Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.preferencie.sk/hlasujte

s
om zvedavá ako to nakoniec dopadne a asi nie len ja....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
sľúbili, ale to sme vtedy neboli asi v EU,teraz do 2016alebo ked si to EU rozmyslí inak
alebo dokedy bude EU?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...nikam sa nesťahujem, ani kvoli času!.....ja by som na sibír vypratala našu politickú scénu a za susedov by som im dala opálenú menšinu...a žiadny plat, len prislúchajúce sociálne dávky.,jasné, len tomu, komu by vyšli...
(som dnes dobre naladená, preto tá štedrosť..)
si spomínam na jedného ujka čo tam už chystal životný priestor pre neposlušných ale až za Uralom.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Kde sa stratila tolerancia?
Dnes som chcel pustiť vodiča aby sa zaradil do jazdného pruhu a vyslúžil som si oplzle gestá od šoféra za sebou pretože musel pribrzdiť. Trúbil a gestiguloval ako blázon. O nič nešlo, pretože všetko sa to odohrávalo pár desiatok metrov za semafórmi, takže rýchlosť nebola vysoká. Skôr naopak. Veľký strieborný Ford Fokus kombi so zančkou začínajúcou BA a v ňom blázon. To ma dokáže stále naštvať. Nehôd pribúda a my sa tvárime, že nám sa to nemôže stať, teda aspoň niektorí si to myslia. Dúfam, že ten blázon nebude večer v krimi na JoJke.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ľubomír Pozri príspevok
Kde sa stratila tolerancia?
Dnes som chcel pustiť vodiča aby sa zaradil do jazdného pruhu a vyslúžil som si oplzle gestá od šoféra za sebou pretože musel pribrzdiť. Trúbil a gestiguloval ako blázon. O nič nešlo, pretože všetko sa to odohrávalo pár desiatok metrov za semafórmi, takže rýchlosť nebola vysoká. Skôr naopak. Veľký strieborný Ford Fokus kombi so zančkou začínajúcou BA a v ňom blázon. To ma dokáže stále naštvať. Nehôd pribúda a my sa tvárime, že nám sa to nemôže stať, teda aspoň niektorí si to myslia. Dúfam, že ten blázon nebude večer v krimi na JoJke.
nikde žiadna nie je tiež som s ŠPZ BL,ďalej čísla už neuvádzam sú fakt SUPER tiež ma dokážu psychoši v premávke pekne vyšpikovať, ja bežne púšťam pekne sa zipsujem na mňa minule tiež nejaký penissss trúbil, lebo som pustila vedľajšiu cestu,/ lebo by tam stáli ešte teraz/, stiahla som okienko a môj prostredník bol ako vždy strašne, ale strašne rýýýchly
4 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lujza.j Pozri príspevok
nikde žiadna nie je tiež som s ŠPZ BL,ďalej čísla už neuvádzam sú fakt SUPER tiež ma dokážu psychoši v premávke pekne vyšpikovať, ja bežne púšťam pekne sa zipsujem na mňa minule tiež nejaký penissss trúbil, lebo som pustila vedľajšiu cestu,/ lebo by tam stáli ešte teraz/, stiahla som okienko a môj prostredník bol ako vždy strašne, ale strašne rýýýchly
Bacha, to už je na pokutu! stačí, ak si nahlas povieš dačo o tom jedincovi, ktorému si ukázala prostredník - prípadne tak, aby z tvojich pier aj vyčítal, čo si "si len pomyslela"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rozalka Pozri príspevok
Bacha, to už je na pokutu! stačí, ak si nahlas povieš dačo o tom jedincovi, ktorému si ukázala prostredník - prípadne tak, aby z tvojich pier aj vyčítal, čo si "si len pomyslela"
možno mu len ukázala do ktorého prsta si zapichla v lete triesku.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Rozalka Pozri príspevok
Bacha, to už je na pokutu! stačí, ak si nahlas povieš dačo o tom jedincovi, ktorému si ukázala prostredník - prípadne tak, aby z tvojich pier aj vyčítal, čo si "si len pomyslela"
Bóže, tak to my padneme do sociálnej siete, za pokuty nám dajú chalupu do exekúcie, lebo môjho sb v tomto neprerobím. Ak niekto nejazdí tak, ako má, alebo ho nedajbože nevhodne predbehne, tak vydáva zvuky a gestikuluje za more pokút. Asi mu "ukradnem" vodičák, no ale mne sa jazdiť nechce, odkedy nám ukradli vlani auto, som ešte nešoférovala. Čo urobiť? Budeme asi používať MHD a vlaky, však už dávno máme senior zľavu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
nikde žiadna nie je tiež som s ŠPZ BL,ďalej čísla už neuvádzam sú fakt SUPER tiež ma dokážu psychoši v premávke pekne vyšpikovať, ja bežne púšťam pekne sa zipsujem na mňa minule tiež nejaký penissss trúbil, lebo som pustila vedľajšiu cestu,/ lebo by tam stáli ešte teraz/, stiahla som okienko a môj prostredník bol ako vždy strašne, ale strašne rýýýchly
...niekedy používam posielanie božteku ...

...kuááá .... že ako , oveľa viac , sa dotyčný vytočí ....
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ľubomír Pozri príspevok
Kde sa stratila tolerancia?
Dnes som chcel pustiť vodiča aby sa zaradil do jazdného pruhu a vyslúžil som si oplzle gestá od šoféra za sebou pretože musel pribrzdiť. Trúbil a gestiguloval ako blázon. O nič nešlo, pretože všetko sa to odohrávalo pár desiatok metrov za semafórmi, takže rýchlosť nebola vysoká. Skôr naopak. Veľký strieborný Ford Fokus kombi so zančkou začínajúcou BA a v ňom blázon. To ma dokáže stále naštvať. Nehôd pribúda a my sa tvárime, že nám sa to nemôže stať, teda aspoň niektorí si to myslia. Dúfam, že ten blázon nebude večer v krimi na JoJke.
Ja si myslím, že vodiči sú všade rozny a na ečv nezáleží, všade sú dobrí aj zlí...
Napr. ja mám ečv BL111.. a všetci ma považujú za mafiana a pritom som normálny,slušný, chudobný chalanisko z Petržalky...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No, prežila som svadobný deň, bolo trošku slzičiek, mladí boli krásni, ja som nič nepiekla, narýchlo som objednala svadobnú tortu, bola spoločná večera len rodičia a naši mladí...
Ale hostina bude pre rodinu o 2 týždne neskôr, aby som sa mohla realizovať v pečení.
Tak, a mám o jednu dcéru viac...
10 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja si myslím, že vodiči sú všade rozny a na ečv nezáleží, všade sú dobrí aj zlí...
Napr. ja mám ečv BL111.. a všetci ma považujú za mafiana a pritom som normálny,slušný, chudobný chalanisko z Petržalky...
...väčšia berie ......doslovne najväčšia ....999....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Minule na soroške som stretol autíčko s ečv- KE-NORA1
Komu asi patrilo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja si myslím, že vodiči sú všade rozny a na ečv nezáleží, všade sú dobrí aj zlí...
Napr. ja mám ečv BL111.. a všetci ma považujú za mafiana a pritom som normálny,slušný, chudobný chalanisko z Petržalky...
tiež som si vystála v rade BL 007
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

keď sme boli prihlásiť moje nové auto na políciu, predpovedala som si, aké číslo budem mať a presne to aj mám
pred dverami sa ma spýtal, že čo si myslím, aké číslo budem mať
tak som sa hlboko zamyslela a vyslovila som číslo
keď o pár minút vyšiel von s tabuľkou s presne tým číslom, tváril sa ako puk
a s ním aj ostatní čo nás počúvali
nechápal, obvinil ma vtedy tuším aj z toho, že som bosorka a že mám kontakty na polícii, lebo toto nie je možné uhádnuť

dosť dlho som sa zabávala, a potom som mu poskytla vysvetlenie
venovať pozornosť okoliu
parkovisko, kde sa kontroluje VIN a polícia je u nás cez parčík, 3 min peši, boli sme v rade na kontrolu štvrtí,
pokiaľ prišiel policajt ku nám, tak sa vrátili prví a montovali značky. Všimla som si číslo a keď na polícii boli pred nami len všetci tí istí , čo boli pred nami na parkovisku - jednoduchá matematika
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
naozaj to teraz funguje takto - zaradom? žiadne protekčné čísla?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

ondrejvla Pozri príspevok
No, prežila som svadobný deň, bolo trošku slzičiek, mladí boli krásni, ja som nič nepiekla, narýchlo som objednala svadobnú tortu, bola spoločná večera len rodičia a naši mladí...
Ale hostina bude pre rodinu o 2 týždne neskôr, aby som sa mohla realizovať v pečení.
Tak, a mám o jednu dcéru viac...
Gratulujem, verím, že bude z nej dobrá dcera, keď má takú dobrú svokru a to myslím vážne
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pôvodca textu príspevku: ondrejvla
No, prežila som svadobný deň, bolo trošku slzičiek, mladí boli krásni, ja som nič nepiekla, narýchlo som objednala svadobnú tortu, bola spoločná večera len rodičia a naši mladí...
Ale hostina bude pre rodinu o 2 týždne neskôr, aby som sa mohla realizovať v pečení.
Tak, a mám o jednu dcéru viac...



VieraPopluharova

Gratulujem, verím, že bude z nej dobrá dcera, keď má takú dobrú svokru a to myslím vážne..

...aj ja blahoželám a nech o tebe nevesta hovorí len v superlatívoch...
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozalka Dnes, 19:00
naozaj to teraz funguje takto - zaradom? žiadne protekčné čísla?
...poväčšinou aj hej ....

...keď mne poliš tie 999 dával , uškrňal sa popod fúz ...

...ja som bol za neveriaceho Tomáša ...

...poniektorí mi ani neveria/li , že bez známosti to bolo ...

...v ten deň som bol No. 1 v poradí ( nechcelo sa mi tam dlho čakať , radšej som si privstal ...) ...

....takže ???....náhoda jak blbec ...

Zajtra idem zasa ....na poradí mi až tak nezáleží....šmarím náležitosti od starej mašinky ( tá je už v šrote ) a .....čau a pá DI ...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Od 23.-tieho sedím s "vyloženými" nohami, že všetky povinnosti postíhané, radím ostatným na porade ako majú vyplniť Prehľad pre daňový úrad...no a blbá si teraz spomeniem že by som ich mohla poslať za svojich klientov. Je 30.10.2011.... sprostá sprostá sprostá... som... bolo to tesné, že som si spomenula dnes pri radení o prehľade...

ako ostatní riešite svoju sklerozu?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať