Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Bola som si s mojím drahým pre nové - silnejšie okuliare, ktoré som si dala vsadiť do rámov. Celá spokojná si cez ne prezerám aj nové puzdro, keď zrazu šupa ako hrom! Nabúrala som do dverí. (Bola otvorená len jedna polovica). Môj drahý: Si si istá, že sú to Tvoje okuliare?
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Sedím si pekne v práci s natiahnutými nohami a popíjam rannú kávičku. Prezerám si moje farebné ponožtičky Farebne skoro rovnaké, ale na jednej sú motíliky a na druhej mašličky
Dnešný pracovný deň asi strávia zastrčené v teniskách, žiadne šľapky!

Žeby to naozaj neboli moje okuliare?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ZEvina Pozri príspevok
Sedím si pekne v práci s natiahnutými nohami a popíjam rannú kávičku. Prezerám si moje farebné ponožtičky Farebne skoro rovnaké, ale na jednej sú motíliky a na druhej mašličky
Dnešný pracovný deň asi strávia zastrčené v teniskách, žiadne šľapky!

Žeby to naozaj neboli moje okuliare?
A prečo? Ved je to originálne. Rovnaké ponožky nosí každý.....
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ach jaj... ani neviem ako zacat... ale zase sa potrebujem vyspovedat butlavej vrbe...

prave som sa dozvedela, ze ponad pozemok, kt. sme chceli kupit pojde dialnicny privadzac.. ale samy nevedia, ci to bude o rok alebo o 15rokov... takze aj keby sme sa rozhodli ignorovat to a zacat stavat, tak nam vyplatia trhovu hodnotu s prihliadnutim na ten privadzac... cize nie skutocne trhovu cenu ale mozno maximalne tolko kolko nas stal a to je velke riziko... predsa sa nezadlzim na cely zivot aby mi moj vysnivany dom niekto vzal a ponukol mi uplny blud... ja som tak neskutocne sklamana, pretoze uz mame spisanu kupnu zmluvu aj geodet uz odovzdal podklady, projekt sme zadali robit a teraz co??? ale to je uz na inu temu a iny prispevok....
0 0
gabco gabco

gabco je offline (nepripojený) gabco

No mňa dnes nepotešilo, že zase ušetrené korunky, za ktoré som si chcela objednať DRAKA použijem zas na niečo iné, totiž sused prerába byt a nám popraskali a vypadali kusy panelu a robotníkov, ktorých poslal urobili viac škody ako úžitku, predtým nám jedna pani rozbila auto a teraz môžem zas pomaličky šetriť, dúfam, že už nepríde žiadna pohroma
0 0
gabco gabco

gabco je offline (nepripojený) gabco

Dnes ma veľmi potešil môj spolužiak zo strednej školy, ktorý mi poslal na email niečo na pobavenie, čo si veľmi cením, pretože pred niekoľkými rokmi ostal po nehode na vozíku (čo som sa dozvedela len pred mesiacom) i napriek tomu má veľa životnej energie, sily a humoru, dokonca sa zdráhal zobrať aj peniaze čo sme mu vyzbierali, i kdeď si myslím, že je to len kvapka z toho čo by potreboval, zo srdca mu prajem, aby vyhral LOTO.
A čo ma rozčúlilo, že o jeho nárokoch a liečení rozhoduje pani, ktorá ho nikdy nevidela a nepozná jeho situáciu.
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

...zo srdca mu prajem, aby vyhral LOTO.
A čo ma rozčúlilo, že o jeho nárokoch a liečení rozhoduje pani, ktorá ho nikdy nevidela a nepozná jeho situáciu.[/quote]
Pripájam sa a súhlasím, mám podobné skúsenosti.
Pekný deň
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčatá, ale veď o nás všetkých rozhodujú takí, čo nás nepoznajú a nikdy nás nevideli. A ako je nám dobre. Ja tiež želám LOTO a rovno dvakrát.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja to Loto prajem každému, kto ho potrebuje. Obyčajne sa to ale stáva, že štedrá pomoc sa dostáva tam, kde ju netreba, prípadne kde ju neocenia. Česť výnimkám...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

No, dnes ráno ma ale vôbec nepotešilo, že keď so prišiel do práce po dvoch týždňoch dovolenky, tak so zistil, že tu máme kontrolu z nadriadeného orgánu. Nejde o to, že je tu tá kontrola, ale o to, že človek musí byť stále v strehu, čo ešte budú chcieť. A dokedy tu budú, tak to zatiaľ nikto nevie. Nuž, čo už, vydržíme.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa dnes rozčúlilo to, že málokto sa správa rozumne.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A ešte práve som smutná z pocitov voči jednému poraďákovi.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Gabi03 Pozri príspevok
A ešte práve som smutná z pocitov voči jednému poraďákovi.
misomisomisomiso ..nebuď smutná, buď veselá..tralala, tralala....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA Pozri príspevok
misomisomisomiso ..nebuď smutná, buď veselá..tralala, tralala....
Alduška, to je za bodík.... Potešilo ma, že sme si dnes aj zaspievali....
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Dnes mi vleteli do izby 4 netopiere. Bolo to okolo 02:00. Nemohol som ich dostať von. Boli otvorené balkónové dvere a tak prišli na návštevu. Ale nezachoval som sa ako správny hostiteľ. Nechal som ich tam samých a odišiel som.
Predstavte si, keď som bol v izbe stále som mal dojem, že do mňa vrazia. To by mi ani tak nevadilo ale ak by ma pohrýzol to by bolo horšie. Boli všade, vpredu, vzadu okolo mňa a len tak krúžili. Čo však bolo najzaujímavejšie, že nebolo počuť trepot krídel. Lietali úplne potichu. Asi po piatych - desiatych minútach odleteli.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Mňa včera zarmútila veta môjho drahého: "S mamkou sme povedali, že na okne nebudú žiadne kvety, lebo sa parapety poškodia". Možno majú pravdu, možno keby povedal: nemali by sme dávať na okná..., možno som len ješitná, ale aj tak som SMUTNÁ!
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZEvina Pozri príspevok
Mňa včera zarmútila veta môjho drahého: "S mamkou sme povedali, že na okne nebudú žiadne kvety, lebo sa parapety poškodia". Možno majú pravdu, možno keby povedal: nemali by sme dávať na okná..., možno som len ješitná, ale aj tak som SMUTNÁ!
Tak mu to povedz, ale jemne, aby si zas on neurazil.
0 0
Sarah Sarah

Sarah je offline (nepripojený) Sarah

Podľa mňa kvety na parapetu patria aj za cenu ich poškodenia. Ale samozrejme, že to je vec dohody a hlavne KOMUNIKÁCIE manželov. Bez dobrej komunikácie to nejde. A trošku som nepochopila to slovíčko "s mamkou". Myslím, že manželia ste dvaja a mamka tam môže maximálne povedať svoj názor. Ja som to dlho prehliadala, že mamina nám do manželstva moc kecá. Treba to riešiť, lebo môžu byť z toho veľké problémy a zbytočné!

Trošku som sa rozpísala, samozrejme je to môj názor, iní nemusia súhlasiť.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Sarah - presne to slovíčko "s mamkou" ma zarmútilo Kvetinky môžu byť aj inde (máme veľký dvor a porobil mi plno podstavcov - ozdobné fúriky, vozíčky), aj keď sa mi na parapetách veľmi páčili ťahavé muškáty.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ZEvina Pozri príspevok
Mňa včera zarmútila veta môjho drahého: "S mamkou sme povedali, že na okne nebudú žiadne kvety, lebo sa parapety poškodia". Možno majú pravdu, možno keby povedal: nemali by sme dávať na okná..., možno som len ješitná, ale aj tak som SMUTNÁ!
Ide o to, komu patria parapety. Ak mamke nepatria, tak k nej pošli drahého aj po
22.00 hod. Mňa dnes veľmi potešilo, že niekto súhlasí s tým, že kvety na parapetu patria. Kvety totiž patria všade, kde je kúsok voľného miestečka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať