Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Neviem ci mam byt nahnevana, alebo co . Isla som k doktorovi na bezne vysetrenie, a oni si ma hned nechali v nemocnici. Tak velmi dufam,ze o nebude na dlho, a budeme v poriadku zase. Ked tak rozmyslam, tak ma to ani nepotesilo, ani nenahnevalo, strach je to spravne slovo /to v nazve temy nemame/, takze ma to vystrasilo, aby mala bambula bola v poriadku.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No tak vam poviem, co sa stalo dnes mne. Kupovala som v "hyperke" šampon. Vybrala som si jeden, kus cca 110 Sk podla cedulky. A v pokladni mi nauctovali cenu o asi 30 Sk nižšiu.
Tak toto veru nieviem, že by sa mi už niekedy stalo

Aj som to pokladničke povedala, ale ona. že takéto sa veru nechodí reklamovať, že mám isť domov
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
lorelei Pozri príspevok
Neviem ci mam byt nahnevana, alebo co . Isla som k doktorovi na bezne vysetrenie, a oni si ma hned nechali v nemocnici. Tak velmi dufam,ze o nebude na dlho, a budeme v poriadku zase. Ked tak rozmyslam, tak ma to ani nepotesilo, ani nenahnevalo, strach je to spravne slovo /to v nazve temy nemame/, takze ma to vystrasilo, aby mala bambula bola v poriadku.
Bambulky držte sa obidve....
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

lorelei Pozri príspevok
Neviem ci mam byt nahnevana, alebo co . Isla som k doktorovi na bezne vysetrenie, a oni si ma hned nechali v nemocnici. Tak velmi dufam,ze o nebude na dlho, a budeme v poriadku zase. Ked tak rozmyslam, tak ma to ani nepotesilo, ani nenahnevalo, strach je to spravne slovo /to v nazve temy nemame/, takze ma to vystrasilo, aby mala bambula bola v poriadku.
Určite bude v poriadku, zrejme si Ťa nechali len pre istotu. Možno sa maličká už bude pýtať každú chvíľu na svet. Práve som si po tieto dni na Teba myslela, či ste už traja, no a dala si mi práve odpoveď. To chce všetko kľud, malinká potrebuje pokoj, tak sa pekne vyspi. Želám vám obidvom dobrú noc.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ajuška Pozri príspevok
Bambulky držte sa obidve....
Vdaka, vynasnazim sa za nas obidve. Ale je tu nuda a to mi nerobi dobre, neviem byt v takom maximalnom klude. Ale aspon ma veru potesilo, ked som sa isla pozriet na malicke novorodeniatka - tak to bola naaaadhera, anjelici.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

chcem byť babkááá!
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
kukučka Pozri príspevok
chcem byť babkááá!
U dedka márne vypisuješ objednávku......
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Dnes sa mi stala taká vec, ktorá ma najskôr rozčúlila ale nakoniec som sa aj potešila. U nás v meste sa dnes beží maratón a súčasťou je aj 400 m beh detí do 10 rokov. Našich dvoch mladšich sme prihlasili, vychystali sme sa a keďže ich mal pri behu sprevádzať ocinko, nahodila som sa - blúzočka, topánkočky, veď sa budem len pozerať a povzbudzovať. No a potom to prišlo, ocko patril medzi organizátorov a bežať s nimi nemohol. Najskôr som si myslela, že pobežia sami dvaja - veď v húfe to zvládnu. Dcérka bežala, ale synátor zahlásil - Mama poď. A už som frčala, absolútne nevhodne oblečená a obutá. Moji príbuzní a známi vyzerali takto , ja počas behu takto , ale keď sme dobehli a videla som ako sa moje deti tešia, že aj mamina bežala, tak ma zlosť prešla. Nabudúce však žiadne parádenie a tenisky so športovým oblečením sú pre mňa povinné.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Kathryn Pozri príspevok
Dnes sa mi stala taká vec, ktorá ma najskôr rozčúlila ale nakoniec som sa aj potešila. U nás v meste sa dnes beží maratón a súčasťou je aj 400 m beh detí do 10 rokov. Našich dvoch mladšich sme prihlasili, vychystali sme sa a keďže ich mal pri behu sprevádzať ocinko, nahodila som sa - blúzočka, topánkočky, veď sa budem len pozerať a povzbudzovať. No a potom to prišlo, ocko patril medzi organizátorov a bežať s nimi nemohol. Najskôr som si myslela, že pobežia sami dvaja - veď v húfe to zvládnu. Dcérka bežala, ale synátor zahlásil - Mama poď. A už som frčala, absolútne nevhodne oblečená a obutá. Moji príbuzní a známi vyzerali takto , ja počas behu takto , ale keď sme dobehli a videla som ako sa moje deti tešia, že aj mamina bežala, tak ma zlosť prešla. Nabudúce však žiadne parádenie a tenisky so športovým oblečením sú pre mňa povinné.
....ako správna mamička. Čo by neurobila pre svoje deti?
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

tinaM Pozri príspevok
....ako správna mamička. Čo by neurobila pre svoje deti?
presne tak.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ajuška Pozri príspevok
U dedka márne vypisuješ objednávku......
No..ono ten dedko v najlepších rokoch by si to mohol vysvetliť aj inak...

Kuki, žeby sme ešte nechodili s vlastnými v kočíku...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Rozčúlilo ma to dnes a rozčúli ma to zakaždým a vždy, keď chytím do ruky a idem založit do šanónu výpis z VUB banky!!!!

O čo ide? Ide o ich iniciatívu, že klientom posielajú preddierkované výpisy, ale to tak, že medzi okrajom a dierkou je cca 2mm - párkrát otočíte takýto výpis a už sa pretrhne pojítko, musíte znova robiť dierovanie - výpis vypadá ako ementál.

Bol by som zvedavý, či takto robia aj iné pobočky, alebo len naša.
Dúfal som, že novým "imidžom" banka pristúpi "zodpovednejšie k dierovaniu výpisov, ale nie - zostalo všetko po starom. Alebo možná mi dá niekto logickú odpoveď, prečo to vlastne robia...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Sťažoval si sa na správnom mieste? Daj do banky písomnú sťažnosť na nesprávne dierované doklady, alebo žiadosť, aby Tvoje doklady nedierovali. A mal by si mať vystarané. Píšem zámerne mal, lebo človek nikdy nevie . A nerozčuluj sa, lebo si ničíš svoje zdravie.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
Rozčúlilo ma to dnes a rozčúli ma to zakaždým a vždy, keď chytím do ruky a idem založit do šanónu výpis z VUB banky!!!!

O čo ide? Ide o ich iniciatívu, že klientom posielajú preddierkované výpisy, ale to tak, že medzi okrajom a dierkou je cca 2mm - párkrát otočíte takýto výpis a už sa pretrhne pojítko, musíte znova robiť dierovanie - výpis vypadá ako ementál.

Bol by som zvedavý, či takto robia aj iné pobočky, alebo len naša.
Dúfal som, že novým "imidžom" banka pristúpi "zodpovednejšie k dierovaniu výpisov, ale nie - zostalo všetko po starom. Alebo možná mi dá niekto logickú odpoveď, prečo to vlastne robia...
a ja som si myslela, že iba mňa to irituje.
Chystám sa im to napísať, ale mám zato, že sa s tým nedá niť robiť.
Ono je pravda, že až si tie diertky urobíš sám, tak tam mnohokrát je ten dátum obratu nečitateľný..., pretože tie výpisy sú dosť široké.
spojme sa a bombardujem VÚBečku, čo vy na to?
Naposledy upravil cactus : 09.08.08 at 17:57
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja mám rovnaký problém vo "Vysokohorskej banke"
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som si tiež myslela, že len mňa to irituje...
Je to tak, už mám odložený taký výpis, kde je diera na úplne na boku, takže je zbytočná!
Už som sa chcela aj sťažovať, len som usúdila, že to nebude mať zmysel. Keby sme poslali zopár sťažností z rôznych kútov SR, hádam si to niekto všimne.
PS: netlačia sa vo VÚB, ale dodávateľsky.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Keď už je reč o VÚB, tak mne zase nevyhovuje, že platby uvedené na výpise sú zoradené podľa výšky /od najnižšej sumy po najvyššiu./
Pri úhrade záväzku mám faktúry zoradené v poradí ako ich mám v knihe záväzkov a oni mi ich poprehadzujú .
Keď idem účtovať, musím si ich zoraďovať podľa nich.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
tinaM Pozri príspevok
... platby uvedené na výpise sú zoradené podľa výšky /od najnižšej sumy po najvyššiu/...
... priznám sa, toto som si ešte nevšimol (ale je to tak - pozrel som sa do výpisu ), asi preto, že pri párovaní úhrad v mojom softe je to jedno ktorú položku účtujem...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
tinaM Pozri príspevok
Keď už je reč o VÚB, tak mne zase nevyhovuje, že platby uvedené na výpise sú zoradené podľa výšky /od najnižšej sumy po najvyššiu./
Pri úhrade záväzku mám faktúry zoradené v poradí ako ich mám v knihe záväzkov a oni mi ich poprehadzujú .
Keď idem účtovať, musím si ich zoraďovať podľa nich.
Aj vo VolB to tak je, dokonca aj v TB, tam ale je to o to horšie, že sú zotriedené podľa súm v absolútnom vyjadrení, takže sú pomiešané prírastky a úbytky.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tinaM Pozri príspevok
Keď už je reč o VÚB, tak mne zase nevyhovuje, že platby uvedené na výpise sú zoradené podľa výšky /od najnižšej sumy po najvyššiu./
Pri úhrade záväzku mám faktúry zoradené v poradí ako ich mám v knihe záväzkov a oni mi ich poprehadzujú .
Keď idem účtovať, musím si ich zoraďovať podľa nich.
U jedného klienta mám z VUB mesačný výpis, tak v priebehu mesiaca nahrávam úhrady z výpisu internetbankingu, kde sú platby v poradí ako boli zadané. Keď príde výpis, je to úplne rozhádzané...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať