Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

buchač Pozri príspevok
....len k tej chrípke ...

Veľa ľudí má problém s očkovaním proti nej ....no ja sa už od 2001 každý rok dávam ...
Aj včera som bol ...
Ešte som za tú dobu tú klasickú chrípku nemal ...povedzme , že to malo iný - slabší pribeh ...
Vakcínu mám síce zadarmo ( mám nárok ....ale poviem , že ...žiaľ ...) ....ale inak v pohode by som doplatil a nemal problémy ...
nedávam sa očkovať,chrípku som nemala,ani nempamätám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tu nikto nevarí kávu, v tejto kaviarni?..to je čo za podnik tu?..čo tu už nikto nič negarantuje?....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...tu nikto nevarí kávu, v tejto kaviarni?..to je čo za podnik tu?..čo tu už nikto nič negarantuje?....
pepsi ja "bankujem" "kávujem" iba s tebou od teba chutí najlepšejšie neuvarííš, prosíííím......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ja "bankujem" "kávujem" iba s tebou od teba chutí najlepšejšie neuvarííš, prosíííím......
..

..mojík, ja som prelomená na trojo, som teraz prišla z nemocnice, ledva vidím, skoro nepočujem a labky ma bolia neskutočne silno...ale že si to ty, pre teba aj plot preskočím...posielam ti dolčegusto bez gusta a k tomu orieškovú čoklesku...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bola som s deckom u nás v lidli, pred ním zvykne postávať-žobrať chlapík so psíčekom na rukách/viem môže to byť pre citové vydieranie/ snažím si ho nevšímať, lebo všetkých hádžem do jedného vreca ale moje decko nie,tá mu už minule kúpila jedlo pre psíčeka aj pre neho,ale kým vyšla z obch. už tam neboli, tak jej zostali také granulované kostičky.tak mu ich dala dnes, veľmi rýchlo napriek tomu že chlap sa chcel rozprávať, lebo už jej išlo do ako sme nakupovali zase skončili v košíku nejaké tyčinky + 3ks syrových zapečených rožkov na ktoré nechcela povedať pre koho sú /vie aký mám názor na žobrákov/ ako sme vychádzali dala mu jedlo pre psíčeka a rožky nie. čakala ako zareagujem, pýtam sa jej čo mu nedáš tie rožky....
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...tu nikto nevarí kávu, v tejto kaviarni?..to je čo za podnik tu?..čo tu už nikto nič negarantuje?....
čoby nie, už mi zostal len "sos" z kávy
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
bola som s deckom u nás v lidli, pred ním zvykne postávať-žobrať chlapík so psíčekom na rukách/viem môže to byť pre citové vydieranie/ snažím si ho nevšímať, lebo všetkých hádžem do jedného vreca ale moje decko nie,tá mu už minule kúpila jedlo pre psíčeka aj pre neho,ale kým vyšla z obch. už tam neboli, tak jej zostali také granulované kostičky.tak mu ich dala dnes, veľmi rýchlo napriek tomu že chlap sa chcel rozprávať, lebo už jej išlo do ako sme nakupovali zase skončili v košíku nejaké tyčinky + 3ks syrových zapečených rožkov na ktoré nechcela povedať pre koho sú /vie aký mám názor na žobrákov/ ako sme vychádzali dala mu jedlo pre psíčeka a rožky nie. čakala ako zareagujem, pýtam sa jej čo mu nedáš tie rožky....
takého okolo 30-tky vídavam občas pred lídlom vo vrakuni. občas, keď mi zmakne srdco mu dám drobné
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
bola som s deckom u nás v lidli, pred ním zvykne postávať-žobrať chlapík so psíčekom na rukách/viem môže to byť pre citové vydieranie/ snažím si ho nevšímať, lebo všetkých hádžem do jedného vreca ale moje decko nie,tá mu už minule kúpila jedlo pre psíčeka aj pre neho,ale kým vyšla z obch. už tam neboli, tak jej zostali také granulované kostičky.tak mu ich dala dnes, veľmi rýchlo napriek tomu že chlap sa chcel rozprávať, lebo už jej išlo do ako sme nakupovali zase skončili v košíku nejaké tyčinky + 3ks syrových zapečených rožkov na ktoré nechcela povedať pre koho sú /vie aký mám názor na žobrákov/ ako sme vychádzali dala mu jedlo pre psíčeka a rožky nie. čakala ako zareagujem, pýtam sa jej čo mu nedáš tie rožky....
nemám to rada,keď používajú psov na žobranie....
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

srska Pozri príspevok
takého okolo 30-tky vídavam občas pred lídlom vo vrakuni. občas, keď mi zmakne srdco mu dám drobné
mám takú skúsenosť,že ak im je ponúknuté jedlo,tak odmietajú,vyslovene idú po prachoch.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...tak dnes varím kafíču ja + mandle v horkej čokliske
Snímka1991.jpg  
Snímka1993.jpg  
1/1
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gina Er Pozri príspevok
nemám to rada,keď používajú psov na žobranie....
ani ja!!!, ale predpokladám, že ho má rád, minule mal štrikovaný obleček.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
takého okolo 30-tky vídavam občas pred lídlom vo vrakuni. občas, keď mi zmakne srdco mu dám drobné
mne srdco nezmäkne odvtedy, čo som takýchto chcel nechať zarobiť a poslali ma s prehľadom do ri.. že či majú za pár drobných makať. Som si povedal ak môžem za pár drobných makať ja, tak kto je chudák, tak len vlastnou lenivosťou.
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

na tretí krát skúšam tie bonbóny.....tak som zvedavá,potom odfotím
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Gina, namiesto masla použi stužený tuk. Robievala som "sandokanove oči".
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

dala som ceru,len neviem,či to stuhne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Gina Er Pozri príspevok
nedávam sa očkovať,chrípku som nemala,ani nempamätám
...čo nie je ,môže byť .......ale nemaľujem čerta na stenu ...

...a mňa je to ale iné ....predsa len , tá moja imunita je oslabená ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kolko cery a kolko čokolády ?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

tabuľku čokolády a trochu cery,ja som to nevážila.....veľmi málo...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...

...sorry..na tému dôchodca a na tému pes nikdy nežartujem...a teraz som ftipy nepísala...a nedá sa to porovnávať, nijakovsky...ani z pohľadu pacienta, ani z pohľadu MUDR či MVDR...
joj moja, si to teraz schytala za mňa, zasa ste si ma zmýlili s niekým iným
lebo mňa vždy každý inak osloví - pre maminku som vždy Ľubka alebo Katka (to sú moje sestry)
sesternica mi vždy povie Veronika (je to jej dcéra) a zaujímavé je, že Veroniku vždy osloví Ivanka

sa čudujem, že nemám nejakú poruchu osobnosti

(manžel mi hovorí cukrík )
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Ivana Š Pozri príspevok
joj moja, si to teraz schytala za mňa, zasa ste si ma zmýlili s niekým iným
lebo mňa vždy každý inak osloví - pre maminku som vždy Ľubka alebo Katka (to sú moje sestry)
sesternica mi vždy povie Veronika (je to jej dcéra) a zaujímavé je, že Veroniku vždy osloví Ivanka

sa čudujem, že nemám nejakú poruchu osobnosti

(manžel mi hovorí cukrík )
manžel to vyriešil,aspoň sa nepomýli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať