Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

presne tak!!!! znamenie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
rozbil dom dnes popolnik, siel som teda kupit do tesca dalsi. Samozrejme som zase kupil zbytocnosti porpi popolniku, ako som otvaral dvere od domu a mal veci v rukach ten novy popolnik mi padol a rozbil sa tiez! to uz aka smola dnes?
..

..nemáš ty náhodou tie pranostiky nejako poprehadzované?..však črepy prinášajú šťastie...a z dvoch popelákov vieš kooolko budeš mať šťastí?...(možno sa dá kuchňa do poriadku
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

video1983 Pozri príspevok
rozbil dom dnes popolnik, siel som teda kupit do tesca dalsi. Samozrejme som zase kupil zbytocnosti porpi popolniku, ako som otvaral dvere od domu a mal veci v rukach ten novy popolnik mi padol a rozbil sa tiez! to uz aka smola dnes?
ta kup umelohmotny
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
balík je ešte v DE, dnes sa pokúšali doručiť opäťnedoručený
Nasa posta sa asi s nemeckou nekamaratia!
Ja som si objednala z DE cizmycky, niekde sa tyzden tulali. Nielen nasa dedinska posta,ale ani ta centralna v BA balik nevedeli vystopovat,hoci mali odo mna kopiu podacieho listka. Stale mi tvrdili, vraj balik nebol ani podany,lebo ho nemaju v evidencii. Skoro ma porazilo!
Penaze davno poslane, cizmy nikde! Uz som mala strach, bombardovala som odosielatela, vinila som ho, ze mi tovar neposlal,ten nechapal, co sa deje.
No nastastie cizmycky vcera postarka priniesla.
Uz aj ja chapem, preco na slov postu mnoho ludi nadava, asi tam maju fakt riadny bordel
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
veronika- ako keby som manzelku pocul
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Nasa posta sa asi s nemeckou nekamaratia!
Ja som si objednala z DE cizmycky, niekde sa tyzden tulali. Nielen nasa dedinska posta,ale ani ta centralna v BA balik nevedeli vystopovat,hoci mali odo mna kopiu podacieho listka. Stale mi tvrdili, vraj balik nebol ani podany,lebo ho nemaju v evidencii. Skoro ma porazilo!
Penaze davno poslane, cizmy nikde! Uz som mala strach, bombardovala som odosielatela, vinila som ho, ze mi tovar neposlal,ten nechapal, co sa deje.
No nastastie cizmycky vcera postarka priniesla.
Uz aj ja chapem, preco na slov postu mnoho ludi nadava, asi tam maju fakt riadny bordel
ja má také nervy ako hovädo ja to vlastne ani nemám kde reklamovať, pretože v rubrike "sledovanie zásielok" na stránke Slovenskej pošty, je balík od 29.9. v De. s mojim chlapom som teraz volala bol na pošte /nie v mieste "bydliska"/ lebo robil od rána do večera, zajtra skúsi miestnu, lebo už len 2dni a ide späť. možno niekedy dorazí.
  • 29.09.2011
    12:44
    Vstup do krajiny prijímateľa.
  • 30.09.2011
    09:16
    Vypravenie na doručenie.
  • 30.09.2011
    16:29
    Neúspešný pokus o doručenie.
  • 01.10.2011
    15:11
    Neúspešný pokus o doručenie.
  • 04.10.2011
    13:27
    Neúspešný pokus o doručenie. Adresát neznámy
  • ​takto vyzerá sledovanie zásielky
http://tandt.posta.sk/
Naposledy upravil lujza.j : 05.10.11 at 20:28
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám sem..možno vám zlepší náladu...

http://www.youtube.com/embed/HFU5ndj...s=1&autoplay=0
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi taka senorita by mi ju veru vylepsila
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...dám sem..možno vám zlepší náladu...

http://www.youtube.com/embed/HFU5ndj...s=1&autoplay=0

Miláčik, ďakujem bodlo mi to, lebo už som si aj niekedy si pripadám ako "hop sa hej sa sem sa" ešte si pustí aj moje Fulanitto
0 0
leyre leyre

leyre je offline (nepripojený) leyre

Som taká normálna osôbka - chvíľu dobrá , chvíľu zlá a možno by sa to dalo prirovnať k moru. Lebo život je ako more, chvíľu pokojné, chvíľu búrlivé, ale predsa krásne. ...viac
Dobrý večer, vopred sa ospravedlňujem, ale neviem, kde by som zaradila svoju otázku. V inzercii som napísala svoju pracovnú ponuku a neviem si pozrieť, či mám nejaké odpovede.

ďakujem za odpoveď.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
http://www.porada.sk/inzercia/showpr...15#post1856827

ze by tu?

vidim ze ste tam zadali email, takze kontakt maju keby daco ;-)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

video1983
rozbil dom dnes popolnik, siel som teda kupit do tesca dalsi. Samozrejme som zase kupil zbytocnosti porpi popolniku, ako som otvaral dvere od domu a mal veci v rukach ten novy popolnik mi padol a rozbil sa tiez! to uz aka smola dnes?
Bóže, také litánie! Otvor paštiku, vyjedz a z plechovky máš kvalitný, nerozbitný vajgelník
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja popolníky už nekupujem uplácam ich pre mojho fajčára na keramickom krúžku.....
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza ty si takato keramička?
0 0
leyre leyre

leyre je offline (nepripojený) leyre

Som taká normálna osôbka - chvíľu dobrá , chvíľu zlá a možno by sa to dalo prirovnať k moru. Lebo život je ako more, chvíľu pokojné, chvíľu búrlivé, ale predsa krásne. ...viac
ešte raz ďakujem a prajem krásny deň všetkým
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

video1983 Pozri príspevok
rozbil dom dnes popolnik, siel som teda kupit do tesca dalsi. Samozrejme som zase kupil zbytocnosti porpi popolniku, ako som otvaral dvere od domu a mal veci v rukach ten novy popolnik mi padol a rozbil sa tiez! to uz aka smola dnes?
najlepsie popolniky su "plechofky" z piva. Nerozbitne.. a ked su plne, vyhodis a nahradis novym
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A je z toho dvojaký úžitok: vyslopeš pivo (aj s odgrgnutím) a vajgla potom do plechovky hodíš. Príjemné s užitočným
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
lujza ty si takato keramička?
...no treba nejak zabiť čas a je to super psycho-hygiena
http://www.porada.sk/album.php?albumid=832
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja popolníky už nikdy v živote nemusím kupovať a 20 rokov ich už nekupujem :-), volakedy, v čase puberty som mal takú úchylku, že všade kam som išiel, všade som musel ukradnúť popolník- takže za 2 roky som si ich nahonobil na celý život..., hádam mi to ten hore odpustí...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
to mas teda riadne casu! by si mi mohla nejaky tan popolnik sem poslat , ked ti to tak ide s tym posielanim balikov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať