Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pridám moje včerajšie rozčarovanie:
Za dedinou máme taký majer, ľudia tam majú ustajnené koníky a sem tam s nimi chodia na prechádzku po našej ulici, lebo je najbližšie k majeru.
Včera išla taká slečna s koníkom, ešte sme sa so susedou na neho pozerali, pokojne si išiel po ceste, sem tam sa strhol, lebo nie je asi zvyknutý na autá a motorky. Potom sme mu už nejako nevenovali pozornosť. Až neskôr som sa pozrela pred náš dom a tam "naložená" kôpka, také 4 guče, každá veľká ako dve päste...
Tak sme pokojne počkali na tú slečnu, kým sa bude s koníkom vracať naspäť, reku nevšimla si, uprace si to cestou naspäť...
No máš ho videť... Keď už kôpku išla bez povšimnutia obísť, tak som sa jej slušne spýtala, či by to nemohla odpratať, že keď chce, tak jej donesiem noviny a igelitku.
A to som nemala robiť... Slečna sa do mňa pustila, že či to myslím vážne, že či ona má zbierať h....á po ceste a čo mi to vadí, že šak za dva dni bude pršať a zmyje sa to, že ona neporušila žiadne pravidlá, že nie je v meste a nemusí zbierať po psovi, ona má koňa, a keby išla skupina 20 koní, či aj po nich by musela odpratávať ... a blablabla. Mne aj susedke skoro oči vyleteli...
Nakoniec slečinka s jedom uchytila ponúkanú igelitku, kôpku naložila a odišla. Medzitým začala telefonovať, ešte asi z 30 metrov mi zakričala ako sa vlastne volám, že ona si zistí, aké nariadenia porušila .... no hrúza arogancia neuveriteľná...
Za nejakých 20 minút pri nás postál kamarát na aute, že sa v mene majiteľa toho koníka prišiel ospravedlniť, že sa to stalo. Skôr sa mal ospravedlniť v mene tej slečny, veď ten koník za to nemôže... Neskôr volal aj samotný majiteľ, tiež sa ospravedlňoval. Veď človek všetko chápe, nijako zle som to nemyslela, len ma zarazilo to jej jednanie... Nakoniec som zaspávala s výčitkami svedomia, že som si vôbec dovolila niečo hovoriť...
Neviem, taký človek, keď nevie jednať s ľuďmi, ako má vychovávať zvieratká...
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

...slečinka zrejme "venčila" koníka nie pre jeho blaho, ale preto, aby upútala na seba pozornosť ... a zbieraním kôpok po ňom by asi utrpela jej "krása" ... súhlasím, takíto ľudia nemajú čo robiť pri živých zvieratách! ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...AlaNR urobila si veľmi dobre,vôbec si nemusela mať výčitky...a ten koník možno s tou fiflenou už ani nebude chcieť ísť!..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsi netreba sa rozčuľovať, chlebík aj pečivo treba piecť doma, ja to už praktizujem dlhšie, lebo v obchodoch mi je z neho na grc
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Jožka56,..máš úplnú pravdu, aj ja po dnešnom "nákupe" to začnem praktizovať
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Toto ma nepotešilo http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/1003...ju-strach.html
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No a je to tu! Včera som riešila konské exkrementy a dnes som na žrebe vyhrala 20,- Evri.
Je to náhoda???
6 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... také malé odškodné ... teším sa s Tebou
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
No a je to tu! Včera som riešila konské exkrementy a dnes som na žrebe vyhrala 20,- Evri.
Je to náhoda???
..

no vidíš, tie srágorky boli na úžitok!...máš odškodnenie za nervy!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..a to je všetko preto, že nemáme peniaze kryté zlatom, sú bez hodnoty a je ich veľa..lejú sa všade vraj na záchranu, ale čo môžu zachrániť bezcenné papiere?..aj mu celkom verím...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..a to je všetko preto, že nemáme peniaze kryté zlatom, sú bez hodnoty a je ich veľa..lejú sa všade vraj na záchranu, ale čo môžu zachrániť bezcenné papiere?..aj mu celkom verím...
Tlacia a tlacia,len aby poziar nehasili benzinom,tak ze sa to v jednej chvili tak nam zosype na hlavy,az nam z toho zle bude-vsak uz v 2008 som vravel ze je to nestastne riesenie nalievat stovky mld do nezodpovednych bank a spolocnosti-jedine co treba zachranovat su uspori obcanov-ostatne kriza ma vycistit trh,sak prejde co chore v biznise odpadne,priestor sa vycisti a znovu nastartuje-ale nie oni sa museli do toho zamiesat a nepoucili sa,len leju nekryte peniaze a tlacia a tlacia-obavam sa hlbokeho prepadu a hyperinflacie./mozno sa boja a pre politicku moc to este zhorsuju/
Ivan Mikloš od revolucie s obrovskou oblubou nam utahuje opasky,ale ked treba dat cudzim a nezodpovednym to by nas nevahal zadlzit aj na 300 rokov,ide sa utrhnut od ochoty rozdat cudzim nase.
A este ma fascinuje kampan poslednych dni,ze ako nam EU pomohla,podla niektorych kupenych expertov bez nej by sme asi hladovali v jaskynach-ano su tu eurofondy, ale kecat ako nam zvysili zivotnu uroven je zavadzajuce,kedze sme klesli dakde na chvost, za chvilu nas dobehnu este aj Rumuni a Bulhari-ono je polozka prijem a vydaj-nieco sme dostali a nieco stratili./dostali sme eurofondy,ale rozdavali sme danove ulavy,lacno vypredavame fabriky a pracovnu silu/
Niekedy bolo zo ZSSR na vecne casy a nikdy inak a teraz to bude asi z EU do posledneho centa dlhu.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
K tym sragorkam len toto

a ten odkaz zo zivota, to je co sa srač.y? kriste pane to uz moze hocikto hovoritco chce do medii? sa cudujem aj tomu reporterovi kto to s nim robil! ach boze
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...videjko a prečo sa tomu čuduješ?..myslím tomu článku v Živote?...nebudem tu rozvíjať politické debaty,lebo by sme boli nerovní partneri, ale ten katastrofický scenár nás čaká naozaj....ale my sme národ tak zvyknutý na katastrofy a vieme ich tak dokonale zvládnuť, že budúcnosť si berieme ako niečo, čo prežijeme-však zlé sme už prežili...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pôvodca textu príspevku: Kvaka
Toto ma nepotešilo http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/1003...ju-strach.html
pepsikova Pozri príspevok
..

..a to je všetko preto, že nemáme peniaze kryté zlatom, sú bez hodnoty a je ich veľa..lejú sa všade vraj na záchranu, ale čo môžu zachrániť bezcenné papiere?..aj mu celkom verím...
...tri otázky a aj tri odpovede sú v tom článku na brutálne zamyslenie ...

Radšej ale ani nemyslieť ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
Tlacia a tlacia,len aby poziar nehasili benzinom,tak ze sa to v jednej chvili tak nam zosype na hlavy,az nam z toho zle bude-vsak uz v 2008 som vravel ze je to nestastne riesenie nalievat stovky mld do nezodpovednych bank a spolocnosti-jedine co treba zachranovat su uspori obcanov-ostatne kriza ma vycistit trh,sak prejde co chore v biznise odpadne,priestor sa vycisti a znovu nastartuje-ale nie oni sa museli do toho zamiesat a nepoucili sa,len leju nekryte peniaze a tlacia a tlacia-obavam sa hlbokeho prepadu a hyperinflacie./mozno sa boja a pre politicku moc to este zhorsuju/
Ivan Mikloš od revolucie s obrovskou oblubou nam utahuje opasky,ale ked treba dat cudzim a nezodpovednym to by nas nevahal zadlzit aj na 300 rokov,ide sa utrhnut od ochoty rozdat cudzim nase. rada by som doplnila, že bol silným zástancom "samovyčistenia sa trhov", bez cudzích zásahov a finančnej pomoci,kde štáty si mali pomôcť samy a nie žobrať od susedov...ale ktovie, prečo otočil platňu...
A este ma fascinuje kampan poslednych dni,ze ako nam EU pomohla,podla niektorych kupenych expertov bez nej by sme asi hladovali v jaskynach...ale áno, aj Sovietsky zväz nám pomohol..no a potom sa rozpadol a vznikla únia a ak porovnáme oba produkty-bývalé ZSSR a dnešnú úniu, čo nám výjde?...zase len jeden, ten bohatší bude diktovať a ostatní počúvať...ano su tu eurofondy, ale kecat ako nam zvysili zivotnu uroven je zavadzajuce,kedze sme klesli dakde na chvost, za chvilu nas dobehnu este aj Rumuni a Bulhari-ono je polozka prijem a vydaj-nieco sme dostali a nieco stratili./dostali sme eurofondy,ale rozdavali sme danove ulavy,lacno vypredavame fabriky a pracovnu silu/
Niekedy bolo zo ZSSR na vecne casy a nikdy inak a teraz to bude asi z EU do posledneho centa dlhu.
...a čo sa týka tých eurofondov,keby sa naši ekonomovia trochu zamysleli, našli by sme peniaze aj doma...ale urobili sme z ľudí lajdákov, dáme almužnu a potom sa im už nechce robiť, tak sa niet čomu čudovať, že nemáme...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tanečná šou v Argentíne, že by si takto "hopsli" aj u nás?
http://tivi.cas.sk/video/1034826/sok...ol-donaha.html
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a kto by tak zahopkal? ti dvaja buzeranti? dakujem neprosim
btw. taka zena medzi sutaziacimi nie je!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no nééééé, Koleník s Kostelním Glosíková??
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
rozbil dom dnes popolnik, siel som teda kupit do tesca dalsi. Samozrejme som zase kupil zbytocnosti porpi popolniku, ako som otvaral dvere od domu a mal veci v rukach ten novy popolnik mi padol a rozbil sa tiez! to uz aka smola dnes?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prečo smola - znamenie "zhora", že je najvyšší čas prestať fajčiť ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať