Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..on to ten sulík vo svojej naivite ani nemyslí zle,že nechce zadlžovať naše ešte nenarodené potomstvo peniazmi, ktoré sa nám ani nevrátia a pre niekoho, kto si žil ako lord z nesprávnej ekonomiky svojho štátu,ja by som tiež nedala niekomu, kto spadne do dlhu a predtým hodoval...ale gréci sú iná mentalita, národ zvyknutý na blahobyt, ide do ulíc, rozbije, čo mu príde pod ruku a "ber, kde chceš, len nám daj, čo sme mali"...my sme odjakživa naučení robiť a prežívať, nie žiť, len pekne pomaly zo dňa na deň...aby sme sa neprejedli dobroty a čo je najhoršie, že ak aj niekomu poradíme-choď a bráň si svoje právo, tak ten človek hneď vysype sto argumentov-bude mi horšie, lebo "oni" majú moc a zatlačia ma ešte hlbšie do bahna...lebo tak to u nás funguje...
...ten euroval je barla,ktorej sa chytí každý-presne ako ľudia,hodujúci a odrazu hladujúci nájdu niekoho, kto im dá najesť...ale prečo sa ich ekonomika nevie očistiť sama s pomocou vlastných ľudí,a vlastne načo-však niekto príde a zachráni ich...načo by sa snažili?..
...a polovica sveta sa zadĺži,aby sme pomáhali...furt dookola...a slováci-hm, za dve eurá,15 € na smenu-len tak rozmýšlam, že kedysi, keď som lisovala pumpy na tri smeny, mala som 400 korún na smenu...
...len tak uvažujem, nebite ma
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Fúúúha, zle je !!! Dal by som si nejakého frťana ale doma nič poriadneho nieje- v bare len nejaké šampanské a vaječný koňak- ale som dopadol, toto je absolútna chudoba :-(((, som teda dopadol...
..

..Staník, mám ešte vianočnú slivku fajnovú a marhulovicu...otvor okno, pošlem ti letecky...(nebodaj máš stavy-nevesta ide nocovať či syník ku neveste???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..on to ten sulík vo svojej naivite ani nemyslí zle,že nechce zadlžovať naše ešte nenarodené potomstvo peniazmi, ktoré sa nám ani nevrátia a pre niekoho, kto si žil ako lord z nesprávnej ekonomiky svojho štátu,ja by som tiež nedala niekomu, kto spadne do dlhu a predtým hodoval...ale gréci sú iná mentalita, národ zvyknutý na blahobyt, ide do ulíc, rozbije, čo mu príde pod ruku a "ber, kde chceš, len nám daj, čo sme mali"...my sme odjakživa naučení robiť a prežívať, nie žiť, len pekne pomaly zo dňa na deň...aby sme sa neprejedli dobroty a čo je najhoršie, že ak aj niekomu poradíme-choď a bráň si svoje právo, tak ten človek hneď vysype sto argumentov-bude mi horšie, lebo "oni" majú moc a zatlačia ma ešte hlbšie do bahna...lebo tak to u nás funguje...
...ten euroval je barla,ktorej sa chytí každý-presne ako ľudia,hodujúci a odrazu hladujúci nájdu niekoho, kto im dá najesť...ale prečo sa ich ekonomika nevie očistiť sama s pomocou vlastných ľudí,a vlastne načo-však niekto príde a zachráni ich...načo by sa snažili?..
...a polovica sveta sa zadĺži,aby sme pomáhali...furt dookola...a slováci-hm, za dve eurá,15 € na smenu-len tak rozmýšlam, že kedysi, keď som lisovala pumpy na tri smeny, mala som 400 korún na smenu...
...len tak uvažujem, nebite ma
Fúha pepsi-pysky dolu :-)- ty si iná intelektuálka-tak intelektuálne napísané, že ani neviem čo si písala
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..Staník, mám ešte vianočnú slivku fajnovú a marhulovicu...otvor okno, pošlem ti letecky...
pepsi, ani nehovor- dal by som si...-ale zasa si nemysli,že som alkoholik-to vobec nie- len polo...:-))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi, ani nehovor- dal by som si...-ale zasa si nemysli,že som alkoholik-to vobec nie- len polo...:-))))))))))))
...daj si Mentos .....

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...daj si Mentos .....

Buchačko, neprovokuj :-), aspoň keby nejaká skysnutá zaváranina bola doma... :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...slivku som ti poslala-bacha, rozbije ti okno...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Fúúúha, zle je !!! Dal by som si nejakého frťana ale doma nič poriadneho nieje- v bare len nejaké šampanské a vaječný koňak- ale som dopadol, toto je absolútna chudoba :-(((, som teda dopadol...
...dáme "stoličnú"?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi, ani nehovor- dal by som si...-ale zasa si nemysli,že som alkoholik-to vobec nie- len polo...:-))))))))))))
..

..Staník, ja si nič nemyslím...tiež občas dám jeden so susedkou, taký balkoňák pod hviezdami...a čo!!...slivka je liek,hovorieval môj dedko...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja som za euroval! ked uz nieco sku.vit tak poriadne!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..Staník, mám ešte vianočnú slivku fajnovú a marhulovicu...otvor okno, pošlem ti letecky...(nebodaj máš stavy-nevesta ide nocovať či syník ku neveste???
a to si kde schovavala? Stano nejako narocny,aj sampus sa da aj vajokonak,aj ked to nema grady. -ja som ostal bez piva a nemal som cim zapit gulas,to je väcsi problem,este lutujem ze pred rokmi som nevykupil z jarmoku malinovicu,taku fajnotu som malokedy pil.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
...dáme "stoličnú"?
Lujzi, tebe neverím , ty len slubuješ- naslubuješ a potom nič... :-)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
ja som za euroval! ked uz nieco sku.vit tak poriadne!
A mne by taký malý súkromný euroval nechceli spraviť? Mne by stačilo aj 1% čo má ísť grékom :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A mne by taký malý súkromný euroval nechceli spraviť? Mne by stačilo aj 1% čo má ísť grékom :-)
..

...hahááá!!!...tvoja finančná ekonomika sa musí vydriapať sama...štát nie je charita!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujzi, tebe neverím , ty len slubuješ- naslubuješ a potom nič... :-)
..

..tebe dá Lui stoličnú a ty nám dáš za to šampus...oki?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujzi, tebe neverím , ty len slubuješ- naslubuješ a potom nič... :-)
už som si vypočula aj, že využijem a tiež nič len neviem prečo chlapi chcú vždy za všetko nejakú "proti službu" musíme dať teba niekedy spicha
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
ja som za euroval! ked uz nieco sku.vit tak poriadne!
...

..no, si predstav, že máš v peňaženke mínus 50€...a príde sused, čo má v garáži bavorák si od teba požičať, že nemá na cigarety...čo dáš????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
už som si vypočula aj, že využijem a tiež nič len neviem prečo chlapi chcú vždy za všetko nejakú "proti službu" musíme dať teba niekedy spicha
No dáme niekedy spicha :-)...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

...hahááá!!!...tvoja finančná ekonomika sa musí vydriapať sama...štát nie je charita!...
no ako pre koho,len treba mat kamosov na spravnych miestach-inak v mojich rukach by vysli na lepsi uzitok ako u Grekov,tito skrachuju aj tak.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
...

..no, si predstav, že máš v peňaženke mínus 50€...a príde sused, čo má v garáži bavorák si od teba požičať, že nemá na cigarety...čo dáš????
poziciam si od jeho manzelky a dam mu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať