Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
trisestri Pozri príspevok
v niecom hej,ale vidno ze do toho nevidi hlbsie a horsie ze taky nam potom namiesto Tesca riadia ministerstvo obrany.
Prepac smajlikov som asi nevsimol,niekedy ten zrak je zaslepeny.
tak to si trafil
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Tesco by sa znicilo aj samo /u nas ho valcuje Kaufland/,keby nebolo neodbytnych zakaznikov,je stale vela takych ktorych nedokazu vyhnat zo svojich obchodnych sieti. Mozno zato ze niekedy je tam sranda,hlavne ak zakaznik netrpi naivnou predstavou ze si tam kupi kvaliny vyrobok alebo ze mu uznaju reklamaciu. Ale nehanme predavacky,lebo ich vymenit je najmensi problem./adeptiek na tuto poziciu je ako maku,ako maku/
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Mna rozculil Krajcer vyhlasenim ze mame najnissie mzdy v eurozone.
Tak za prve ,my to davno vieme,ale čo je hlavne,jeho stranicky kolega Mihal zurivo odmieta zvysenie minimalnej mzdy bez zjavneho dovodu.to ze sa zvysi nezamestnanost su pre mna hlupe taraniny a klamstvo,ak potrebujem zamestnanca tak ho nevyhodim kvoli par euram zvysenych nakladov a opacne ak ho nepotrebujem,tak ho vyhodim bez ohladu na vysku minimalnej mzdy./ak mame produktivitu prace a ak mzdove naklady su najnišie v ramci eurozony,tak treba mzdy aspon mierne zvysovat,nasi podnikatelia akosi nechapu pojem a vyznam kupnej sily,nejak ich zaslepuje chamtivost/
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no a prave preto by sa mali snazit viac, a ked jej niekto ponukne 10€ za 5 min roboty a ona povie ze neni odkazana na 10€ tak to je minimalne na zamyslenie!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

prepáčme jej to - má virózu
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
precitaj si toto ako nam -vam pomohol zakonnik prace!
http://spravy.pravda.sk/zakonnik-pom..._sk_domace_p29
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
prepáčme jej to - má virózu
po tráve sa chodí smeje alebo fantazíruje.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja Vám neviem ludkovia, ale ja mám TESCO rád, volakedy boli gauneri a nesedeli ceny s cenovkami a pod., ale posledné roky sa zlepšili a to rapídne...-Ja tam rád chodím, teda aspoň do Petržalky, pokladnice fungujú skoro všetky, v nich pekné študentky, dobré akcie, všetko prehľadné- takže ja Tesco preferujem...

Samozrejme okrem masa, to kupujem iba u masiara originálneho...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som kedysi v pokladni v tescu robila, ale ani pohľad "zvnútra" ma nepresvedčil o dobrote"" tohoto obchodu..nemám rada...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Každý "obchod" má svoje + aj -. U nás v Tescu po príchode nového direktora všetko lietalo, teraz už nie - direktor sa - chudák - zosypal. Veď ten chlap tam bol 7 dní v týždni 14-16 hodín denne, ako keby ani rodinu nemal (a dôsledok - z roboty ho brala záchranka). Stanko tiež naznačil - kedysi "nesedeli", ale teraz to radšej aj trikrát kontrolujú. A mäso mi mäsiar nedáva z pultu, radšej mi rozbalí nové balenie (známosti )

to video: pohnojili to - pozri čo má môj syn za superplat:


Pokiaľ nie je vidno: 2,0427€/h hrubé a 66,65€ na konci roka (ale nesmie prekročiť 5 dni PN za rok!)


Chudák Stano Radič - ten už musí mať v hrobe 1000 obrátok za minútu!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..že dve eurá na hodinu...zaujímalo by ma kolko dalo vedenie jazaki úplatok a komu, keď náš štát dovolí takéto zderstvo... niekto sa musel dobre nabaliť...ale to sa my nedozvieme...
...a určite vedú dvojaké účtovníctvo, jedno pre daňovákov a druhé pre seba,presne tak, ako agentúry toť okolo mňa...ale biznis fičííí a štát je spokojný...dokedyže??
3 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nejak mi ostalo zle! ze 2€ na hodinu!!!!!!!!!!!!!!!!! a syn akoze v pohode? nevadi mu? mozno si budes mysliet o mne ,ze sak uvidis ked prides, ale za 2€ na hodinu robit nikdy veru nebudem a isto nie v yazaki!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..že dve eurá na hodinu...zaujímalo by ma kolko dalo vedenie jazaki úplatok a komu, keď náš štát dovolí takéto zderstvo... niekto sa musel dobre nabaliť...ale to sa my nedozvieme...
...a určite vedú dvojaké účtovníctvo, jedno pre daňovákov a druhé pre seba,presne tak, ako agentúry toť okolo mňa...ale biznis fičííí a štát je spokojný...dokedyže??
ved tu su vsetci politicke reprezentacie bez vynimky zastavaju iba zaujmy velkopodnikatelov a špekulantov-vytvorili take pomery ze sa neoplati seriozne podnikat,ale oplati sa nabalovat cez dobre kontakty na verejnych zdrojoch-ved sa vsetko rozpredalo ,poprivatizovalo, ludi idu zodrat z koze a aj tak sa zadlzujeme,vsade drahota a nizke mzdy,predbehuju nas v zivotnej urovni za chvilu take krajiny ako Bosna,Ukrajina,Cierna Hora atd-povolili sme luze nas zdierat a teraz k tomu mame platit cudzie dlhy,nedost ze nam tu vozia a predavaju smejdy a platime ako za luxus-znicili nam polnohospodarstvo, stavebnictvo,priemysel a ziskove veci dali do cudzich ruk a preplacame tak elektrinu,plyn aj vodu a este mame byt vdacny ze nam hodili podradnu pracu a montaz autodielov a to budeme radi ,dokial nepride kriza v tomto priemysle a my nepadneme rovno na hubu.Nevedeli sme vyhnat podvodnikov, deflaudrantov, klamarov a zlodejov a tak musime byt vdacny aj za 2 eurovu almuznu a musime sa modlit aby nam nepadlo ani to malo co nam dohodili.Z komunistov a udavacov sa stali podnikatelia a zase kradnu,klamu a podvadzaju a este k tomu aj zdieraju.Nezna revolucia bola az tak nezna,ze darebaci ktory mali skoncit za mrezami sa dostali zadarmo k majetkom-Siroky zdaleka nie je jediny-slusny ludia az na male vynimky sa nedostali ani k moci ani k velkemu biznisu.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nuz ale aki ludi taki stat! vsetci mudruju len za PC a v krcme, nikto nikdy nepojde do ulice, max tak v buducich volbach da svoj hlas inemu debilovi. a o tom to je. Musi to vymret tata cela nasa "elita" a az potom mozno bude lepsie ale toho sa uz my teda ani ja nedozijeme
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Yazaki je priklad totalneho zderstva,drina za mizerny plat,vela ludi to tam nevydržalo-naslubovali hory doly a figa borova-ale na východe taka nezamestnanost,ze ludia beru vsetko-gastbaitri vo vlastnej krajine.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
preco ti ludia z yazaki nespravia strajk?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

video1983 Pozri príspevok
nuz ale aki ludi taki stat! vsetci mudruju len za PC a v krcme, nikto nikdy nepojde do ulice, max tak v buducich volbach da svoj hlas inemu debilovi. a o tom to je. Musi to vymret tata cela nasa "elita" a az potom mozno bude lepsie ale toho sa uz my teda ani ja nedozijeme
No mal som rozne aktivity,ale ked prislo na lamanie chleba,tak kolegovia odskocili,ved nejak bolo,nejak bude a sam tiez som iba clovek a nie superman,dorazilo ma ked kolegovia ked sme nedostali mzdy a odstupne,tak ked som dal tresne oznamenie nielen ze sa nepridali ale este aj vypovedali tak,aby neuskodili tym ktory ich obabrali./podla sceny z jedneho romanu,ked poddany ktoreho bil pan a Sangala ho obhajoval,tak ten mu vytrhol bic a dal ho panovi tu bij ma a tomu kto sa ho zastal vynadal a odvtedy sa nic nezmenilo/
Mali z Yazaki strajkovu pohotovost,potom ich pravdepodobne zastrasili.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nuz aj tak si myslim ze vsetko je to v ludoch! v nicom inom, ale asi premeskali vhodu prilezitost na strajk,
u nas vo firme som ja inicioval strajk, ale bola podpora vsetkych ludi, dokonca poliaci cesi pakistanci ....
a zrazu sme mali zapatene aj dovolenky aj sviatky a o dve € na hodku viac... lenze to musia mat ti ludia aj "gule" nuz ale vsetci sa boja lebo by nemali na chleba... tak nech pekne cusia a makaju jak otroci pokym ich nevynesie RZP
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

video1983 Pozri príspevok
precitaj si toto ako nam -vam pomohol zakonnik prace!
http://spravy.pravda.sk/zakonnik-pom..._sk_domace_p29
a takto to dopadne aj z danovo odvodovou reformou,superhrubou mzdou-zase doplatia na to zamestnanci,ma fascinuje aky su niektory jemne povedane naivny-mysliet si ze sa im zdvihnu platy alebo sa im zlepsi nieco,ked uplny opak je pravda-vasim si vsetkych serioznych zivnostnikov a podnikatelov,ale tych odrbavaju takisto a taky to tu maju velmi tazke-tu sa podporuju iba chamtivy spekulanti a velkokapitalovy zraloci.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Fúúúha, zle je !!! Dal by som si nejakého frťana ale doma nič poriadneho nieje- v bare len nejaké šampanské a vaječný koňak- ale som dopadol, toto je absolútna chudoba :-(((, som teda dopadol...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať