Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ak myslíš čínsku kapustu, tak Robin môže...ten tuším môže všetko, je ako kontajner...
aj preňho platí, že radšej šatiť ako chovať?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

zk24 Pozri príspevok
Vsetko co chrume. Zemiaky, cibula, redkovka, paprika, cherry paradajka ked pukne to je radosti, plastovy kelimok z banoveckej natierky, stary chlieb, kosti, rolka od WC papiera.... no pozehnane. Miluje arasidove chrumky, z klasickych orechov ma najradsej skrupiny *
Nas kocur je fajnovy. Z ludskej stravy len sunku ale to tiez hocijaku, vyberovu a urcite cerstvu, ked chceme zistit ci je sunka v chladnicke este v poriadku tak mu kusok ponukneme, ak zozerie, mozeme aj my, ak odmietne, treba vyhodit. Potom este ma rad kuracie masko, ale nezje vela, len kusok. Sem-tam oblizne z prsta tresku alebo jogurt, ale to len z prsta, kelimok nechce vylizovat. Inak je len na tom svojom macacom zradle. Tak to je nas kocur.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..som išla kuknúť Russelka na čt2...ale som to už videla, tak som zase tu...chýbala som ti?..(tuším áno
...šeherku už nyjééé...
srsková kuká ale merlot nemôže, bo dačo ešte do roboty bude pripravovať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zk24 Pozri príspevok
nechutí, ale ked pozrala plastove oko plysovej kacice a pri venceni "to" islo tym okom napred, tak musim povedat ze ma to vystrasilo ako to na mna cumelo *
..

..Robo dostal po chvoste , keď zistil, že tie plyšákovské očká idú vyhryznúť!..ale vatu z plyšovej kačice už koštoval...aj špulku čiernych niťí, čo mi šlohol pri šití-ale ťahala som mu cverny tuším až z črievka...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Dnes, 21:04
aj preňho platí, že radšej šatiť ako chovať?

tak teraz uz hej ... uz ma sveter, plastenku, zimny kabatik, prenosnu tasku, postroj, obojok, bezpecnostny postroj do auta, 2 voditka ... dufam, ze tymto sme s vybavou skoncili )
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
srska Dnes, 21:04
aj preňho platí, že radšej šatiť ako chovať?

tak teraz uz hej ... uz ma sveter, plastenku, zimny kabatik, prenosnu tasku, postroj, obojok, bezpecnostny postroj do auta, 2 voditka ... dufam, ze tymto sme s vybavou skoncili )
dnes som popri večeri kukal trochu markízu a tam už psíci, ktorým neslúži zdravie mali aj invalidné vozíky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
aj preňho platí, že radšej šatiť ako chovať?
..

..šatiť -to dosť ťažko...minule som sa celé sobotné popoludnie s*ala pri mašine s jeho oblečkom, obetovala som moju krásnu prešívanú, ľahučkú vestu, ,oblečiem ho-otočím sa, že zoberiem mobil a cvaknem--smola, už bol vyzlečený a mixoval zboka na bok milým oblečkom, ako keby ho pálil, či čo!!..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

1Dara Pozri príspevok
srska Dnes, 21:04
aj preňho platí, že radšej šatiť ako chovať?

tak teraz uz hej ... uz ma sveter, plastenku, zimny kabatik, prenosnu tasku, postroj, obojok, bezpecnostny postroj do auta, 2 voditka ... dufam, ze tymto sme s vybavou skoncili )
Moja Liza ma vo vybave klieste na kliestov a sáčkovku na hovienka *Tym sme vybavení
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
dnes som popri večeri kukal trochu markízu a tam už psíci, ktorým neslúži zdravie mali aj invalidné vozíky
..

..pepsikoláčika som nosila na rukách, keď už nevládal...zaslúžil si to, vozík by ho tlačil...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
srsková kuká ale merlot nemôže, bo dačo ešte do roboty bude pripravovať
..

..však daj ten merlot do pléna..nech sa nepokazí...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1Dara
tak teraz uz hej ... uz ma sveter, plastenku, zimny kabatik, prenosnu tasku, postroj, obojok, bezpecnostny postroj do auta, 2 voditka ... dufam, ze tymto sme s vybavou skoncili
Ej veru,neskončili! A psie botasky a čižmy na zimu sú kde? Hádam len nechceš, aby kýchal od premrznutých labiek!
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

zk24 Pozri príspevok
Moja Liza ma vo vybave klieste na kliestov a sáčkovku na hovienka *Tym sme vybavení
jasne ... a este hrebene, kefy, rozcesavace, sampony, kondicionery, strojcek na strihanie, vybielovac ... tusim ma toho viac ako ja - ale nech ... tolko lasky ako on mi nikto neda ... no a samozrejme neodvrava
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..však daj ten merlot do pléna..nech sa nepokazí...
nebude mať čas, to dobieham sobotu bo to som mal narodky a vtedy mi chutili bavoráky
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
jasne ... a este hrebene, kefy, rozcesavace, sampony, kondicionery, strojcek na strihanie, vybielovac ... tusim ma toho viac ako ja - ale nech ... tolko lasky ako on mi nikto neda ... no a samozrejme neodvrava
čo je vybielovač? modridlo abo na zuby?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jak chytrá je tvoje pravá noha?..budeš to skoušet i 50 krát,jestli to tu pravou nohu naučíš!
Ale tvoje noha to nikdy nedokáže!..

V sedě na židli zvedni pravou nohu a dělej s ní ve vzduchu kruhy ve směru hodinových ručiček.

A teď, když děláš kruhy, začni psát pravou rukou ve vzduchu číslo "6".

Noha změní směr kroužení...Říkala jsem ti to, noha to nedokáže...Skus!...Noha tě vždycky sklame...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
nebude mať čas, to dobieham sobotu bo to som mal narodky a vtedy mi chutili bavoráky
..

..a my sme vedeli, že si mal narodky?..lebo tuším si nenalieval nič tu!..či?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Pepsi... e-e. Bez problemov Mozem kreslit aj pismena a kruzit pri tom nohou *
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
čo je vybielovač? modridlo abo na zuby?
taky gel, ktorym sa cistia cervenohnede smuhy okolo oci od slz
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
jasne ... a este hrebene, kefy, rozcesavace, sampony, kondicionery, strojcek na strihanie, vybielovac ... tusim ma toho viac ako ja - ale nech ... tolko lasky ako on mi nikto neda ... no a samozrejme neodvrava
..

..veď to!...a víta ma naradostený, že som už doma, aj keď idem len do pivnice!...
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pepsikova Pozri príspevok
..

..veď to!...a víta ma naradostený, že som už doma, aj keď idem len do pivnice!...
Ty ho necháš doma ked ides do pivnice? Tak to by som si ja musela u tej mojej vyzehlit potom.
Ved to je super dobrodruzstvo ist do tych dveri ktore vzdy len ocuchame...*
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať