Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

dnes ma totálnevytočil jeden človek
dal si mobil do servisu a dnes si ho odmietol prevziat, že sme ho poškodili.....krytka na externú anténu bola o pol mm nižšie, ako pôvodne
a to sa ta krytka da vyberat, takze sa da napravit, ale on mi to zakazal....
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes je už tretí deň, čo máme rozbúranú celú ulicu. V pondelok z cesty odstránili strojmi všetok asfalt, včera to dokončovali... dnes sú tam opäť. Všetko to robia za plnej prevádzky, ich autá a stroje stoja na chodníku. Problém je, že na našej ulici je chodník len na pravej strane, takže ísť cez niektoré úseky je problematické... po ceste zase trochu nebezpečné. Oni totiž nerobia najprv jednu stranu a potom druhú, oni robia všetko naraz

Jediné pozitívum je, že budeme mať peknú cestu /možno/.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dnes ráno mi volala kamoška, bol za ňou jeden SZČO, ktorému prišla výzva z DÚ, aby do 15 dní odovzdal DP za rok 2007. Účtovník sa mu na to vykašlal, nemá žiadne doklady, len si vypýtal od odberateľov faktúry. Žasnem, že si neoveril, či mu ho odovzdal a čo podpis.
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

Dnes ma rozčúlila hneď ráno predavačka v stánku. Kupovala som si časopis za 62,-Sk. Dala som jej 2x20,2x5,5x2 a 2x0,50Sk a ona mi zahlásila, že bez tých 0,50Sk. Ja som najskôr nechápala, čo tým chce povedať. Tak som sa jej pýtala, či už nemusím platiť a ona že nie len aby som jej nedávala 0,50Sk, že ako by som sa cítila keby ona mne vydávala za 10,-Sk 50haliernikov.Hovorím,ale ja vám ich nedávam toľko, iné drobné nemám a toto sú ešte zatiaľ tiež platné peniaze.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Maruška54 Pozri príspevok
Dnes som sa rozčúlila trikrát:
1. našla som si v schránke oznámenie o doporučenej pošte - adresát nezastihnutý - ani som sa z domu nepohla
2. išla som si na poštu zásielku vyzdvihnúť podľa pokynu po 16-tej hodine - tam mi oznámili že zásielka bola prebraná 13,18 ale nevedia kým - zistia zajtra a zavolajú mi
3. obvolalala som zákazníkov, jeden mi posielal doklady do účtovníctva na ktoré čakám
P.S pokračovanie zajtra
Dnes sa stalo to isté len trošku v opačnom poradí.

Išla som na poštu asi s 10-timi obálkami. Poštová schránka už bola plná ale som ju nevyberala, lebo prší a aj tak som mala problém aby som tú z domu priniesla suchú. Prídem domov, vyberiem schránku a tam lístok že máte doporučenú zásielku a adresát nezastihnutý atď. Potom že má človek vysoký tlak.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Maruška54 Pozri príspevok
Dnes sa stalo to isté len trošku v opačnom poradí.

Išla som na poštu asi s 10-timi obálkami. Poštová schránka už bola plná ale som ju nevyberala, lebo prší a aj tak som mala problém aby som tú z domu priniesla suchú. Prídem domov, vyberiem schránku a tam lístok že máte doporučenú zásielku a adresát nezastihnutý atď. Potom že má človek vysoký tlak.
Ano naše úrady ,inštitúcie a hlavne ochota zamestnancov je niekedy nášmu tlaku prospesna.

Ja mam usmevnu skusenost s poštárkou.Kancelariu máme na 1.poschodi a schranka je na prizemi, pri vchodových dverách.Keďi pride doporučena pošta, prinesie mi ju na poschodie ale zároveň všetku ostatnu poštu vhodi dole do schránky.Nuž neviem aky to ma efekt,asi je rada,ze nebeha po schodisku iba ona.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Monika V. Pozri príspevok
Dnes ma rozčúlila hneď ráno predavačka v stánku. Kupovala som si časopis za 62,-Sk. Dala som jej 2x20,2x5,5x2 a 2x0,50Sk a ona mi zahlásila, že bez tých 0,50Sk. Ja som najskôr nechápala, čo tým chce povedať. Tak som sa jej pýtala, či už nemusím platiť a ona že nie len aby som jej nedávala 0,50Sk, že ako by som sa cítila keby ona mne vydávala za 10,-Sk 50haliernikov.Hovorím,ale ja vám ich nedávam toľko, iné drobné nemám a toto sú ešte zatiaľ tiež platné peniaze.
Ahoj Monika.

2x20=40
2x 5=10
5x 2=10
2x0,5=1
Suma 61
Časopis 62,-
Bodaj by sa nerozčúlila.

Ka Mil
0 0
Viera Klimentová Viera Klimentová

Viera Klimentová je offline (nepripojený) Viera Klimentová

S 50hal. mám aj ja zlú skúsenosť napr v MHD. Napriek vyvesenému oznamu " Plaťte len mincami 10.-, 5.-, 2.-, 1.-, Sk ".Snažím sa to dodržiavať a mám najradšej pripravené korunky presne. Stane sa však, že vodič mi vydá 2x 50 hal. Ale keď sa opačne výnimočne stane mne, že ak chcem dať presne musím dať aj 2x50 hal. zosype sa na mňa zo strany vodiča (aj toho, ktorý to sám vydáva) spŕška slov nepríjemného komentára.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Viera Klimentová Pozri príspevok
S 50hal. mám aj ja zlú skúsenosť napr v MHD. Napriek vyvesenému oznamu " Plaťte len mincami 10.-, 5.-, 2.-, 1.-, Sk ".Snažím sa to dodržiavať a mám najradšej pripravené korunky presne. Stane sa však, že vodič mi vydá 2x 50 hal. Ale keď sa opačne výnimočne stane mne, že ak chcem dať presne musím dať aj 2x50 hal. zosype sa na mňa zo strany vodiča (aj toho, ktorý to sám vydáva) spŕška slov nepríjemného komentára.
Ja by som mu povedala, že to som si len odložila tie 50-halierniky, ktoré mi on minule vydal. A som zvedavá, ako by reagoval. :-)) (A možno by na nich bolo treba poslať kontrolu. 50-haliernik je stále platná minca a on ju je povinný prevziať, aj keby mu zaplatíte celé cestovné (tuším je tam obmedzenie maximálne 20 mincí rovnakého typu a maximálne 30 mincí v jednej platbe) :-))
0 0
jana88 jana88

jana88 je offline (nepripojený) jana88

Ja som až dnes zavítala na túto tému a veľmi ma potešilo zistenie, že dobrí ľudia s ozajstnými hodnotami ešte žijú.

Ďakujem.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

jana88 Pozri príspevok
Ja som až dnes zavítala na túto tému a veľmi ma potešilo zistenie, že dobrí ľudia s ozajstnými hodnotami ešte žijú.

Ďakujem.
Janka, neboj sa, dobrí a slušní ľudia ešte nevymreli. A keďže Porada je niečo iné ako televízne spravodajstvo, skôr sa tu preferujú tie pozitívne stránky života a nie len vraždy, podvody a pod. Prelúskala som na nete už veľa stránok, ale vždy sa vrátim na poradu a je mi, ako keby som prišla domov. Sú tu ľudia, ktorí majú veľké srdce a zdravý rozum a ja som rada, že som členka takéhoto kolektívu. Môžeš sa vyžalovať, pochváliť, poplakať si aj sa zasmiať, dokonca aj veľmi ostro polemizovať (mne dala zabrať téma Rasťa Žitného a politiky štátu). Ale všetko to stojí zato a človek vie, že v ničom nie je sám.Dúfam, že sa Ti tu bude páčiť.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Pred hodinou sme sa s kamoškou dohodli, že dnes pôjdeme na T-Com Fiestu...... a už pršíííííí
Takže výlet sa ruší
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Dnes ráno ma milo prekvapila relácia v Sloveskom rozhlase, ktorá mimochodom ešte stále beží, že po dllllllhom, dllllhom čase znova počujem už zabudnutý hlas (pre mňa) p. Kataríny Čintalovej.
Veľmi príjemný hlas a ľúbozvučná slovenčina, ktorá sa teraz, žiaľ, už "nenosí".
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

tuta Pozri príspevok
Dnes ma potešila táto web stránka.

http://redir.netcentrum.sk/?noaudit&...Db9a6551429e58
Prečo sa nedá ani dnes pozrieť?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

ZDENIELA Pozri príspevok
No len kým ja som prišla na to, ako to použiť ... ale už sa vytešujem aj ja
Zdenielka, pošuškaj, ako si na to prišla? Aj ja sa chcem vytešovať, lebo ma našvali ba horšie-naj.babrali - kto?! - to neviem. Bola som v pivnici pre kompót a anciáša jeho, zas si niekto spoločné priestory suterénu pred výťahmi a vchodmi po pivníc zamenil za sklad nepotrebných skriniek kuchynskej linky splu s policami a inými vecmi.
Neviem, ako nazvať niekoho (určite to nerobia obyvatelia bytov) skôr osobu-by-(feťáci a pôžitkári alkoholu) ktorí chodia na návštevu k niekomu kde môžu holdovať svojim pôžitkom. Asi z dôvodu šetrenia spotreby vody vo WC si už za posledný mesiac je to tretí krát, vykonali nielen malú, ale aj veľkú potrebu v suteréne tesne pred vstupom do malého výťahu. Viete si predstaviť, aký ozón sa šíri schodiskom a chodbami ktoré nie sú vetrateľné?!
Už sme pomýšľali dať skryté kamery, len "habe ich keine zeit, und zeit ist geld".
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Viera Klimentová Pozri príspevok
S 50hal. mám aj ja zlú skúsenosť napr v MHD. Napriek vyvesenému oznamu " Plaťte len mincami 10.-, 5.-, 2.-, 1.-, Sk ".Snažím sa to dodržiavať a mám najradšej pripravené korunky presne. Stane sa však, že vodič mi vydá 2x 50 hal. Ale keď sa opačne výnimočne stane mne, že ak chcem dať presne musím dať aj 2x50 hal. zosype sa na mňa zo strany vodiča (aj toho, ktorý to sám vydáva) spŕška slov nepríjemného komentára.
Nebojte sa čakajú ich 1 centovky, ktoré sú ešte menšie ako 0,50.- Sk
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Krásny víkend za nami, boli sme v sobotu po sestru v ČR, síce pršalo, ale Češi majú dedinky veľmi pekné, o cestách ani nehovorím. Tak dobre sa mi už dlho nešoférovalo. Večer sme boli na country, zábava parádna, vraciame sa k autu a ... dvere, blatník nabúrané. Samozrejme bez vinníka....

Jaj, kam tento svet speje....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Možno potešilo, ale určite prekvapilo ma dnes ráno jednou auto "lepšej" značky, ktorý dodržiaval 90-tku mimo obce a nesnažil sa predbiehať autá, ktoré išli rovnakou rýchlosťou.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Mňa dnes veľmi potešila starostlivosť kolegýň a súdržnosť nášho kolektívu.
Mala som klienta, o ktorom som ani nevedela, že je problémový a niekedy agresívny. Keď už bol u mňa v zatvorenej kancelárii dlhšie, boli skontrolovať, či nerobí problémy a či som O.K., aj keď vyzeral pomerne kľudne.
Opäť sa potvrdilo, že ak by sa niečo dialo, na náš kolektív sa môžem spoľahnúť
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
No dnes bol zase deň. Normálne veľmi milá a príjemná klientka bola dnes veľmi nahnevaná a nepríjemná a keď sa čo to vyjasnilo, prišiel večer.
Priateľ šiel do špajze niečo hľadal, posunul melón,ten praskol,vyliala sa z neho "šťava" asi za 2,5 litra, ale ten smrad a bordel...
Museli sme vypratať celú špajzu, vyumývať všetky poličky, stojany, podlahu.... a konečne po 3 hod. to máme naráchané všetko späť
Už sa Vám niekedy stalo niečo také?

PS: Melón sme kúpili cez víkend, keď sa to stalo, bol ešte v celku a v najchladnejšej miestnosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať