Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
načo pozeráš tieto sajr...ty
pardon programy
však ty lepšie a chutnejšie navaríš, ako akákoľvek celebrita - rohatá, bohatá, prerobená, iná ....
nepozerám, len Stano o tom písal ráno tak ked to išlo tak som to neprepla
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne asi aj prepne - lebo to na takých =min. 14 dní = hospitalizácie vidím
neteší ma to, ale čo už, ked treba
a feš a šlang doktor tam je - dokonca 2 ks
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Theo Pozri príspevok
Stalo sa to síce včera.ale nevymyzlo:V jojkarskych TV novinách od 19,30 bola reportáž u poskytnutí peňazí GR.Potom bola nejaká z domova,kde ml.cigáň ukazoval,že má 6 prstov.
Toto trvalo 4x dlhšie,ako rozhodnutie o milionov €.Prečo?Sme až tak..
toto ma vždy špikuje každé TV noviny večne nejaká správa o cigošoch už aby sme z nich neposra....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..vraj doktor neprišiel do roboty a nechal ordinovať sestričku- dávali v správach..to ešte neboli u nás, tu sestrička ordinuje furt,aj keď je doktor v robote......
Naposledy upravil pepsikova : 04.11.11 at 18:40
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pepsi, ale zas koľko krát je sestrička znalá viac ako lekár....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no veď ten náš má šťastie, starý je, nevie s počítačom a choroby si tiež už nepamatuje...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Theo
TV novinách od 19,30 bola reportáž u poskytnutí peňazí GR.Potom bola nejaká z domova,kde ml.cigáň ukazoval,že má 6 prstov. na jednej ruke, na druhej ďalších 6.
Toto trvalo 4x dlhšie,ako rozhodnutie o milionov €.Prečo?Sme až tak.
Čo sa čuduješ. Desaťprstých zlodejov z vyšších kruhov máme na milú kedveš. ale dvanásťprstého počerného zlodeja - tak takých je málo.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, ja po dlhom čase do nemocnice, ale fčul musím,aj to chodím len "na otočku", lebo ležať tam- preplo by mi...(a je tam taaakýýý feš a šlang doktorko-nepoteším sa pohľadom?..
Tak to je dobrý dôvod.Si ospravedlnená
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Ale čo furt všetci do tej nemocnice,neviete doma sedieť v piatok poobede,to sa nepatrí
No lebo nežijeme na Floride, aj keď niekedy by to možno bolo pre nás lepšie.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..vraj doktor neprišiel do roboty a nechal ordinovať sestričku- dávali v správach..to ešte neboli u nás, tu sestrička ordinuje furt,aj keď je doktor v robote......
To je zase Levoča,inak tieto pohotovosti tiež vrú,je otázka času kedy bude problém ak to konečne ústavný sud nezačne riešiť.Už to tam leží odneviemkedy,ešte Trnka to napadol ako protiustavné.Opravujem,problém už je dlho,ale problém pre pacientov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No čo už? Očakávajme, že v najbližšej dobe bude do domácností distribuovaná "Príručka samoošetrovania v prípadoch úrazu, infarktu, rakoviny a iných "nepodstatných" chorôb" z dielne MZ SR, autor Ivan Uhliarik.


A už nebude žiadny problém.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
No čo už? Očakávajme, že v najbližšej dobe bude do domácností distribuovaná "Príručka samoošetrovania v prípadoch úrazu, infarktu, rakoviny a iných "nepodstatných" chorôb" z dielne MZ SR, autor Ivan Uhliarik.


A už nebude žiadny problém.
..

...softík, toto nehovor ani potichu, lebo hneď sa toho niekto usilovný chytí a v rámci šetrenia verejných zdrojov si to dá patentovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- očuj, mojko, máš ty vôbec prestavený systémový čas na svojom kremíkovom miláčikovi? (kukni sa vpravo dole, koľko tých oných ti ukazuje).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Theo Pozri príspevok
Stalo sa to síce včera.ale nevymyzlo:V jojkarskych TV novinách od 19,30 bola reportáž u poskytnutí peňazí GR.Potom bola nejaká z domova,kde ml.cigáň ukazoval,že má 6 prstov.
Toto trvalo 4x dlhšie,ako rozhodnutie o milionov €.Prečo?Sme až tak..
Pre istotu mlčia o ohromných nepokojoch v našom súčasnom najväčšom vzore- amerike
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

...softík, toto nehovor ani potichu, lebo hneď sa toho niekto usilovný chytí a v rámci šetrenia verejných zdrojov si to dá patentovať
Alebo to vezme ako dobrý nápad na kšeft a dá nejakému autorovi zákazku a potom 5 milionov výtlačkov a každému toľko do schránky koľko je členov domácnosti.Nech sa rozpočet na zdravotníctvo nemína na kadejaké lieky a nemocnice a iné podobné hluposti,ked sa dá použiť lepšie,napriklad na príručky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
...softík, toto nehovor ani potichu, lebo hneď sa toho niekto usilovný chytí a v rámci šetrenia verejných zdrojov si to dá patentovať
Veď ja to nehovorím (ani potichu) - ja to predsa píšem
BXLmiami
Alebo to vezme ako dobrý nápad na kšeft a dá nejakému autorovi zákazku a potom 5 milionov výtlačkov a každému toľko do schránky koľko je členov domácnosti.Nech sa rozpočet na zdravotníctvo nemína na kadejaké lieky a nemocnice a iné podobné hluposti,ked sa dá použiť lepšie,napriklad na príručky
Žeby ďalší "nástenkový" tender za zamknutými dverami?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
byť či nebyť! Slovákom
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mne sa letný čas zobrazuje keď sa prihlásim. Ako neprihlásená vidím správny čas.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať