Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Takže už odteraz mu vštepuj dobrú výchovu, pre prípad,žeby raz bol v tom našom.......
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Melnick Pozri príspevok
Takže už odteraz mu vštepuj dobrú výchovu, pre prípad,žeby raz bol v tom našom.......
A to by bol hádam aj jediný tam.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Melnick Pozri príspevok
Takže už odteraz mu vštepuj dobrú výchovu, pre prípad,žeby raz bol v tom našom.......
doma má prísnu výchovu, moja dcéra je taká sekera totižto aj musí byť...horšie je to s výchovou babkinou a dedovov, keď sa posadí a čaká čo mu hodíme, no nehodíme kúsok tukového chleba, keby dcéra vedela ..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Gabi03 Pozri príspevok
A to by bol hádam aj jediný tam.
..a tuším máš aj pravdu, u nás gavalieri ???
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Gabi03 Pozri príspevok
A to by bol hádam aj jediný tam.
Veru jediný - s dobrou výchovou . To som mala na mysli Gabi.
0 0
daniela554 daniela554

daniela554 je offline (nepripojený) daniela554

Mňa veľmi potešil mail k okrúhlym narodeninám od Porada.sk. Vďaka Richard
0 0
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

Mňa práve v tejto chvíli potešilo, že Michal Martikán získal ZLATO na olympiáde....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tak som si dnes išla vybrať do lekárne lieky..normálne ich vždy mali,no ale to už je len spomienka..v štyroch lekárňach v Prievidzi mi povedali svorne..objednáme,príďťe zajtra...no a keďže nie som priamo z mesta,bude ma to stáť kopu nervov plus cestovné..ale to je asi cieľ dnešného systému v lekárňach,pomaly budú už aj acylpirín objednávať a my,pacienti,sa vykašleme na lieky...asi vyzdraviem...alebo ma skôr trafí šľak..neviem..
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

pepsikova Pozri príspevok
Tak som si dnes išla vybrať do lekárne lieky..normálne ich vždy mali,no ale to už je len spomienka..v štyroch lekárňach v Prievidzi mi povedali svorne..objednáme,príďťe zajtra...no a keďže nie som priamo z mesta,bude ma to stáť kopu nervov plus cestovné..ale to je asi cieľ dnešného systému v lekárňach,pomaly budú už aj acylpirín objednávať a my,pacienti,sa vykašleme na lieky...asi vyzdraviem...alebo ma skôr trafí šľak..neviem..
Tak to ozaj naštve! Keď je človek v otrasnej situácii, použije sa výraz "nič sa nedeje, hlavne že sme zdraví". Ale v tomto prípade sa nedá použiť ani to!
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
MAME TRETIE ZLATOOOOOOOOOOOOOOO
(peking-olympiada-hochschornerovci, kaliska)
Naposledy upravil tiny77 : 15.08.08 at 10:23
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

z okna /odhadom 4 poschodie/ vypadol asi 4 ročný chlapček. Tie výkriky úbohého dieťaťa boli takmer neľudské. Tuhne mi krv v žilách Vrtuľník ho bral pravdepodobne do Bratislavy - veľmi si želám, aby chlapčiatko zachrámili a bolo v poriadku.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Pepa Pozri príspevok
z okna /odhadom 4 poschodie/ vypadol asi 4 ročný chlapček. Tie výkriky úbohého dieťaťa boli takmer neľudské. Tuhne mi krv v žilách Vrtuľník ho bral pravdepodobne do Bratislavy - veľmi si želám, aby chlapčiatko zachrámili a bolo v poriadku.
Smutné .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Je v poriadku, previezli ho iba na pozorovanie.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

To chlapčiatko má dva roky.
http://www.cas.sk/clanok/85842/dvojr...poschodia.html
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Je v poriadku, previezli ho iba na pozorovanie.
A potom, že zázraky sa nedejú ?????
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
A rodičia čo robili
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

ZuzanaP Pozri príspevok
A rodičia čo robili
Matka vraj odbehla do obchodu - ale toto je zo zdroja JPP. V každom prípade, nech boli kdekoľvek, či vedľa v izbe, na WC - toto sa nemalo stať. Dieťa treba mať stále na očiach.
Ja jednoducho nechápem ..........
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Pepa Pozri príspevok
Matka vraj odbehla do obchodu - ale toto je zo zdroja JPP. V každom prípade, nech boli kdekoľvek, či vedľa v izbe, na WC - toto sa nemalo stať. Dieťa treba mať stále na očiach.
Ja jednoducho nechápem ..........

Fúha, odbehnúť od 2-ročného dieťaťa do obchodu a ešte nechať otvorené okno... To je teda sila.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Fúha, odbehnúť od 2-ročného dieťaťa do obchodu a ešte nechať otvorené okno... To je teda sila.
Tiež mi to pripadá nezodpovedné. Ale nesúďme, pretože nepoznáme vôbec okolnosti.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Tiež mi to pripadá nezodpovedné. Ale nesúďme, pretože nepoznáme vôbec okolnosti.

Gabi, nesúdim, je to len konštatovanie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať