Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

willma Pozri príspevok
mňa dokáže uraziť jedine intelygent a mrzí ma, že už nemôžem v inkriminovanej téme reagovať. Ako nezamestnaná nesedím doma na prdeli a nie som ani na aktivačných prácach, ale taká brigáda - ako sa odborne povie pomocnica v kuchyni? - tiež nie je pod moju úroveň a nejaké to euríčko k podpore tiež nie je na zahodenie.
hovorí sa tomu "manažérka pre kuchynské náčinie" :P
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...ja som si dnes priala krásny deň...a milých ľudí okolo seba...ale kdežéééééééé.....
..ráno ma nas*ala pošta a tie pampúchy dve, čo tam sedia...potom u doktora bolo dvesto ľudí, našťastie som bola objednaná....iných nebrali...potom prídem domov a sviňapes rozhrýzol podnožku (tú zelenú kocku, na ktoréj tak krásne pózuje na fotečkách)..molitan bol po celej obývačke...potom zase trubka na pošte..potom taká istá v banke...a zlatý klinec-sadnem o piatej konečne k počítaču, že idem odpísať erzetovi poďakovanie za pekné fotečky a sviňa počítač -teda klavesnica - nefunguje, vôbec sa nedalo písať...vypnem, skontrolujem káble, zapnem-a zas nejde myš....fuuuu...tak nanovo všetko odznova...konečne sa deň končí....ale možno nie, možno ak vypustím vodu z vane tak ma stiahne do odpadu a konečne bude pokoj!

...aha, zabudla som-medzičasom ma nasieralo aj decko...nemáte niektorá dievku na vydaj-darujem ho...aj výbavu má...
ja dávam do pľacu moje decko, ale treba ich vystreliť do kozmu
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..rano ako obycajne bobby sedi pri posteli stareho a prska mu do ksychtu..vstavaj, uz je cas..ideme von..muz so zalepenymi ocami nahadzal na seba handry a odrazu zacal zurit a behat po byte jak splaseny a krical..kde mas tie popruhy..nedalo mi a ze idem mu pomoct ich pohladat..a tak sme behali z izby do izby a nikde nemohli najst..v tom som zbadala ako si havo sedi, caka a precudesne hladi na nas a len to si myslel, co vy blazni co behate co hladate..a spravil velmi hlasny stek {co nikdy rano nerobi]..ved ich mam na sebe..uz sa nemohol na to divat..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám si kafu...a porozmýšlam, ako sa chudáčik bredpit mohol do toho popruhu zapnúť sám...nuž ale, z našich nedostatkov sa naši hafani stávajú múdrymi psíkmi..a dávajú nám ponaučenia-nikdy nás nezabúdaj "vyzliecť"- ušetríš si nervy!!!...
..mňa redford zobudil predchvíľou tým, že sa natlačil pod paplon, tiež to nikdy neurobil..tak som vstala, preložila ho do jeho búdky a zakryla dečkou...a on si drichme ďalej a ja tu pijem kafu...achjaj
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... no asi sa chcel trošku "prišmajchlovať", za tú roztrhanú podnožku
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...
...aha, zabudla som-medzičasom ma nasieralo aj decko...nemáte niektorá dievku na vydaj-darujem ho...aj výbavu má...
Jéééj, sem s ním, slobodná som dosť, pošlem starého k čertovi, aj tak sa nechce ženiť ani za svatého, pri mladom budem jak Studééénková
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Jéééj, sem s ním, slobodná som dosť, pošlem starého k čertovi, aj tak sa nechce ženiť ani za svatého, pri mladom budem jak Studééénková
..

..no teDA JA NYJE že by som ti nedopriala byť jako studenková...ale nedoprajem ti..heknem ho s lujziným deckom,oni sa pozabíjajú a my pôjdeme s lujzou na dovolenku a oslávime slobodu...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..no teDA JA NYJE že by som ti nedopriala byť jako studenková...ale nedoprajem ti..heknem ho s lujziným deckom,oni sa pozabíjajú a my pôjdeme s lujzou na dovolenku a oslávime slobodu...
Ja by som ho tiež vedela zničiť - psychicky samozrejme...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tu nemá ani kto navariť kafu od rána...teda toto je podnik!...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Uvidíte, že dneska EUROVAL prejde- na to zoberte jed- ja som iný politolog, vačšinou mi všetko vychádza... Radičovú, aj ked ju chcú odpaliť, SDKU sa už nevie dočkať kedy vypadne, zavadzia miklošovi s dzurindom,ešte ponechajú-odkopnú je asi až začiatkom budúceho roka...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...práve je ivetka na TAtri...a začína pekne okolo...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..tu nemá ani kto navariť kafu od rána...teda toto je podnik!...
Nesteš byť svekruša, káva nebude. A hotovo!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Súrne potrebujem čuchaciu terapiu, moja kolegyňa nepochopila, že aj keď je vonku zima, deodorant by nezaškodil.... bleee, a vydrž to do konca pracovnej doby...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Súrne potrebujem čuchaciu terapiu, moja kolegyňa nepochopila, že aj keď je vonku zima, deodorant by nezaškodil.... bleee, a vydrž to do konca pracovnej doby...
Toluén pomáha, odskúšané :-)))
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

stačí aj sprcha
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

AlaNR Pozri príspevok
Súrne potrebujem čuchaciu terapiu, moja kolegyňa nepochopila, že aj keď je vonku zima, deodorant by nezaškodil.... bleee, a vydrž to do konca pracovnej doby...
Tak toto aj mne vadí, sucitím s tebou
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

AlaNR Pozri príspevok
Súrne potrebujem čuchaciu terapiu, moja kolegyňa nepochopila, že aj keď je vonku zima, deodorant by nezaškodil.... bleee, a vydrž to do konca pracovnej doby...
pri najbližšom sviatku jej venuj sprcháč a antiperspirant
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Veď to je ten paradox, že k sviatku práve ona kupuje každému uterák a sprcháč alebo niečo podobné, lebo "veď to sa vždy zíde"... Nemám slov ani sily...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Uvidíte, že dneska EUROVAL prejde- na to zoberte jed- ja som iný politolog, vačšinou mi všetko vychádza... Radičovú, aj ked ju chcú odpaliť, SDKU sa už nevie dočkať kedy vypadne, zavadzia miklošovi s dzurindom,ešte ponechajú-odkopnú je asi až začiatkom budúceho roka...
no Stanislav veru neviem, či...http://www.topky.sk/cl/1000048/12887...da-dnes-padne-
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ja tipujem ze Sulikovci nakoniec zahlasuju za a povedia ze museli aj ked vahali do poslednej chvile,aby sa nevratil Fico a bla,bla-na Fica sa budu vyhovarat este tak 10 rokov-velmi silno pochybujem o pade vlady,oni sa do riadnych volieb udrzia,este par ,,kriz,, preziju.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať