Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Od dnešného dňa úplne prestávam jesť...

http://diva.aktuality.sk/clanok/31621/rozvarene-koze-a-chrobaky-denne-ich-mame-na-tanieri/

O
10-12 dní R.I.P. Stanislav 1975

...no Stando nevím... pri Tvojich začiatočných 111 kg to na 10-12 dní na R.I.P Stanislav1975 nevypadá

... to by sme už nemohli ani dýchať vzduch...
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Prešla som na bio vajcia. Teraz som našla v krabičke tri obyčajné zo šiestich. Už v obchode. Ľudská vynaliezavosť nemá hranice.
Máte skúsenosť s nejakým iným tovarom?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Od dnešného dňa úplne prestávam jesť...

http://diva.aktuality.sk/clanok/31621/rozvarene-koze-a-chrobaky-denne-ich-mame-na-tanieri/

O
10-12 dní R.I.P. Stanislav 1975
co chces chrobaky su proteiny :-). Horsie je to s tou chemiou, ale bohuzial taky je dnes svet a s tym asi uz nic nenarobime, mozno viac vyberat potraviny, ale ani to nic nezaruci....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ved v niektorych krajinach su chrobaky pochutkou,to je vec zvyku a ktovie kolko sme ich pojedli v ceresnach a v hraskovej polievke,ale s tou chemoiu je to horsie
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

štve ma,že sa mi nepodarili bonbóny čokoládové......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
štve ma,že sa mi nepodarili bonbóny čokoládové......
a ako, výhľadovo, alebo chuťovo?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
a ako, výhľadovo, alebo chuťovo?
konzistenčne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mňa dnes potešil kolega-kamarát telefonujúci už ako JUDr.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
konzistenčne
ja sa síce v tom nevyznám ale nedá sa to ešte roztopiť+zamiešať tam niečo
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
ja sa síce v tom nevyznám ale nedá sa to ešte roztopiť+zamiešať tam niečo
furt to bolo husté,tak som pridala maslo,ale furt to netieklo.....tak som to nejako napácala do formičiek....ale po stuhnutí je to mäkké,nedá sa to vyklopiť.Potrebujem,aby to tieklo,ale aby to po stuhnutí bolo tvrdé ako čokoláda....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Gina Er Pozri príspevok
furt to bolo husté,tak som pridala maslo,ale furt to netieklo.....tak som to nejako napácala do formičiek....ale po stuhnutí je to mäkké,nedá sa to vyklopiť.Potrebujem,aby to tieklo,ale aby to po stuhnutí bolo tvrdé ako čokoláda....
....fíha, aby to bolo tvrdé, aby to tieklo... Gina, no nevím nevím
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Gina Er Pozri príspevok
furt to bolo husté,tak som pridala maslo,ale furt to netieklo.....tak som to nejako napácala do formičiek....ale po stuhnutí je to mäkké,nedá sa to vyklopiť.Potrebujem,aby to tieklo,ale aby to po stuhnutí bolo tvrdé ako čokoláda....
...nezabudla si tam niečo dať ????
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

evuš Pozri príspevok
....fíha, aby to bolo tvrdé, aby to tieklo... Gina, no nevím nevím
ale šak keď roztopíš čokoládu,tak tečie,a po ztuhnutí je znova tvrdá....len mne sa nechcela poriadne roztopiť,furt bola strašne hustá
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

evuš Pozri príspevok
...nezabudla si tam niečo dať ????
to nebolo podľa receptu,to som si len tak vymyslela
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a čo to bolo za čokinu? nebola nejaká porouchaná?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

normálna várová,nič jej nebolo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Od dnešného dňa úplne prestávam jesť...

http://diva.aktuality.sk/clanok/31621/rozvarene-koze-a-chrobaky-denne-ich-mame-na-tanieri/

O
10-12 dní R.I.P. Stanislav 1975
kedže ide na mňa nejaká pliaga, tak som vytiahla jediný sirup na kašel čo bol doma na ktorý som si povedala, že nikdy lebo je k ničomu STODAL na kašel rôzneho druhu a čítam zloženie okrem iného :Spongia tosta(hubka umývacia/ http://www.google.sk/search?q=spongi...ed=0CBgQ_AUoAQ
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
normálna várová,nič jej nebolo
hmmmm..... tak teraz viem že to nebudem skúšať, lebo viem si predstaviť ako by som si spravila, nejaké čoko bonbóny, napr. s kandovaným ovocí. ale pri mojej gramblavosti....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

my uz dnes sa mame lepsie ako sa budeme mat zajtra a zajtra sa budeme mat lepsie ako pozajtra a preto neviem ci sa mame stazovat,ked aj horsie bude.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lujza.j Pozri príspevok
hmmmm..... tak teraz viem že to nebudem skúšať, lebo viem si predstaviť ako by som si spravila, nejaké čoko bonbóny, napr. s kandovaným ovocí. ale pri mojej gramblavosti....
Lujza, skús tento recept, nemáš čo pokaziť. Včera sme ho skúšali v Klube zdravia, chutí výborne :

Gaštanové guľky
1 kocka gaštanového pyré,1 balíček (150g) celozrnných sušienok,2 PL hrozienok,100% ananásový džús – podľa potreby, cca 1 šálka,1 PL domáceho džemu,3 PL sezamu /alebo ľanu/,3 PL kokosu
Gaštanové pyré na jemno postrúhame. Sušienky pomelieme. Zmiešame a pridáme sezam, kokos, džem a ananásový džús, aby vznikla hmota, z ktorej formujeme guľky. Guľky obalíme v kokose a uložíme do pripravených košíčkov.
Poznámka: Namiesto sušienok môžeme použiť corn-flakesy.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať