Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
zajtra piatok! tesite sa ako ja? neviem sa dockat! vecer porazime ZSSR 3:0 a potom:
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

video1983 Pozri príspevok
zajtra piatok! tesite sa ako ja? neviem sa dockat! vecer porazime ZSSR 3:0
video, ja som bol tiež volakedy taký optimista, ale realita je taká, že nikam nepojdeme...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 06.10.11 at 22:20
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nebud labuť , porazime rusov , macedoncov, iri iXnu doma s armenmi a sme tam s rusmi dokonca z prveho !
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nieco pre psickarov
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Video,toto poznáš? :-)))

0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no fuj Stano!
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Stano a toto vies? pozri do konca
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vy dvaja ste sa tu pekne vyšantili!...aj som sa zasmiala....
..a som optimista, tipujem na výhru (jaj, že ZSSR! )-ale len odtiaľto, žiadne veľké stávky...šak raz musí tá motyka začať strieľať
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

to sito

5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/

...páči sa mi toto gesto...tie široko rozhodené ruky a výrazy na tvárach troch kráľov v pozadí- veru neviem, neviem,čo si ivetka predstavuje, že bude ďalej...lebo teraz to vyzerá tak rezignujúco...
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
neviem ako kto tipuje dnešný zápas proti Rusom, ale podľa nálady ruského mužstva u nás v centre mesta, by som tipovala skôr na nich..chodia vysmiaty v bielych bundičkách a nijaký stres z nášho mužstva som na nich nevidela...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
http://aktualne.centrum.sk/

...páči sa mi toto gesto...tie široko rozhodené ruky a výrazy na tvárach troch kráľov v pozadí- veru neviem, neviem,čo si ivetka predstavuje, že bude ďalej...lebo teraz to vyzerá tak rezignujúco...
to znamená " To my nič to fico a tí na Wall street, my sme tí najlepší, a keď zovriem ruky budem mať to, čo vy ešte máte"
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Toto ma dnes dorazilo, http://spravy.pravda.sk/nemocnice-uz..._sk_domace_p58 však ak to takto pôjde ďalej, budeme si musieť pre ďalšie vnúčatko, ktoré je na ceste, hľadať asi pôrodnú babu. Ono príde v decembri v čase, keď už limity budú vyčerpané.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kvaka Pozri príspevok
Toto ma dnes dorazilo, http://spravy.pravda.sk/nemocnice-uz..._sk_domace_p58 však ak to takto pôjde ďalej, budeme si musieť pre ďalšie vnúčatko, ktoré je na ceste, hľadať asi pôrodnú babu. Ono príde v decembri v čase, keď už limity budú vyčerpané.
Bude nasledovať zo strany poistovne mnou nesmierne obľúbená veta o ktorej každý lekár vie,že je nepravdivá,ale médiá to zatiaľ netušia a síce...keby to bol lekár odôvodnil,poisťovňa by to bola zaplatila.A mimochodom,budú vo Vašej nemocnici gynekologovia,ked je to v decembri?
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Bude nasledovať zo strany poistovne mnou nesmierne obľúbená veta o ktorej každý lekár vie,že je nepravdivá,ale médiá to zatiaľ netušia a síce...keby to bol lekár odôvodnil,poisťovňa by to bola zaplatila.A mimochodom,budú vo Vašej nemocnici gynekologovia,ked je to v decembri?
Nie, veru nebudú, už to vieme.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Nie, veru nebudú, už to vieme.
..

..niekto niekde spomínal, že sa vraciame do minulého stroročia, čo sa týka zdravotnej starostlivosti...pôrodné babičky by sa mali začať školiť na domáce podmienky...
..v nemocnici rodiť si budú môcť dovoliť len veľmi bohaté rodičky,tuším dnes je taxa 300€ za asistenciu lekára pri pôrode......
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..

..niekto niekde spomínal, že sa vraciame do minulého stroročia, čo sa týka zdravotnej starostlivosti...pôrodné babičky by sa mali začať školiť na domáce podmienky...
..v nemocnici rodiť si budú môcť dovoliť len veľmi bohaté rodičky,tuším dnes je taxa 300€ za asistenciu lekára pri pôrode......
Akoby si mi z úst zobrala slová. Čítala som článok v Živote, aj som tu niekde pripla, ako vidí našu budúcnosť pán Mesík, citujem z http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/1003...ju-strach.html
Všetko, čo nie je potrebné na prežitie, budú ľudia redukovať. Jesť musíte, ale na futbal ísť nemusíte. Najprv môže byť obdobie defl ácie, keď za svoje peniaze – ak ich budete mať v ruke – dostanete oveľa viac tovarov ako dnes. Potom sa však zásoby mnohých tovarov vyčerpajú a peniaze postupne začnú strácať hodnotu – začne infl ačná fáza krízy. Ľudia zareagujú aj tak, že budú znova pestovať viac v záhradách, chovať. Podobne ako to bolo pred tridsiatimi rokmi.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...o tom pestovaní v záhradách -no ak bude ešte nejaká dobrá pôda...pretože to predusičňanované a prekyslené,prehnojené a špinavými dažďami poliate blato, čo je dnes na roli neďaleko mňa je vhodné akurát na kukuricu...a z neba prší čoraz viac bordelu a vidina vyčistenia v nedohľadne...všetko speje len k deprimujúcim pravdám...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...takéto som dostala emailom...dám sem...ku káve...

Predmet: veci a ľudia

Kým muž opravoval, auto jeho syn zobral do ruky kameň a poškriabal
auto. Muž chytil svojho syna a zo zúrivosti mu viackrát udrel po ruke,
nevšimnúc si, že ho bije francúzskym kľúčom.
Chlapček je v nemocnici... stratil všetky svoje prsty kvôli zlomeninám. Keď sa
chlapček spýtal svojho otca uboleným pohľadom: - Otec, kedy mi znova
narastú prsty? Otec poznávajúc závažnosť situácie nebol schopný nič
povedať. Išiel naspäť k svojmu autu a viackrát do neho kopol.
Rozhorčený si sadol pred auto a pozeral sa na škrabance. Chlapec
napísal: "ĽÚBIM ŤA OCKO!"

Veci sú na používanie, ľudia sú na milovanie!
Problém v dnešnom svete spočíva v tom, že ĽUDIA SÚ
POUŽÍVANÍ A VECI S Ú MILOVANÉ! Preto stojí ľudstvo tam, kde je.
Ďakujem všetkým, ktorí toto zverejnia
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..niekto niekde spomínal, že sa vraciame do minulého stroročia, čo sa týka zdravotnej starostlivosti...pôrodné babičky by sa mali začať školiť na domáce podmienky...
..v nemocnici rodiť si budú môcť dovoliť len veľmi bohaté rodičky,tuším dnes je taxa 300€ za asistenciu lekára pri pôrode......
už sa teším na dobu kedy bude okrem zdravotného poistenia zavedené pre ochranu proti lumpom policajné poistenie, hasičské poistenie a pre prípad vojny aj vojnové poistenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať