už konečne tie potvory prestanú dobiedzať? Už je jeseň a nechce sa mi zase liať na neho chémiu. Doteraz zaberal čajovníkový olej, ani jeden kliešť sa neprisal, občas z neho spadol jeden, dva, ale 5 naraz? No až mi zle ostalo.
Ak mas moznost zohnat,posuchaj ho celeho pred prechadzkou orechovymi listami.Je dobre ich vopred trochu "pozmolit" v rukach,aby boli stavnatejsie.
Klieste tuto vonu neznasaju .-)
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a kde je? sak stojim v okne s narucou otvorenou a nist stale
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
...a ešte otázočka...ak by náhodou niekto z vás mal doma nepotrebný kábel do pc k mobilu Samsung SHG-E250 (vysúvačka) a mohol by predať, zaplatím čokolvek...lebo mám v mobile kopu Robina a nemám ho ako dostať von...a už je veľký, krásny peso z neho...fakt...prosím...
Samsungy maju specificku koncovku,ale ta funguje na vsetky samsungy, takze nemusis zohanat na konkretny typ.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

..no veď ano, má...ale fotky nevie poslať..teda...alebo neni komu (inému samsungovi)...alebo ja neviem...
sak nemusis poslat iba samsungovi,posli barsakemu .-)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

arizona Pozri príspevok
Ak mas moznost zohnat,posuchaj ho celeho pred prechadzkou orechovymi listami.Je dobre ich vopred trochu "pozmolit" v rukach,aby boli stavnatejsie.
Klieste tuto vonu neznasaju .-)
Vďaka, nemám orech ani suseda s orechom. Ten čajovníkový olej zaberá, neprisajú sa, ale on hafan, potvora jedna, poskákal po neskosenej lúke, iba hlavu som videla, ako poskakoval, no čistý špringer, a výsledok bol nechutný úlovok.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
a kde je? sak stojim v okne s narucou otvorenou a nist stale
..

..šak odomkni bránu,nech sa dostanem hore...si myslíš, že viem lietať?..a na dlhé trate??))
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Dnes som bol na chirurgii,ani neviem kedy zrušili urazovu a akutnu chirurgiu-vsetci spolu cakaju-urazove stavy,male babätka,pacienti na kontrolne vysetrenie aj novy v preplnenej cakarni kde vladne chaos,kym vyjdu dvaja pacienti,pribudnu dalsi piaty pacienti,nuz keby nedajboze prisiel niekto z akutnym zapalom slepeho creva,tak neviem neviem co sa stane a prednostne sa venuju opilcovi,aj ked nemal nic take naliehave,asi ked budeme chciet byt prednostne osetreny budeme sa musiet ochlastat.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Samsungy maju specificku koncovku,ale ta funguje na vsetky samsungy, takze nemusis zohanat na konkretny typ.
..

...ari, nemajú..lebo som si objednala zo špecializovaného obchodu, aj mi poslali a koncovka bola krátka,nebol kontakt v mobile..

...zajtra idem do mesta a poriešim to s tým oným-teda kúpim to oné...(niekto to tu písal,idem to nájšť)-USB adapter bluetoot-malo byť
Naposledy upravil pepsikova : 03.10.11 at 19:33
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi vyhadzujes peniaze zbytocne! ale tak ak mas dost
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

...ari, nemajú..lebo som si objednala zo špecializovaného obchodu, aj mi poslali a koncovka bola krátka,nebol kontakt v mobile..

...zajtra idem do mesta a poriešim to s tým oným-teda kúpim to oné...(niekto to tu písal,idem to nájšť)-USB adapter bluetoot-malo byť
Nechcem sa hadat
Ale mam dva samsungy, jeden dotykovu omniu, druhy bezny, tlacitkovy,ale kable mi funguju. Aj k PC,aj nabijacka,aj sluchadka....
Neboli sucastou balenia, tak som dokupovala,ale pytala som si v obchode iba so "samsungovou" koncovkou. Neskor kupovany samsung iba vsetko zdedil.
Mozno som mala stastie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

...ari, nemajú..lebo som si objednala zo špecializovaného obchodu, aj mi poslali a koncovka bola krátka,nebol kontakt v mobile..

...zajtra idem do mesta a poriešim to s tým oným-teda kúpim to oné...(niekto to tu písal,idem to nájšť)-USB adapter bluetoot-malo byť
...vraví sa ....

Henten oný bazmeg dzindzik...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a henten ony bazmeg tu zas co robi ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
pepsi vyhadzujes peniaze zbytocne! ale tak ak mas dost
..

..no tak veľa zase nemám...oki...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Nechcem sa hadat
Ale mam dva samsungy, jeden dotykovu omniu, druhy bezny, tlacitkovy,ale kable mi funguju. Aj k PC,aj nabijacka,aj sluchadka....
Neboli sucastou balenia, tak som dokupovala,ale pytala som si v obchode iba so "samsungovou" koncovkou. Neskor kupovany samsung iba vsetko zdedil.
Mozno som mala stastie
..

..toto moje je vyskakovačka, boli kedysi v akcii nejakej v T-mobile, dostala som ho za facku,kábel vraj k nemu nebol,tak už neviem...ale *erie ma to...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi ja viem aky mas , a viem ze to nie je rovnake mas ten starsi typ, teda dost stary typ ale ved poslal som ti ten link na bazar, ozvi sa mu/jej ci ti nepreda len kabel, ten kabel je priamo na tvoj fon! mozno za 5€ ti ho fukne. lepsie ako kupovat bluetooth za 30€
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kábel: http://www.hamashop.sk/xkonto/eshop/4-1-Mobil/36-3-Samsung/5/2354-USB-datovy-kabel-Samsung-Samsung-SGH-E250-SGH-E74
cena s dph: 2,81 evri

SOVACOMP
Požiarnická 3226/6
962 12 Detva
tel: 0918/568442
info@hamashop.sk
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať