Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tento list ste videli?


LIST KTORÝ PRIŠIEL NA CENTRUM SLUŽIEB ZÁKAZNÍKOM V TESCO BRATISLAVA PETRŽALKA!

Prideme do toho jebnuteho Tesca, jedine co som chcel, je kupit si v pokladni cigarety a zaroven rozmenit drobne. Slusne sa spytam matrony prijebanej co zakladnu skolu skoncila len protekciou, ze ci bude tak laskava, a pocka so svojim dvojvozikovym nakupom, kym si za 20 sekund kupim cigarety. NIJEEE, ja tu stojim patnaast minuut a nebudem cakat vyse. ale ochotny skulavy turboko*ot brigadnik mi povie "aj tak cigarety nemam" "a to nad hlavou je co?" "nemam od toho kluce". no *****... otocim sa, v coffe&co mlada blondinka, chvilu pozorujem ako jednym vechtom umyva pohare a potom vitrinu so zakuskami...och ako ma vzrusuje salmonela!... hodim na nu to jedno zdrave oko ze moja rozmen mi desinku, tiez pičuje ze nema ale nejak sa mi podari na nu hodit aj to druhe oko a nakoniec privoli, dostavam vytuzenu dvojeurovku a hor sa pre vozik. to ze som zasa nasiel taky co piska, vrzga a jedno koliesko sa netoci, nestoji za rec. 30 minut hadzem *****iny do vozika, od jogurtov po deostick cez pivo az po vonavu *****inu na zachod, ked uz tam mam utesenu kopku pridem k pokladniam. a jebne ma. instantne ma jebne. otvorena bola PRESNE JEDNA pokladna. JEDNA JEDNA VYJEBANA SKURVENA POKLADNA. v strede. a od nej sa tahal had jak sebavedomie ibrahima maigu cez celu sirku tesca, no nech neprehanam bolo tam minimalne 35-40 ludi, z toho tak 15 ludi malo voziky nalozene kopcom. oblieva ma studeny pot, v duchu rozmyslam ze no co, otvorim si pivo a budem si citat casopis... pri poslednej pokladni stoja tri piče skurvene predavacky, z toho jedna neviem ci nebola veduca, tak ku nim pridem. nejaky mlady pan predo mnou a pyta "prosim vas, v com je problem"" "v ludoch" do mna vosli jedy 4000 "pani, my vieme ze nie v tom vam rano nedoniesli mlieko ale v ludoch, ale preco vy tri tu stojite s kavou v ruke?" "nam o desiatej padla" "je 21:50" "no ja uz do pokladne nepojdem..." do toho sa zasa zapojil ten vedla stojaci ale dostal rovnako mile odpovede "kedy otvorite dalsie pokladne?" "mozno o 10tej pridu nejaki ludia" "to tu vazne nechate tych ludi stat v tom rade hodinu?" "to neni moj problem..." okej jebem na ludi, nie som chuck norris vy*ebany nesmrtelny "dam vam 10 eur ked mi toto tu nablokujete" "ja nie som odkazana na vasich 10 eur" o*ebalo ma okolo toho vozika az sa to koliesko po*ebane zacalo znova krutit... chytam vozik, z celej sily donho jebnem az sa prejebe az k informaciam... nech si ho nejaky chuj ide zasa povykladat... este tam po nej v zachvate ziapem ze nech sa necuduje ze cely zivot sedi za pokladnou, lebo niekto jej ponuka 300 korun za 5 minut roboty, co keby som mohol si za to do pokladne sadnem aj na rok... ale nie **** ma hrdost a melta kavu v hrnceku so slonim *****om namiesto ucha. cez zatvorenu pokladnu chcem prejst, otvorim tu *****inu zatarasu, spusti sa alarm, uplne hnusny zvuk, pribieha sedivy pajdajuci ***** sbskar a uz sa po mne chnape... revem po nom ze sa ma dotkne a jeho vlastnymi plastovymi putami ho priputam k tej pokladni, aj tak ma zdrapi za ruku, odsotim ho a idem dopiče. niekto vypol ten alarm, moj sused s usmevom taktiez presiel tou pokladnou...znova spustil alarm, zazelal vratnikovi aby mu to vrieskalo az do rana a ideme prec. tu prisaham na vlastnu smrt, pohyblivost svojich spermii a postove tajomstvo kyberie, ze do tesca v Petrzalke minimalne 1 rok nevstupim. zapičenci zapičeni vyjebani, a takychto *****ov este niekto podporuje, niekto z mojich dani nejakymi ulavami, davkami a pičovami lebo ***** vychodi zakladnu skolu a nevie ani rozky cez pokladnu prejebat.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
evuš-keby si bola z Brodského, tak to zakusnutie by nebolo v úvodzovkách a pepsi by to mala brať potom ako fakt ...

Tam papajú občas psíkov- a robin by asi tiež bol spapaný...
áááále Stando, ja nejem psov , ale on je taký chutnučký, milučký lapajko - tak preto na zakusnutie
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
musel to zo seba dostat von
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...až mi slzy tečú od smiechu...a najhoršie na tom všetkom je to, že je to pravda!...v každom vy***nom tescu je to tak...a preto tam nechodím...(lebo som tam tiež raz vyrobila takéto tango, len hrešila som silnejšie)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
v auguste sme objednali kuchynu z DECODOMU ze 15 sep. pridu montovat. Prisli ale ta mila pani co sedela za stolom a skladala nam ju zabudla na rurky od vody odpad pritom to mala nafotene vsetko aj miery atd , takze sa linka musela vysunut viac do predu a tym padom pracovna doska bola kratka -uzka. Jednoznacna chyba cloveka od stola. Cakali sme 1,5 mesiaca na to aby nam to tam prisli zmontovat a aby sme im za dovoz a montaz zaplatili 150€! CHlapci boli celkom nasrati kedze 15.9.bol sviatok a nezarobili nic Nasledne nam pani od stola povedala, ze doska bude tak za mesiac ale monteri budu volny az v novembri. S tym ze nam da zlavu na dovoz 30€ . Aka mila! ponukla nam dalsu vyhodnu moznost, ze ak si niekoho najdeme kto nam to zlozi, tak usetrime tych 120€ za montaz (neviem doteraz ako to myslela - ved platit niekomu musim tak ci tak) a dodala , ze ale zaruka nebude uz 3 roky ale len 2 roky
Ja sa len ku.va pytam, to nema ziadnu zodpovednost za svoju pracu ta pani od stola? Keby to uz nemame zaplatene vyhadzem to von oknom celu linku !!!
..

..mojko a ten dekodom nemá vedúceho ani riaditeľa?..šak kurňa to by videli,ako rýchlo by to bolo zmontované-a pani zo stoličky zabetonovaná na ÚP...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ten môj pes, sviňa jedna krpatá, zožerie všetko, čo sa mu v hube netrepe a aj z toho viac než polovicu a on si potrebuje doplniť jedálny lístok o bužírku!!!..bužírku, prosím, z môjho samsungu!!!...myslela som, že ma od-ondí od jeduuuuuu...keby mi ho nebolo ľúto, že má, chudák len troje fajnové granule v miske a ráno mal kuracie stehno celé pre seba, zbijem ho tak, že ho ani vlastná mater nepozná!!!!...môžem ísť kúpiť nabíjačku...
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

.... niekto na psa a ja na človeka som strašne na....... Dávame do poriadku okolie domu - záhrada, dlažba ... Za dlažbu som oslovila kopec dodávateľov, nakoniec sme si vybrali, dohodli cenu a ostatné podmienky - dovoz, zloženie.Dnes ju doviezol a odrazu mi povedal sumu o 260 eur vyššiu ako bola dohodnutá cena. A už začal, že nemyslel že dovoz bude taký náročný a skladanie a neviem čo ... a záloha za palety .... a on na tom ani nezarobí a pod. výmysly. popritom sme mali všetko dopredu dohodnuté, samozrejme nie podpísané. Zasa som uverila jednému obchodníkovi, ako keby som za tie roky čo prerábame dom už nemala dosť skúseností.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zužu Pozri príspevok
.... niekto na psa a ja na človeka som strašne na....... Dávame do poriadku okolie domu - záhrada, dlažba ... Za dlažbu som oslovila kopec dodávateľov, nakoniec sme si vybrali, dohodli cenu a ostatné podmienky - dovoz, zloženie.Dnes ju doviezol a odrazu mi povedal sumu o 260 eur vyššiu ako bola dohodnutá cena. A už začal, že nemyslel že dovoz bude taký náročný a skladanie a neviem čo ... a záloha za palety .... a on na tom ani nezarobí a pod. výmysly. popritom sme mali všetko dopredu dohodnuté, samozrejme nie podpísané. Zasa som uverila jednému obchodníkovi, ako keby som za tie roky čo prerábame dom už nemala dosť skúseností.
..

..tak mu zavolaj a nech si tú dlažbu zase odvezie, že ty mu nič viac platiť nebudeš...
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

no taká som rozčúlená, že sa najskôr musím ukľudniť a idem za ním a určite to nenechám len tak. Keď robia dodávatelia cenové ponuky, napíšu hocičo len aby mali zákazníka a potom realita inde.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zužu Pozri príspevok
no taká som rozčúlená, že sa najskôr musím ukľudniť a idem za ním a určite to nenechám len tak. Keď robia dodávatelia cenové ponuky, napíšu hocičo len aby mali zákazníka a potom realita inde.
..

..a načo si ideš nôžky drať?..zavolaj mu a nech si to odvezie...že to nechceš...a ak neuzná dohodnutú sumu, že mu nezaplatíš nič!!..dodávateľov je dnes plná kopa,ty si môžeš vybrať a ak zlodej nevie dodržať slovo a dohodnutú cenu, nech si berie svoj tovar...nedaj sa ukecať...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a toto sa im snivalo http://www.aktuality.sk/clanok/19462...emierka-vazne/
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
na com slape ta zRadicova? aj ja chcem..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
trisestri ty asi robis v tescu co?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
...a ten môj pes, sviňa jedna krpatá, zožerie všetko, čo sa mu v hube netrepe a aj z toho viac než polovicu a on si potrebuje doplniť jedálny lístok o bužírku!!!..bužírku, prosím, z môjho samsungu!!!...myslela som, že ma od-ondí od jeduuuuuu...keby mi ho nebolo ľúto, že má, chudák len troje fajnové granule v miske a ráno mal kuracie stehno celé pre seba, zbijem ho tak, že ho ani vlastná mater nepozná!!!!...môžem ísť kúpiť nabíjačku...
No keď už tam pôjdeš, tak aj havinovi kúp mobil aj s nabíjačkou. Možno potom tvoj nechá na pokoji.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

video1983 Pozri príspevok
v auguste sme objednali kuchynu z DECODOMU ze 15 sep. pridu montovat. Prisli ale ta mila pani co sedela za stolom a skladala nam ju zabudla na rurky od vody odpad pritom to mala nafotene vsetko aj miery atd , takze sa linka musela vysunut viac do predu a tym padom pracovna doska bola kratka -uzka. Jednoznacna chyba cloveka od stola. Cakali sme 1,5 mesiaca na to aby nam to tam prisli zmontovat a aby sme im za dovoz a montaz zaplatili 150€! CHlapci boli celkom nasrati kedze 15.9.bol sviatok a nezarobili nic Nasledne nam pani od stola povedala, ze doska bude tak za mesiac ale monteri budu volny az v novembri. S tym ze nam da zlavu na dovoz 30€ . Aka mila! ponukla nam dalsu vyhodnu moznost, ze ak si niekoho najdeme kto nam to zlozi, tak usetrime tych 120€ za montaz (neviem doteraz ako to myslela - ved platit niekomu musim tak ci tak) a dodala , ze ale zaruka nebude uz 3 roky ale len 2 roky
Ja sa len ku.va pytam, to nema ziadnu zodpovednost za svoju pracu ta pani od stola? Keby to uz nemame zaplatene vyhadzem to von oknom celu linku !!!
Uz len ten list je plny vulgarizmov,nie dobra vizitka autora a trochu jednostranne zamerany,za komunistov sa najlepsie nadavalo a ventilovalo na predavackach,teraz to znovu v mode-ale co keby si kazdy pozametal pred vlastnym prahom, skutocne kazdy jeden zamestnanec,manažer a pod maka v svojej profesii statočne,zodpovedne,odborne a kompetentne celu pracovnu dobu? Ja poznam vselijake predavacky,ale takto to je bohuzial vsade s pracovnou moralkou a disciplinou-je to nasa narodna choroba, pobrat protekcne zamestnancov, potom je zbabelost tych co ich presadili do roboty, ze od nich nic nevyzaduju a nefunguje ziadna zodpovednost/za komunistov ked niekoho prijali protekcne,tak aspon musel pocuvat a makat tak ako ostatny,alebo aj flakat sa/ Ten kto pozna hlbsie situaciu,vsimol by si rozdiel v pracovnej moralke protekcnych a neprotekcnych. Jasna a zasadna chyba je v dobre platenych manazeroch a veducich smien-tito maju organizovat, riadit a robit opatrnia voci zamestnancom ktory nedodrzuju pracovnu disciplinu-ak je tolko vselijakych veducich a riadiacich pracovnikov a nevedia zabespecit riadny chod obchodnej prevadzky,tak treba ich vyhadzat a nabrat takych ktory su schopny kompetentne riadit a organizovat pracu zamestnancov. Apropo autor ma moznost ist ukazat ako sa to ma robit,aj nedavno robili nabor brigadnikov, treba skusit ak ma dojem ze zadarmo v Tescu rozdavaju peniaze.Rad by som bol videl jeho ako maka zodpovedne a odborne 8 hodin denne,cele roky.No ak nenasadili dalsiu pokladnu,ich problem,lebo pokial viem aspon v Kauflande su plateny iba do 22 hodiny respektive do 22 30 hod,po tomto case im uz nic nepreplacaju a to si pokladnicky este musia po smene upratat pas a priestor pri pokladnach a poodnasat vratky atd.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no ja ti neviem "Karle"
skopirujes moj prispevok kt. s tym nema nic spolocne, ale budis
lenze co ma celkom zarazilo , je, ze si to asi ako jediny nepochopil, ja som to sem prekopiroval pretoze ma to pobavilo. Tod vsio!
a ty mi fuknes neuzitocne nie ze by ma to nejak chytalo za srdce, ale som sokovany
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trisestri ty asi robis v tescu co?

Nerobim,ale nemam rad jednostranne pohlady,ako keby len predavacky boli lenive, nekompetentne a nezodpovedne-azda si sa nikde inde nestretol v ziadnej inej profesii z lajdackym pristupom,lenivostou a arogancoiu?Je na vedeni ako si ich zorganizuje a riadi-keby iba predavacky boli nas jediny a hlavny problem,tak sme stastna krajina Vkazdej jednej profesii,okrem politiky ,som sa stretol i s lajdakmi i s poctivimi zamestnancami a preto kazde jedno pausalizovanie je zbytocne,obzvlazt ked za bordel zodpoveda ten kto to ma riadit a organizovat a ked viem ze i medzi zakaznikmi sa najdu vselijaky experti.
Sorry ,myslel som z si to tam dal za inym ucelom.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nuz neviem ci sa neuzitocne da zrusit
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ale ved nevidel si tych dvoch vysmiatych? mna pobavila ta forma toho listu, inak "typek" ma aj v niecom pravdu.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

video1983 Pozri príspevok
ale ved nevidel si tych dvoch vysmiatych? mna pobavila ta forma toho listu, inak "typek" ma aj v niecom pravdu.
v niecom hej,ale vidno ze do toho nevidi hlbsie a horsie ze taky nam potom namiesto Tesca riadia ministerstvo obrany.
Prepac smajlikov som asi nevsimol,niekedy ten zrak je zaslepeny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať