Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Tak mne sa tento týždeň naozaj darí a to ešte nie je koniec týždňa:
po vyhodených dochádzkových lístkoch som si zababrala nové tričko od marhule, dnes som si nohavice zababrala od náplne do tlačiarne a musela som sa ísť prezliecť domov, nohavice som dala hneď prať, drahý mi volal, že to nezišlo dole a prestali mi ísť hodinky. Áááááááááááá, chce sa mi kričať
u nás sa hovorí:
ket še darí, tak še darí
alebo:
na posratého aj zachod spadne...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Olice Pozri príspevok
Na fľaky zaručene vanisch, nuž a hodinky k hodinárovi, alebo drahý nemusí rozmýšľať, aký darček kúpiť k najbližšiemu Tvojmu sviatku .
Ale neboj, už si si svoj diel "smoly" vyčerpala, už bude len dobre .
cactus Pozri príspevok
u nás sa hovorí:
ket še darí, tak še darí
alebo:
na posratého aj zachod spadne...

Dievčatá ďakujem, a tie hodinky pôjdu hneď z práce k hodinárovi, som ich dostala pred 3 rokmi k narodeninám od drahého a mám ich strašne rada. Už bude hádam lepšie.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
mňa včera ohromne potešilo vystúpenie radošincov - uuuuuuuuž som sa veru dlho tak nezabavila ako včera
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mňa veru nepotešil lektor,ktorý povedal,že od nálady skúšajúceho pána z ministerstva obrany záleží,či spravíme skúšky..vraj ho nesmieme nas..,no nahnevať zbytočnými pohybmi a otázkami a čo ja viem ešte čím..vraj len držať hubu a najlepšie vysypať paragrafy z rukáva,ľudská reč sa nepripúšťa ani vyjadrenie vlastnými slovami..
..no ak sa ten chudák zle vyspí,alebo nedaj bože k tomu ešte sám,tak majetok národa budú chrániť babenky s metlami a nie sbskári..veru tak,začnem šetriť na metlu..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..mňa veru nepotešil lektor,ktorý povedal,že od nálady skúšajúceho pána z ministerstva obrany záleží,či spravíme skúšky..vraj ho nesmieme nas..,no nahnevať zbytočnými pohybmi a otázkami a čo ja viem ešte čím..vraj len držať hubu a najlepšie vysypať paragrafy z rukáva,ľudská reč sa nepripúšťa ani vyjadrenie vlastnými slovami..
..no ak sa ten chudák zle vyspí,alebo nedaj bože k tomu ešte sám,tak majetok národa budú chrániť babenky s metlami a nie sbskári..veru tak,začnem šetriť na metlu..
Nezúfaj dopredu, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

...pepsi, v prípade potreby ju treba použiť...j
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
...pepsi, v prípade potreby ju treba použiť...j
a určite na určitého pána z ministerstva, pretože dnes sa už nenosí, aby sa sypalo z rukáva....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

cactus Pozri príspevok
a určite na určitého pána z ministerstva, pretože dnes sa už nenosí, aby sa sypalo z rukáva....
nemáš pravdu, tiež mám skúšky za sebou (síce v inom fachu) ale len na 50% úspešnosti, ústnu si musím pre nesypanie z rukáva zopakovať.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
nemáš pravdu, tiež mám skúšky za sebou (síce v inom fachu) ale len na 50% úspešnosti, ústnu si musím pre nesypanie z rukáva zopakovať.
Držím Ti palce, už za 2 roky to čaká aj mňa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..baby moje zlaté,normálne som z toho ochorela na horúčku..ale ste zlaté,metla je úplne super kvalita,nech sa ten chlap teší,vyrobím mu veľkú noc...
..willmuš,držím palčoky na opravnej,daj vedieť,ako bolo...



...šmarjájozef a čo keď skúšajúca bude ženská???...to bude horšie...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ibaka Pozri príspevok
Držím Ti palce, už za 2 roky to čaká aj mňa.
ďakujem, budem musieť začať s učením mučením, Termín sa mi neúprosne kráti a pohorieť znovu si nemôžem dovoliť
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pepsikova Pozri príspevok
..baby moje zlaté,normálne som z toho ochorela na horúčku..ale ste zlaté,metla je úplne super kvalita,nech sa ten chlap teší,vyrobím mu veľkú noc...
..willmuš,držím palčoky na opravnej,daj vedieť,ako bolo...



...šmarjájozef a čo keď skúšajúca bude ženská???...to bude horšie...
tomu ver, že dám vedieť, a neboj, sprav im s metlou nie len veľkú noc ale aj vianoce a na 5 rokov dopredu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

teší ma výborný program na FFV 2008 v priamom prenose
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes som ja a moja najbližšia rodina /spolu 12 ľudí /veľmi príjemne oslávila 94-rokov života môjho tatenka. Oslávenec je veľmi spokojný a rád, že sme sa takto pokope všetci zišli. Jožka
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Dnes som ja a moja najbližšia rodina /spolu 12 ľudí /veľmi príjemne oslávila 94-rokov života môjho tatenka. Oslávenec je veľmi spokojný a rád, že sme sa takto pokope všetci zišli. Jožka
Tak to je veľmi milé. Blahoželám.
My sa takého pekného veku určite nedožijeme.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

jozka56 Pozri príspevok
Dnes som ja a moja najbližšia rodina /spolu 12 ľudí /veľmi príjemne oslávila 94-rokov života môjho tatenka. Oslávenec je veľmi spokojný a rád, že sme sa takto pokope všetci zišli. Jožka
To je krása... gratulujem k takému krásnemu výročiu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Holčiny, keby ste vedeli. ako mi je do plaču, to sa nedá ani opísať. Som veľmi rada, že tu môj tatenko je. Jožka
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

jožka56 - hlavne pevné zdravíčko tatenkovi prajem - a mnoho daľších rôčkov života


....a to sú pekné slzy - slzy šťastia - nech nás všetkých sprevádzajú životom čo najčastejšie!
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

jozka56 Pozri príspevok
Holčiny, keby ste vedeli. ako mi je do plaču, to sa nedá ani opísať. Som veľmi rada, že tu môj tatenko je. Jožka
Je to nadherny vek, prajem este vela zdravia tatovi, aj celej rodinke. Je zaujimave,ze ludia okolo 70-ky niekedy su velmi ustati zo zivota, ale je nadherne, ked ludia nad 90 maju tolko optimizmu a sily, vitality.... Moja prababicka mala 91 rokov, ked zomrela nahle, netrpela nijakou vaznou chorobou a este stale chodila pesi aj 7-10 km ku svojej dcere cez polia a luky a potom naspat tolko isto.
A dalsiu babicku som poznala v taliansku, tento rok sa rozlucila, mala 93 rokov, ale chodila este ku kadernicke, piekla kolaciky, robila stretnutia pre celu rodinu....a este sa aj vykecavala s mladymi ludmi. Je to vazne odivuhodny a prekrasny vek, ti ludia uz toho zazili a inak si vazia kazdy den, ako my.
Vsetka cest a nech je takych stale viac, a dozivaju sa vyse sto rokov.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Toto mi dnes zdvihlo náladu /hádajte či k lepšiemu/: pred obedom mi "zamrzol" PC, po všetkých pokusoch som ho reštartovala... nabehlo políčko pre heslo a po 5 sekundách sa reštartoval opäť a takto sa to stále opakovalo. Vypla som ho a zase zapla... opakovalo sa to... Odpojila som ho z elekt. siete, po pár minútach zapla a zase... Volala som IT-čkara, niečo skúšal, nedarilo sa... zobral mi PC a zatiaľ nevrátil.
Som zvedavá, či mi do rána vráti PC, lebo neviem ako budem pracovať, práca si ma počká... len termíny mi horia
PS: Keďže už som doma, môžem sa vám tu na porade vyžalovať.
Keby sa aspoň slniečko ukázalo, hneď by som mala lepšiu náladu. Tak sa idem aspoň pomojkať s hafanmi, oni ma utešia...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať