Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam očistené tyblčko a nenažraného psa...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

psa beriem, aspoň bude mať kto jesť
navarila som sviečkovú omáčku a nikto nemá chuť
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ivana Š Pozri príspevok
psa beriem, aspoň bude mať kto jesť
navarila som sviečkovú omáčku a nikto nemá chuť
coooooo??? nemaju chut na svieckovu? ... tak im na buduce daj na veceru suchy chlieb
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
coooooo??? nemaju chut na svieckovu? ... tak im na buduce daj na veceru suchy chlieb
...omastený vetrom!!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
coooooo??? nemaju chut na svieckovu? ... tak im na buduce daj na veceru suchy chlieb
..

..ani nahlas!!!..ja som minulý štrvrtok varila kapustnicu, v sobotu segáč, ten decko jedlo ešte aj v pondelok a dnes že dal by som si sviečkovú...kurňa, nech ho už prestanú tie kríže a vypadne do roboty, lebo zožerie aj mňa...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ma potešilo: bodka na stk prešla bez problémov. na dva roky pokoj.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsi, omáčku ti môžem poslať aj ja, mám v mrazáku, otvor okno, letí... len knedľu uvar a upeč mäso...
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
U nás na infekčnom je takýto "sokáš":
ráno na krv, človek si vezme jedno čísielko z 22 a príde na výsledky, keď usúdi, že bude v poradí a výsledky hotové.

Tak som dnes ráno zavčasu (takmer v noci: pre nočného vtáka, ktorý chodí do práce na 9.00, je zavčasu všetko pred 8.00) išla na krv, vzala si číslo 18 a keďže viem, že do 10.00 tam nikto "nepáchne", lebo v stredu je veľká vizita, šla som kľudne do práce, potom na obed a o 12.30 som prišla do ambulancie.
Spýtala som sa prítomných, aké číslo je v poradí, lebo je mám 18.
No všetky sa do mňa pustili, vraj som tu mala byť, keď som mala svoje poradie a ony ma teda nepustia, lebo sú tu od rána, bla,bla,bla ... atď trvalo to riadnu chvíľu, až nakoniec sestrička vykukla a povedala: "baby, buďte ticho, pani doktorka sa nevie sústrediť na prácu ... je tu niekto s číslom?"
ja: áno
ona: tak idete vy a potom ostatní bez čísla.
Záverom: chlapi boli ticho, len sa usmievali popod fúz, ale tie baby boli ako strigy!

Nakoniec ma ešte rozčúlilo, že po 5týždennej prísnej nemastnej diéte mám vyšší cholesterol než predtým! ale aspoň pečeňové testy sa zlepšili!
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...haló......horúca čokina
Snímka2003.jpg  
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

lujza.j Pozri príspevok
...haló......horúca čokina
Ďakovám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

podarila sa/aj ked bola určite po záruke/, len fšecko som mala total obrblané-ofrckané od čokiny
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
bry den,

pepsi dnes teda krasny den si mala ako citam vsetko si vybavila dakujem ti velmo pekne mas to u mna a mas aj present tam kde si dnes bola ;-)

inak ja ked som bol v nemocnici tiez platnicka vyskocena, 10 dni som tam lezal, bola tam taka mila starsia sestricka, pichala mi tiez infuzku a ruky som mal ako fetak! modre dopichane spravala sa ako krava. mal som sice len 18r ale patricne som jej to vysvetlil podal staznost a napisal aj do knihy dakovani a staznosti ci ako sa to volala , na chodbe ju mali
6 dni som tam pisal odkazy na nu az po kym ju hlavna sestra nezobrala
ale musim povedat , ze boli tak aj vyborne sestricky lenze jedna krava a oddelenie je na prd!
este by som doplnil ze ake fory som tam robil , na chodbe bol telefon pevna linka, volali tam pacientom ich pribuzni, no a raz ked som tam sedel pri tom stoliku, (pisal som akurat staznost ) zazvonil , tak som zdvihol a hovorim : prosim pizzeria paradiso ups to bude omyl ozvalo sa na druhej strane zavesil som, za chvilu zas : prosim ... pohrebnictvo no a potom ma sestra zdrbala tak som zase siel do izby ...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Rozalka:
Nakoniec ma ešte rozčúlilo, že po 5týždennej prísnej nemastnej diéte mám vyšší cholesterol než predtým! ale aspoň pečeňové testy sa zlepšili!
-----------
To potvrdzuje len to, že zvýšený cholesterol nie je len z jedla. Idem tiež na budúci týždeň na test, tak som moc zvedavá, čo ten môj ...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale potešujúca správa!..tá kyslá uhorka, na rehabke, už hádam bude chodiť veselšie do roboty, však jej pridajú...
...ale zvláštne, fakt ako jedna tehla dokáže zbúrať dom!..lebo ja som už ležala kadetade,v Bojniciach, Handlovej, na Hajdukovej, ale všade boli sestričky oki, najlepšie v Handlovej, potom Hajdukova a Bojnice si to poondiali s touto rehabkou...no asik záleží, ako sa vyspia
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Veronika, to chodíš na parafín do kúpeľov alebo do nemocnice? ... lebo v kúpeľoch som ja zažila len samé dobré, milé a ochotné sestričky
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Rozalka:
Nakoniec ma ešte rozčúlilo, že po 5týždennej prísnej nemastnej diéte mám vyšší cholesterol než predtým! ale aspoň pečeňové testy sa zlepšili!
-----------
To potvrdzuje len to, že zvýšený cholesterol nie je len z jedla. Idem tiež na budúci týždeň na test, tak som moc zvedavá, čo ten môj ...
....

..joj, toto sa aj zle číta, ako si to mohla vydržať?..mne cholesterol nikdy nemerali ani nič...viem iba, že mám málo cukru, ale či je to ešte pravda, neviem...

...mojík, ale však aj v nemocnici sú dobré sestry, len ja mám také šťastie, že vždy natrafím na nejakú neživú-a to ma irituje...

..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Rozalka Pozri príspevok
..........................
Nakoniec ma ešte rozčúlilo, že po 5týždennej prísnej nemastnej diéte mám vyšší cholesterol než predtým! ale aspoň pečeňové testy sa zlepšili!
Rozalka, nedalo mi nevyskúšať niektoré teórie o "zdravej strave". Mám už dlhé roky dedične podmienený vysoký cholesterol, udržujem liekom najmenšej sily, s hodnotou cholesterolu pod 5, resp. okolo 5. Nedávno sme mali doma údenú slaninku, domácu, no a neurob hemendex 3x za týždeň. Tak som jedla údenú slaninku domácu a pár vajíčok navyše. Mala som náhodou kontrolu u lekára, už som sa chystala na vysvetlenie mojej diétnej chyby, ale nebolo treba. Výsledok bol rovnaký, ako keď som nejedla slaninu a vajíčka. Inak, ja to nemusím, ale raz za čas mám na to úžasnú chuť a vtedy neodolám, no a zrovna v čase pred kontrolou som neodolala. Tak ako to vlastne je?
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Dnes, 19:09
podarila sa/aj ked bola určite po záruke/, len fšecko som mala total obrblané-ofrckané od čokiny..

..lui, ja si robím dolče do pollitráka od pepsikoly, lebo tiež pluje tá mašina...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Začína ma trocha se**ať Porada. Polovica funkcií na Porade nefunguje. Nedajú sa pomocou ikon vkladať citáty, upraviť písmo, farba a veľkosť, nedá sa kliknúť na Súhlasím, Odpovedať, keď si pri písaní chcel vyznačiť nejaký citát (na vloženie) tak odrazu miesto kurzora na konci riadku vyskočí windowsácky kurzor a prestane spolupracovať. Musím potom kliknúť o niekoľko slov vpred a postupne sa prepracovať na koniec. Ak niečo chcem uplatniť, musím použiť TAGy.
Žeby prišla kríza Eurozóny z Grécka, cez Portugalsko a Taliansko až do Porady?
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Rozalka:
Nakoniec ma ešte rozčúlilo, že po 5týždennej prísnej nemastnej diéte mám vyšší cholesterol než predtým! ale aspoň pečeňové testy sa zlepšili!
-----------
To potvrdzuje len to, že zvýšený cholesterol nie je len z jedla. Idem tiež na budúci týždeň na test, tak som moc zvedavá, čo ten môj ...
suhlas, mne tiez skace cholesterol ako chce ... aj ja idem na buduci tyzden na krv, tak som zvedava


inac, niekedy mam dojem, ze farma firmy este aj testy svindluju, len aby nam lekari predpisovali lieky na znizenie cholesterolu
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať