Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no, po rozvode pri odchode zo súdu keby som ju otvoril, by som vedel zameniť jedno písmeno
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

tichúčko oznamujem, že od štvrtka robím,......ale zas v reštike, dohodli sme sa po 3 mesiacoch
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
jozka a skola teda padla?

one ludkovia, neviete mi poradit nejaky detsky bicykel dievcensky pre 3r. dievcatko
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

videjko v škole mám žiadosť, ale zatiaľ nič........
a idem robotovať späť.....tie 3 mesiace doma ma tuším naučili k totálnej finančnej disciplíne tak mi treba
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
jozka a skola teda padla?

one ludkovia, neviete mi poradit nejaky detsky bicykel dievcensky pre 3r. dievcatko
..

..no však aj hana zmotaná má už svoj bicykel,zober dieťa do obchodu a nech si vyberie,sú všelijaké krásne, aj ružové som videla v PE, aj v PD...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
mala by si ist teda skolit do grecka
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

videjko a ten bicykel zožeň, potom by som ťa poprosila po dvoch rokoch posunúť pre moju malú vnučenku snaž sa zohnať
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi, ale sak to ako dedo mraz ma doniest , ci jezisko alebo santa,? este ani neviem kto u nas chodi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Dnes, 21:21
videjko v škole mám žiadosť, ale zatiaľ nič........
a idem robotovať späť.....tie 3 mesiace doma ma tuším naučili k totálnej finančnej disciplíne tak mi treba..

..mojík ale hádam ti v tej reštike pridajú..a bude to kludnejšie, ako v škole..nemej nervov..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
pepsi, ale sak to ako dedo mraz ma doniest , ci jezisko alebo santa,? este ani neviem kto u nas chodi
..

..choď do obchodov, kurňa, mám ťa učiť nakupovať pre dievča?.....šmarjááááááááá..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nasiel som takyto, len neviem ci bude ok http://deti.bazos.sk/inzerat/1093570...-do-5rokov.php
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

do grécka decká školiť....neviem jazyk dobrá výhovorka nie
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

video1983 Pozri príspevok
jozka a skola teda padla?

one ludkovia, neviete mi poradit nejaky detsky bicykel dievcensky pre 3r. dievcatko
my sme nasmu malemu ked mal tri kupili znacku Leader Fox, 14-tku, teraz bude mat 5 uz bude potrebovat vacsi, ale ten bicykel je super a este mu do jari vydrzi, ved v zime vela nebude jazdit. Skus pozriet na internete mozno ma znacka aj dievcensku verziu. Neviem ci je mala drobnejsia alebo vyssia. Nas maly ma teraz 110 cm a potreboval by 16-tku. Urcite by som zbytocne nekupovala 12-tku to je malicke a neviem ci 16-tka by jej nebola velika. 14-tky su v predajniach malo, ale treba skusit na internete, niekedy sa daju v bicyklovom objednat aj ked ju tam nemaju. A ked mozem odporucit, ak nevie bicyklovat bez pomocnych a nemate ten teraz moderny first bike alebo nieco podobne, odmontujte zo stareho bicykla maleho pedale a 2-3 mesiace na takomto odrazadle a nebude mat problem jazdit bez pomocnych koliesok.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
nasiel som takyto, len neviem ci bude ok http://deti.bazos.sk/inzerat/1093570...-do-5rokov.php
..

..môže, ale v ružovom by bol krajší...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsi ale problem nie je kupit ale vybrat a ja tak nerad nico hladam , radsej si neham poradit, a o tom chodeni po obchodoch ani nehovorim :-(
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

video1983 Pozri príspevok
nasiel som takyto, len neviem ci bude ok http://deti.bazos.sk/inzerat/1093570...-do-5rokov.php
vyzerá super.....a prečo nie je ružový, hááá
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Všade v médiach nás strašia Kaddáfim a Ficom a pritom zatvárajú oči nad USA a Izraelským židom...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pre video1983 k tomu bicyklu: urcite by som nekupovala nejaky lacny v hypermarketoch, pocula som ze sa uz na nich deti zranili. Radsej potom pouzity kvalitny.

pripajam link na ten nas len v dievcenskej verzii
http://www.leaderfox.cz/index.php?cview=2


2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
pepsi ale problem nie je kupit ale vybrat a ja tak nerad nico hladam , radsej si neham poradit, a o tom chodeni po obchodoch ani nehovorim :-(
..

..lenivec!..máš iba jednu dcéru!...tak sa premôž a kúp ten najkrajší ružový...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsikova Pozri príspevok
jozka56 Dnes, 21:21
videjko v škole mám žiadosť, ale zatiaľ nič........
a idem robotovať späť.....tie 3 mesiace doma ma tuším naučili k totálnej finančnej disciplíne tak mi treba..

..mojík ale hádam ti v tej reštike pridajú..a bude to kludnejšie, ako v škole..nemej nervov..
dnes sme 3 hodky debatili v reštike....dohodli sme sa....ale bude to o hubu...fyzicky budem veľmi unavená...ale nevyberiem si teraz
Naposledy upravil jozka56 : 24.10.11 at 20:38
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať