Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapci idem od vás už het spinečkovať ráno vstávam makať
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Tak si trochu kýchol no , stáva sa inak odporúčam aj zvuk..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mňa strašne potešili prútkari. Ľúbi sa mi ako kurvia poradu a kazia kšeft administrátorovi. Predstavte si, že by bola len rubrika účtovníci, asi byt až také tóčo na Porade nebolo. Takže aj reklamu by videlo menej ľudí. Prevládajú iné rubriky, ktoré sleduje viac ľudí a teda aj viac vidí reklamu. Viac možnosti, že zaberie. Plašia ľudí. Ale tú možnosť im dal administrátor. Keď sa dajú traja dokopy v jednej téme, ich ešte skryje, aby ostatní nevedeli, kto!!!

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Barbara Včera, 09:02
ja to vidím takhle, Stanko, od 15.7.2011, kedy si zadal tému, že sa hľadá sito, nemal toľko času, aby už vtedy napísal aspoň jednu vetu, že je v OK, iba je urazený., aby ty aj ostatní mali dušu na mieste, to mu trvalo 3 mesiace aby sa ozval? no preto som dala vyriešené a aj preto, že sa už našiel.



sito.

Barbara, nie som barbar, chápem Barbarin názor, aj keď je barbarský. Čo už? sito sa neurazil. Vieš, keď chceš vedieť, čo sa robí v dave, treba isť do davu. Ak chceš vedieť čo robí dav, je lepšie postaviť sa mimo davu.

Ale chcelo by to názor, slovo odborníka! Nie je tu niekde po ruke Dav?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
jasne ze je lesba, preto ma rada psov
..

..a toto si čo napísal?..haaa????...ja tiež mám rada psov a stopercentne nie som lesba a určite by som si to nedala so ženskou....brrr...(počkaj, šmoliak, posypem ti to srnčie stehno preháňadlom)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Fú-ha, tak taká divina, či srnčina, či ako tomu hovoríte, to je paráda. Napácovaná a potom pripravená, no dala by som si povedať!!!
..

...halooo, mojííík, už si zobudená?..stehno je už na stole...idem robiť pácik...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... no... na tom stole by som ho dlho nenechávala .... daj pozor na Robina ... tá vôňa diviny bude preňho nevídaná /neňuchaná/...alebo Ty takto často?
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 08.10.11 at 09:55
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..oj mojík, veru nie často divinu,ale niekedy sa zadarí a máme...kamarátstvo s poľovníkmi si pestujeme....a Robo práve mľaská cestovinku s tvarohom...fajnové voľačo pre neho...a má v tom posekané orechy...hoduje, až sa mu guľky robia za ušami ako škrečkovi...
Naposledy upravil pepsikova : 08.10.11 at 08:30
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..

...halooo, mojííík, už si zobudená?..stehno je už na stole...idem robiť pácik...
No divina v dobrých rukách, určite pác bude vynikoš. Veru sme sa vyspinkali až o 9,00 hod. a veru malá by ešte bola spinkala. Aspoň má možnosť, že jeden deň v týždni ju malý čibís nezobudí. Želám Vám príjemné a milé predpoľudnie / ráno už nemôžem napísať/.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..oj mojík, veru nie často divinu,ale niekedy sa zadarí a máme...kamarátstvo s poľovníkmi si pestujeme....a Robo práve mľaská cestovinku s tvarohom...fajnové voľačo pre neho...a má v tom posekané orechy...hoduje, až sa mu guľky robia za ušami ako škrečkovi...
ta smola,zo mnou sa nekamosia ani rybari ani polovnici,ta este jedno stehno by sa nenaslo?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
ta smola,zo mnou sa nekamosia ani rybari ani polovnici,ta este jedno stehno by sa nenaslo?
..

...stehno jedine moje a to by bola tvrdá divina, ale je tam ešte také na gulášik, to by som ti mohla dať...teda, keby

...ale keby si už ináč nedal, môžeš prísť o týždeň na obed...bude to stehno z pácu...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
DOKONALÁ POMSTA...

První den si sbalila všechny osobní věci do krabic a kufru.

Příští den si zavolala stěhováky, aby ji věci odvezli.

Třetí den si naposledy sedla ke stolu v krásné jídelně, zapálila si svíčku, pustila si klidnou hudbu a pochutnala si na kupě krevetek, kaviáru a lahvičce vína. Po večeři naposledy navštívila každý pokoj v domě a do každé tyče na záclonu vložila napůl snědenou krevetu namočenou v kaviáru. Pak uklidila kuchyň a odešla.

Krátce nato přišel manžel se svou novou přítelkyní a byli velmi šťastní.

Po několika dnech začal dům pomalu,ale nepříjemně páchnout. Vyvětrali, vyčistili koberce, prohledli otvory jestli tam není mrtvá myš. Nakonec vyměnili koberce, vymalovali, všude rozložili vonné věcičky. Nic nepomohlo, přátelé je přestali navštěvovat, služebná odešla, opraváři odmítli přijít do domu... Nezbývalo, než dům prodat.
Po měsíci o dům stále nikdo neměl zájem a odmítla s nimi pracovat i realitní kancelář. Konečně si museli vzít vysokou půjčku a koupit jiný dům.

Bývalá manželka zatelefonovala a ptala se, jak se daří. Soucitně vyslechla ságu o smradlavém domu. Taky podotkla, že se jí po tom domě velmi stýská, a byla by ochotna snížit částku, na kterou má podle rozvodového řízení nárok, výměnou za ten dům.

Manžel si uvědomil, že jeho bývalá žena neví, jak moc ten dům smrdí. Vycítil příležitost a svolil prodat jí ho za desetinu toho, jakou měl dům hodnotu, za podmínky, že podepíše veškeré papíry hned ten den. Žena souhlasila, během hodiny manžela navštívil právník s podepsanými papíry.

Po týdnu bývalý manžel se svou novou přítelkyní s úsměvem na tváři sledují stěhováky, jak jim balí zařízení............včetně těch záclonových tyčí.


3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...halooo..je tu niekto?...či kto by už jedol v kaviarni?..ale takú malú večernú bačorinkovú čiernu dám na stôl, hádam si niekto naleje...a horalku na šírku...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapci pozor, aj totok sa stáva
http://www.topky.sk/cl/11/1288329/Or...ientovi-penis-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi ja som tu, len odbehnem v mojim miláčikom hodiť bobana kávu dopíjam, ale dávam do placu orechovú zmes
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to sú oči
http://www.topky.sk/cl/11/1288590/Pe...stratil-v-lese
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...pukanceeee...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Sú chlapi v posilňovni a zrazu zazvoní mobil. Muž ho zdvihne a žena z telefónu hovorí:
- “Miláčik, môžem si kúpiť kabát za 1 500€?”
- “Môžeš.”
- “A Mercedes za 1 500 000€?”
- “Áno, kľudne si ho kúp.”
... ... - “Ty si tak super... A môžem si kúpiť ten dom za 500 000 000€?”
- “Samozrejme, že môžeš. “
- “Ďakujem.. Ahoj miláčik.”
Muž zavesí a otočí sa k ostatným: “Chlapi, čí je to mobil?


tomu sa povie kamarat
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
podava sa TIRAMISA ale len z Tesca ale potesi ..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať