Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Kvaka, aký liek užívaš? Mne pred rokom predpísala Atoris, ale využívala som len 3 balenia, toľko vedľajších účinkov ma odradilo.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
1Dara Pozri príspevok
suhlas, mne tiez skace cholesterol ako chce ... aj ja idem na buduci tyzden na krv, tak som zvedava


inac, niekedy mam dojem, ze farma firmy este aj testy svindluju, len aby nam lekari predpisovali lieky na znizenie cholesterolu
Darinka však preto stále znižujú hranicu cholesterolu, najprv bola 6,00 potom 5,80 a teraz je 5,20.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Začína ma trocha se**ať Porada. Polovica funkcií na Porade nefunguje. Nedajú sa pomocou ikon vkladať citáty, upraviť písmo, farba a veľkosť, nedá sa kliknúť na Súhlasím, Odpovedať, keď si pri písaní chcel vyznačiť nejaký citát (na vloženie) tak odrazu miesto kurzora na konci riadku vyskočí windowsácky kurzor a prestane spolupracovať. Musím potom kliknúť o niekoľko slov vpred a postupne sa prepracovať na koniec. Ak niečo chcem uplatniť, musím použiť TAGy.
Žeby prišla kríza Eurozóny z Grécka, cez Portugalsko a Taliansko až do Porady?
..

..mojko, všetko tu ide ako treba,aspoň čo viem...ta ty si taký kaliber, nemáš nejaký programík v pc, čo ti škodí, alebo netreba aktualizovať prehliadač?..lebo tentok porada je vraj len pre posledné aktualizované prehliadače...
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Kvaka, aký liek užívaš? Mne pred rokom predpísala Atoris, ale využívala som len 3 balenia, toľko vedľajších účinkov ma odradilo.
Zdenka, ja užívam Torvacard 10mg. Asi 5 rokov.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kvaka Pozri príspevok
Zdenka, ja užívam Torvacard 10mg. Asi 5 rokov.
Moja, to sme narovnako, i ja mám Torvacard 10 -inu. No čo už, vedľajšie účinky sú u každého lieku, na druhej strane upchávanie ciev bez lieku ide oveľa rýchlejšie.....radšej na to nemyslieť.
3 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
neviem ci som v lekarni alebo kaviarni

co sa tu teda podava? je tu nejaky casnik?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

video1983 Pozri príspevok
neviem ci som v lekarni alebo kaviarni

co sa tu teda podava? je tu nejaky casnik?
Ja podávam biele víno, ale už utekám preč. Máš pravdu.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

neni zlaty ten moj hafan? ... prave mi doniesol moju topanku ... drziac ju v papulke vycitavy pohlad na mna ... "halo? nesledujes hodiny? ved treba aj mne spravy pozriet! (onuchat lampy)"
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
video1983 Pozri príspevok
neviem ci som v lekarni alebo kaviarni

co sa tu teda podava? je tu nejaky casnik?
Videjko máš recht, tu posielam pre pekný večer:
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
..mojko, všetko tu ide ako treba,aspoň čo viem...ta ty si taký kaliber, nemáš nejaký programík v pc, čo ti škodí, alebo netreba aktualizovať prehliadač?..lebo tentok porada je vraj len pre posledné aktualizované prehliadače...
No mojka, prehliadač som mal aktualizovaný (8.0) - tak som skúsil pre "srandu králikov" reštart mašinky - a potvora - naskočilo to. Mám taký dojem, že "koláčiky" (cookies) asi mali čosi zle uložené. Ale vie to naštvať, keď pre blbé "zákusky" človek skoro žalúdočné vredy dostane. Vďaka za pripomienku, kočka.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
neni zlaty ten moj hafan? ... prave mi doniesol moju topanku ... drziac ju v papulke vycitavy pohlad na mna ... "halo? nesledujes hodiny? ved treba aj mne spravy pozriet! (onuchat lampy)"
..

..ty necitlivica jedna necitlivá, vieš, kolko on tam má neprečítaných esemesiek?...parlament, vláda, susedovie havenka, jooooj...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Videjko máš recht, tu posielam pre pekný večer:
..

..myslíš, mojík, že taká Dorotka sa môže, aj len tak, pri porade???...lebo veru neviem, či nebehnem k tebe...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
No mojka, prehliadač som mal aktualizovaný (8.0) - tak som skúsil pre "srandu králikov" reštart mašinky - a potvora - naskočilo to. Mám taký dojem, že "koláčiky" (cookies) asi mali čosi zle uložené. Ale vie to naštvať, keď pre blbé "zákusky" človek skoro žalúdočné vredy dostane. Vďaka za pripomienku, kočka.
..

..šak som hovorila, že si múdry a prídeš na to!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
video1983 Pozri príspevok
neviem ci som v lekarni alebo kaviarni co sa tu teda podava? je tu nejaky casnik?
...to by som TEDA aj ja rád vedieť ...

Nad touto otázkou sa zamýšľam už dlhšiu dobu .

...nakoľko TEDA v poslednej dobe je tu taká všehochuť , až hrôza ...

Niekedy mám pocit , že pomaly by sa mohli aj poniektoré príslušné sekcie ( témy ) zrušiť .........a v pohode ...



Ja viem , oponenti budú argumentovať ...." veď v kaviarni sa debatuje o všetkom , aj žarty a aj o zdraví sa diskutuje "...
No jeden ... povedzme nezainteresovaný , ak hľadá cez google a zadá určitý termín , tak ho v pohode šmarí aj do tohoto miš - mašu a má potom z toho hokej ako naša repre ...

...ďalších pripomienok ( a bolo by ich dosť ) sa radšej zdržím .......
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Možno nepíšem nič nové, ale dnes ma to zaujalo, dnes som si to všimol. Dostal som nové reklamné noviny Kauflandu. Samozrejme, čítam ich zozadu a čo vidím. Hrozno biele - Taliansko, pomelo - Čína, kaleráb - Taliansko, karfilol - Francúzsko, Mandarínky - Chorvátsko/Turecko, rajčiaky cherry - Maroko, hliva ustricová - Poľsko, zemiaky voné - Slovensko, cyklámen perzský - Nemecko, figovník - Holandsko. Ešte že sa tento rok urodilo veľa zemiakov. Aj to ktovie či sú zo Slovenska. Bez komentára.
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..

..myslíš, mojík, že taká Dorotka sa môže, aj len tak, pri porade???...lebo veru neviem, či nebehnem k tebe...
K Dorotke mám aj slivovicu, je vynikajúca a to je slabé slovo. Tak za kalištek by bodlo.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

héééj...... baby nedráždite tu s fajnovou slivovičkou ja užívam ATB
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
erzet Pozri príspevok
Možno nepíšem nič nové, ale dnes ma to zaujalo, dnes som si to všimol. Dostal som nové reklamné noviny Kauflandu. Samozrejme, čítam ich zozadu a čo vidím. Hrozno biele - Taliansko, pomelo - Čína, kaleráb - Taliansko, karfilol - Francúzsko, Mandarínky - Chorvátsko/Turecko, rajčiaky cherry - Maroko, hliva ustricová - Poľsko, zemiaky voné - Slovensko, cyklámen perzský - Nemecko, figovník - Holandsko. Ešte že sa tento rok urodilo veľa zemiakov. Aj to ktovie či sú zo Slovenska. Bez komentára.
..

..u nás v zelovoci majú slovenské krumple...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...idem spať, dobrú noc vám a nech sa vám snívajú pekné sníčky...je streda!...a poslúchajte tu..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať