Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Kazu Pozri príspevok
Zitka, vieš, že aj na to existujú služby? Určite sa nejakým spôsobom tieto informácie odovzdávajú. Zistila som to pri mojich rodičoch. Tiež im vyvolávali ľudia ochotní za veľmi výhodné ceny predať aj "zuby po nebohej babke". Naši sa s nimi dôverčivo bavili, ale vždy to stroskotalo na nedostatku manželkých párov. Raz, keď sa takto núkali na guláš párty chytila som telefón a vysvetlila milej pani, že teraz tam bývaj aj ja a rada im to stretnutie zorganizujem. Pre rodičov to bude rozptýlenie, ale dúfam, že pani pochopí ak moja mama bude počas celej prezentácie prdieť a otec, keďže je po mozgovej príhode, môže sa aj posrať. Ako píšem, tak som povedala. Pani sa ospravedlnila, že nevedela akí chorí sú rodičia a bleskurýchle sa porúčala. Odvtedy im nikto nevolal. Myslím, že ich vymazali z databázy
Vidím, že jednáš s takýmito ľuďmi tak ako ja - podľa hesla "na hrubé vrece hrubá záplata". Ja mám takúto skúsenosť s poisťovákmi. V poslednom mesiaci tehotenstva istá neodbytná pani prišla trikrát pooistiť moje ešte nenarodené deti. Skoro mi vynadala, pretože ešte stále boli v mojom brušku a nie na svete. Môj manžel sa tretíkrát tak dožral, že milej pani povedal, že ešte raz príde do okruhu jednoho kilometra od nášho domu, tak ju tak uje...e, že už v živote žiadne dieťa nepoistí. Odvtedy bol pokoj.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

cactus Pozri príspevok
na tvoj podnet, Smith, som sa hneď pozrela na svoj účet a musím konštatovať, že poplatky za vedenie konta flexiúčtu a flexibiznus účtu sa mi nezmenili.
Treba zmeniť banku...

Aj banka, za ktorou idú najlepší už zvýšila , zvýši aj tá Tvoja.
Nebude to dlho trvať a takto sa budeš sťažovať Ty.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Aj banka, za ktorou idú najlepší už zvýšila , zvýši aj tá Tvoja.
Nebude to dlho trvať a takto sa budeš sťažovať Ty.
budem informovať...
a myslím si, že máš na 100% pravdu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Včera som si skvele zabavila na koncerte Desmodu. Boli ako vždy úžasní a atmosféra bola skvelá. Riadne sa stávam ich maniačkou.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Včera som si skvele zabavila na koncerte Desmodu. Boli ako vždy úžasní a atmosféra bola skvelá. Riadne sa stávam ich maniačkou.

"Som na tebe závislý", ja ich tiež milujem, hlavne pri šoférovaní, i keď môj výkon by patril do hviezdnej roty
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Včera mi majster odovzdal dochádzkové lístky chlapov zo stavieb. Pekne som si ich vložila do obálky, dnes že ich idem šéfovi nachystať ako podklady ku mzdám a dochádzky nikde.

Hľadám,hľadám a nič, už som si pomyslela, že mi asi "vyhráva". Potom ma napadlo pozrieť sa do odpadkového koša a boli TAM! Robila som poštu a nahádzala som na ne obálky, ktoré som hodila do koša. Ešteže sa včera neupratovalo, lebo by som sa hrabala v kontajneri.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Som nasrat...., Joj, ako by som si udrela.
Ešteže ste tu ľudkovia

Bežíme z dovolenky dopredu, pretože syna chytili hnačky, teploty, ženieme sa, lebo nám každú chviľočku hovorí bolí bruško, ...... dorazili sme na pohotovoť po 15 hod. cesty, vyšetrili ho, nebol dehydratovaný....., a pre istotu nám vypísala Dr. na príjem do nemocnice.
Kakal ďalej celú noc, a tak sme ráno išli, po 48 hod od začiatku nemoci, do nemocnice. Detské prázdne, samozrejme, leto. Dali nás na infekčné. Zobrali krv, výtery. A dnes na vizite sa pýtam, kedy pôjdeme domov, že najskôr v piatok. Už som cítila ako mi sánka tuhne od jedu a tisnú sa mi slzy do očí, .....: "Prečo v piatok, veď pije dobre, nekaká po 4 dňoch, nemá teploty." A sestrička keď mi povedala: "Čo máte takého na robote, keď sa ponáhľate domov, treba oddychovať." ten tón)

Taaak by som si zabo..... Pozriem na ňu a povedala som jej, vietečo pracujem celý čas po nociach."
A zrazu už išiel na krv, zrazu už boli i výsledky z výteru, kt. mu robili a tie ma dorazili. Odpoveď salmonela.

A teraz ma napadlo. Keď som jej povedala, že pracujem v noci, či si nemyslela, že točievam kabelkou po nociach (po nástupe na oddelenie som si hne´d pýtala izbu jednotku, kde sa môžem rozložiť s mojimi pakšamentami), už keď zase nie je taká slepá, už si mohla všimnúť, že mám porozkladané doklady.

Vďaka za vypočutie. Ahojte
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Betka, hlavne, aby sa synček dal čo najskôr do poriadku a bude dobre, držím palce a smekám pred Tebou, veď pri tom všetkom si nájdeš čas, aby si sa podelila so svojimi vedomosťami s tými, čo potrebujú poradiť. Ďakujeme...
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

ZuzanaP Pozri príspevok
"Som na tebe závislý", ja ich tiež milujem, hlavne pri šoférovaní, i keď môj výkon by patril do hviezdnej roty

som na tom tak isto
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Neviem, čo sa stalo, ale vôbec ma to v tejto chvíli neteší, chystám sa spať a vonku zazneli tri obrovské rany, ako keby niečo vybuchlo, nemám z toho dobrý pocit. Dúfam, že sa nič vážne nestalo.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

OLI to len na Dolných honoch sa niekto bavkal so zábavnou pyrotechnikou. Bezmála som skolabovala aj ja.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

willma Pozri príspevok
OLI to len na Dolných honoch sa niekto bavkal so zábavnou pyrotechnikou. Bezmála som skolabovala aj ja.
Myslíš, že to bola le zábavka, bolo to dosť silné? Ale hádam áno, fakt tí ľudia nemajú čo robiť.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

dnes som si bola dať urobiť vodičák na polícii. Rozčúlil ma nový systém. Doteraz v jednej kancelárii vybavovali vodičák, v druhej občiansky v tretej pasy. Od 1. júla na polícii / aspoń u nás je to tak / robia v troch kanceláriach všetko. Takže je jedno čo idete vybaviť , môžete sa postaviť do ktorejkoľvek rady a čakať. Pozor v tých troch kanceláriách si môžete podať žiadosť - v ďalšej len doklady vydávajú. Len ešte neviem, či je to ďalšia kancelária, alebo to tretie pracovisko, kde si môžete žiadosť aj podať.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
OLI to len na Dolných honoch sa niekto bavkal so zábavnou pyrotechnikou. Bezmála som skolabovala aj ja.
A my od fachu skáčeme na rovné nohy
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Zita5 Pozri príspevok
Pri tomto príspevku som sa pozastavila nad tým , že odkiaľ tí ľudia berú čísla tlf.staníc dôchodcov .
Ahoj Zita.

Čo keď majú Zlaté stránky? A idú do radu , alebo aj inak.

A čo takto milý hlas s pokusom ( dostala výnimočne čas až 6 sekúnd) o neviem akú anketu v NEDEĽU o 11,45 hod.

Ahoj
Ka Mil
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

VladoaKatka Pozri príspevok
Aj banka, za ktorou idú najlepší už zvýšila , zvýši aj tá Tvoja.
Nebude to dlho trvať a takto sa budeš sťažovať Ty.
Vyrovnajú ceny ako babky na trhu (asi preto sa to volá trh(ové)nuté hospodárstvo.

Ahoj
Ka Mil
A chlieb posypaný nejakými semienkami (skúšal som , aani jedno už po pečení nevyklíčilo ) po 73,- Sk/kg je kutyafasa (rozmnožovací orgán psa).
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Olice Pozri príspevok
Myslíš, že to bola le zábavka, bolo to dosť silné? Ale hádam áno, fakt tí ľudia nemajú čo robiť.
Bola to len zábavka, videla som z okna.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ibaka Pozri príspevok
A my od fachu skáčeme na rovné nohy
máš pravdu, hneď som skoro išla kuk do okna, ale keďže mám gauč hneď pri okne stačilo mi hlavu otočiť
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Tak mne sa tento týždeň naozaj darí a to ešte nie je koniec týždňa:
po vyhodených dochádzkových lístkoch som si zababrala nové tričko od marhule, dnes som si nohavice zababrala od náplne do tlačiarne a musela som sa ísť prezliecť domov, nohavice som dala hneď prať, drahý mi volal, že to nezišlo dole a prestali mi ísť hodinky. Áááááááááááá, chce sa mi kričať
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ZuzanaP Pozri príspevok
Tak mne sa tento týždeň naozaj darí a to ešte nie je koniec týždňa:
po vyhodených dochádzkových lístkoch som si zababrala nové tričko od marhule, dnes som si nohavice zababrala od náplne do tlačiarne a musela som sa ísť prezliecť domov, nohavice som dala hneď prať, drahý mi volal, že to nezišlo dole a prestali mi ísť hodinky. Áááááááááááá, chce sa mi kričať
Na fľaky zaručene vanisch, nuž a hodinky k hodinárovi, alebo drahý nemusí rozmýšľať, aký darček kúpiť k najbližšiemu Tvojmu sviatku .
Ale neboj, už si si svoj diel "smoly" vyčerpala, už bude len dobre .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať