Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
kábel: http://www.hamashop.sk/xkonto/eshop/4-1-Mobil/36-3-Samsung/5/2354-USB-datovy-kabel-Samsung-Samsung-SGH-E250-SGH-E74
cena s dph: 2,81 evri

SOVACOMP
Požiarnická 3226/6
962 12 Detva
tel: 0918/568442
info@hamashop.sk
..

..som objednala, tak kujééém a stískanec máš...(za oknom)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsi - no ako ty môžeš zostať bez káblu - tu malo byť hneď aspoň 20 vygooglených typov pre teba
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Dnes, 08:24
pepsi - no ako ty môžeš zostať bez káblu - tu malo byť hneď aspoň 20 vygooglených typov pre teba..

..mojko, však aj bolo...a kopa užitočných rád!...len ja som taká troch prituplá, čo sa týka fotiek a fotenia a sťahovania obrázkov,a kludne by mi to nechýbalo,len moje kamky sú zvedavé na zvera,či narástol a tak...nuž tak
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
srska Dnes, 08:24
pepsi - no ako ty môžeš zostať bez káblu - tu malo byť hneď aspoň 20 vygooglených typov pre teba..

..mojko, však aj bolo...a kopa užitočných rád!...len ja som taká troch prituplá, čo sa týka fotiek a fotenia a sťahovania obrázkov,a kludne by mi to nechýbalo,len moje kamky sú zvedavé na zvera,či narástol a tak...nuž tak
No samoška, že sme zvedaví - fšetci, pretože ten Tvoj lapaj Robin bol na prvých foto totál na "zakusnutie"
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
No samoška, že sme zvedaví - fšetci, pretože ten Tvoj lapaj Robin bol na prvých foto totál na "zakusnutie"
..

..no však on je čokoládka aj teraz..narástol,nôžky má ako sklenaříková,už ma neohrýza ako kostičku, poslúcha, dokonca špacíruje sám po lúke, nemusím ho držať priviazaného...ale má ma v merku, tak 10 krokov urobím a mám ho za zadkom..miluje orechy a drevíčka...nosí loptičku-tak meter odo mňa,a keď si pre ňu nejdem, donesie aj pod nohy...miluje Tarušku,lebo fenečka sa s ním besnie a debatuje v psej reči...a susedia ho volajú capucino, lebo má farbu tejto dobrej kávy...a dnes som mu kúpila v sekáči ružového pantera,takže so mnou nedebatí,vrní si pod pc a ožužláva mu labky...to len tak stručne...
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..

..no tak veľa zase nemám...oki...
Veď si písala, ... Alebo to bolo o inom?
...a ešte otázočka...ak by náhodou niekto z vás mal doma nepotrebný kábel do pc k mobilu Samsung SHG-E250 (vysúvačka) a mohol by predať, zaplatím čokolvek...lebo mám v mobile kopu Robina a nemám ho ako dostať von...a už je veľký, krásny peso z neho...fakt...prosím...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ten moj synátor sa nezdá, má síce iba 7 rokov, ale valcuje viac ako tato...voľakedy...
Má jednu kamošku,( má síce ešte jednu, ale to je tak do zásoby a máme zákaz o nej hovoriť pred tou prvou :-) ) spolužiačku, navštevujú sa a tak a včera mi vraví- dohodli sme sa, že by som niekedy mohol u nej prespať...:-)))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
Veď si písala, ... Alebo to bolo o inom?
...a ešte otázočka...ak by náhodou niekto z vás mal doma nepotrebný kábel do pc k mobilu Samsung SHG-E250 (vysúvačka) a mohol by predať, zaplatím čokolvek...lebo mám v mobile kopu Robina a nemám ho ako dostať von...a už je veľký, krásny peso z neho...fakt...prosím...
..

...ale čo furt?..šak hej!!!...nooooooo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
No samoška, že sme zvedaví - fšetci, pretože ten Tvoj lapaj Robin bol na prvých foto totál na "zakusnutie"
evuš-keby si bola z Brodského, tak to zakusnutie by nebolo v úvodzovkách a pepsi by to mala brať potom ako fakt ...

Tam papajú občas psíkov- a robin by asi tiež bol spapaný...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ten moj synátor sa nezdá, má síce iba 7 rokov, ale valcuje viac ako tato...voľakedy...
Má jednu kamošku,( má síce ešte jednu, ale to je tak do zásoby a máme zákaz o nej hovoriť pred tou prvou :-) ) spolužiačku, navštevujú sa a tak a včera mi vraví- dohodli sme sa, že by som niekedy mohol u nej prespať...:-)))
...múdry syník...má výplatu aj zálohu (ako hovorieva had)..dúfam, že po patričnom poučení mu dovolíš u nej prespať
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ved jeho to prejde ked sa ozeni
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ten moj synátor sa nezdá, má síce iba 7 rokov, ale valcuje viac ako tato...voľakedy...
Má jednu kamošku,( má síce ešte jednu, ale to je tak do zásoby a máme zákaz o nej hovoriť pred tou prvou :-) ) spolužiačku, navštevujú sa a tak a včera mi vraví- dohodli sme sa, že by som niekedy mohol u nej prespať...:-)))
Stanko, nolem daj pozor naj nemusíš čochvíľa alimenty za synátora platiť Šak si zodpovedný
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
dnes sa mi ale vobec nechcelo vstavat do prace, tak som nakoniec ani nevstal
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Stanko, nolem daj pozor naj nemusíš čochvíľa alimenty za synátora platiť Šak si zodpovedný
Xanti, a to sa oni minule dohodli- oni sa vždy dohodnú bez nás a nám to len oznámia- že by bolo dobré, keby sa k nám nasťahovala-a vyriešili už aj tomáša- že by bolo dobré, keby sa odsťahoval :-))),lebo len zavadzá...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
ved jeho to prejde ked sa ozeni
..

..alebo bude do tridsiatky bývať pri materi a občas si odbehne k výplate, alebo zálohe...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No Stando ,
máš doma veselo ani sa nenazdáš a skončíš v domove dôchodcov
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
dnes sa mi ale vobec nechcelo vstavat do prace, tak som nakoniec ani nevstal
KAPITALISTA !!!! :-)))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
No Stando ,
máš doma veselo ani sa nenazdáš a skončíš v domove dôchodcov
No ja-asi tak nejako... :-)

ale za života nič neprepisujem....,žiadne byty,nič...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Xanti, a to sa oni minule dohodli- oni sa vždy dohodnú bez nás a nám to len oznámia- že by bolo dobré, keby sa k nám nasťahovala-a vyriešili už aj tomáša- že by bolo dobré, keby sa odsťahoval :-))),lebo len zavadzá...
..

..tomu sa hovorí plánovanie budúcnosti...tebe sa možno ujde nejaký vejmínek, alebo dáš postele do špajze-však ty so ženou veľa placu nepotrebujete..no...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
v auguste sme objednali kuchynu z DECODOMU ze 15 sep. pridu montovat. Prisli ale ta mila pani co sedela za stolom a skladala nam ju zabudla na rurky od vody odpad pritom to mala nafotene vsetko aj miery atd , takze sa linka musela vysunut viac do predu a tym padom pracovna doska bola kratka -uzka. Jednoznacna chyba cloveka od stola. Cakali sme 1,5 mesiaca na to aby nam to tam prisli zmontovat a aby sme im za dovoz a montaz zaplatili 150€! CHlapci boli celkom nasrati kedze 15.9.bol sviatok a nezarobili nic Nasledne nam pani od stola povedala, ze doska bude tak za mesiac ale monteri budu volny az v novembri. S tym ze nam da zlavu na dovoz 30€ . Aka mila! ponukla nam dalsu vyhodnu moznost, ze ak si niekoho najdeme kto nam to zlozi, tak usetrime tych 120€ za montaz (neviem doteraz ako to myslela - ved platit niekomu musim tak ci tak) a dodala , ze ale zaruka nebude uz 3 roky ale len 2 roky
Ja sa len ku.va pytam, to nema ziadnu zodpovednost za svoju pracu ta pani od stola? Keby to uz nemame zaplatene vyhadzem to von oknom celu linku !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať