Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
..neviem, neviem, či sa AlaNR nepomýlila...neužitočné si ten ftip vôbec nezaslúži...
... asi nedopatrením. Tak sa rehlila, až jej kurzor skákal ako besný - netrafila na prvýkrát.

Inak ma konečne moja 3/4 po dlhej dobe pochválila. Dokončil som tú chodbu - teraz je rad na nej, aby dala svoje serepetičky na svoje miesto (ešte nech si rozmyslí, kde dá art - ja už len navŕtam dierky [do panelu ]) - inak mám "UŽ PADLA".
Naposledy upravil misoft : 21.10.11 at 17:25
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tie samoobslune pokladne neboli na slovensku? ja som myslel ze to je aj doma. tu to uz pouzivaju 5r minimalne

inak chvala bohu vikend!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
... asi nedopatrením. Tak sa rehlila, až jej kurzor skákal ako besný - netrafila na prvýkrát.

Inak ma konečne moja 3/4 po dlhej dobe pochválila. Dokončil som tú chodbu - teraz je rad na nej, aby dala svoje serepetičky na svoje miesto (ešte nech si rozmyslí, kde dá art - ja už len navŕtam dierky [do panelu ]) - inak mám "UŽ PADLA".
..

..ešte napíš, ako ťa 3/4 ocenila...nech máme čo závidieť- okrem roboty, čo si doma porobil...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
tie samoobslune pokladne neboli na slovensku? ja som myslel ze to je aj doma. tu to uz pouzivaju 5r minimalne

inak chvala bohu vikend!
..

..sa zobuď, mojko...vidno, že žiješ na inej planéte...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nikto tu neni?..čo ste fšetci išli do tesca skuknúť tie pokladne?...alebo pokladníčky-ešte pokiaľ sú ako-tak živé...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...nikto tu neni?..čo ste fšetci išli do tesca skuknúť tie pokladne?...alebo pokladníčky-ešte pokiaľ sú ako-tak živé...
Ja teda určite nie, a to nové pokladničenie ma ani trochu neláka. Odhliadnúc od toho, že ma ani tesco veľmii neláka. Sama si tovar vyberiem, sama si ho aj zaplatím, a ešte aby som si ho aj sama nablokovala, to akože tu už nikto nič negarantuje? Ani pokladníčku, terazky v dobe, keď ľudia nemajú prácu. Neviem, na čo je takýto vynález dobrý.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Ja teda určite nie, a to nové pokladničenie ma ani trochu neláka. Odhliadnúc od toho, že ma ani tesco veľmii neláka. Sama si tovar vyberiem, sama si ho aj zaplatím, a ešte aby som si ho aj sama nablokovala, to akože tu už nikto nič negarantuje? Ani pokladníčku, terazky v dobe, keď ľudia nemajú prácu. Neviem, na čo je takýto vynález dobrý.
Asi nie je dosť ľudí do pokladní, dnes ľudia nechcú mať prácu ale dobre platené zamestnanie. (Ale ani sa im ani nedivím, ak v zabávačskom priemysle sú ľudia tak hodnotní že zarábajú sto násobne viac ako tí čo produkujú skutočné hodnoty)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pavol54 Pozri príspevok
Asi nie je dosť ľudí do pokladní, dnes ľudia nechcú mať prácu ale dobre platené zamestnanie. (Ale ani sa im ani nedivím, ak v zabávačskom priemysle sú ľudia tak hodnotní že zarábajú sto násobne viac ako tí čo produkujú skutočné hodnoty)
a nie len v zabavacskom, pokial si tam neratal nasich politikov, sice aj ti nas niekedy vedia zabavit, ale castejsie z nich mame depresie...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tweety Pozri príspevok
Ja teda určite nie, a to nové pokladničenie ma ani trochu neláka. Odhliadnúc od toho, že ma ani tesco veľmii neláka. Sama si tovar vyberiem, sama si ho aj zaplatím, a ešte aby som si ho aj sama nablokovala, to akože tu už nikto nič negarantuje? Ani pokladníčku, terazky v dobe, keď ľudia nemajú prácu. Neviem, na čo je takýto vynález dobrý.
Ja vacsie nakupy chodim robit radsej do Tesca (my mame v blizkosti Carref., Lidl, Terno) aspon vacsinou tam je vsetko lacnejsie, ale napr. maso by som tam nekupila a ani udeniny. Na niektore druhy potravin mam ine obchody.Ala tie pokladne sem-tam skusim ked mam len zo par veci a vsade je vela ludi. No musim sa sama na sebe zabavat, pretoze sa s tou pokladnou takmer pohadam: ked sa snazim rychlo to napchat do tasky a ona si stale brble, aby som si zobrala svoj nakup....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...anjel pre Dášku...
...zobuď sa, ty, čo tíško spíš,
nech svojim smiechom blízkych potešíš,
zobuď sa,čas okolo rýchlo plynie,
máš ešte čas na tiché snenie,
zobuď sa,nech tvoje ruky pohladia tých
čo pri tebe sa tíško modlia
a veľmi prosia nech oči svoje otvoríš...
16 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes som skysla v tom blázninci /v robote/ neplánovane do 18.30h, aký to mohol byť pekný piatok ale už lehnííím
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...sorrýýý, lui, čítala som, že:-ale už žehlím.....skoro som ti ťukla na čielko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

žehliť?????pepsi len to nyjéééé......
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

KONČÍM NA PORADE.DRŽTE SA!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
KONČÍM NA PORADE.DRŽTE SA!
..

..alečo?..ty si tuším ako v našom parlamente!..kto ťa nasral?..a inak, je už pol jedenástej, najvyšší čas to zabaliť,máš pravdu
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Všetkým prajem pekný víkend.*
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zk24 Pozri príspevok
Všetkým prajem pekný víkend.*
..

..mojík, ak ideš oddychovať napríklad na maltu, alebo balkán, tak slniečko a pohodu ti prajem a všetko dôležité ti poznačime...ty len oddychuj...a v pondelok varíš ráno kafu
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Všetkým prajem pekný víkend, lebo im doprajem viac ako sebe... Mna caka zasa len pracovny vikend. uz nech je po 25-tom... *
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zk24 Pozri príspevok
Všetkým prajem pekný víkend, lebo im doprajem viac ako sebe... Mna caka zasa len pracovny vikend. uz nech je po 25-tom... *
..

..tak tú kafu uvarím ja...som myslela, že ideš volakde vegetiť..a ty len zase otročina
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Najblizsi veget bude 24.12. asi tak na dve hodiny, potom asi az v auguste buduci rok *
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať