Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

...a niečo na ráno...veľmi pravdivé...[/QUOTE]

a bohuzial smutne....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
ja som raz vypočula príbeh oceľových plechov, ktoré kým prišli objednávateľovi tam boli kúpené -vyrobené v oceliarňach v Košicoch potom prebalené v inej firme a po tom čo prišli k objednávateľovi tento skonštatoval: toto sú oceľové plechy nie ako tie z Košickej oceliarne
Lujzi:žiaľ, toto nebol príbeh - toto bola holá pravda! Z VSŽ sa oceľové "karosárske" plechy vozili do Nemecka, kde sa "predpripravili" pre Škodovku a boli deklarované ako nemecké karosárske plechy (samozrejme drahšie).

BTW: už zase ma se*ká Porada, tlačidlá nefungujú, musím vždy dávať refresh stránky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mňa dnes s.rie nefunguje mi wifi
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
mňa dnes s.rie nefunguje mi wifi
susedove?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niemoje, ale už mi ide spravilo sa to samo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Lujzi:žiaľ, toto nebol príbeh - toto bola holá pravda! Z VSŽ sa oceľové "karosárske" plechy vozili do Nemecka, kde sa "predpripravili" pre Škodovku a boli deklarované ako nemecké karosárske plechy (samozrejme drahšie).

BTW: už zase ma se*ká Porada, tlačidlá nefungujú, musím vždy dávať refresh stránky.
...trt veliký ....tá holá pravda ...


...rozdiel bol akurát v tom , že plechy určené na vývoz sa aj balili ....doslovne

Išlo hlavne o tie , ktoré museli absolvovať cestu loďou ...
Mal som možnosť vidieť , že do akých mastných papierov sa dávali ...

..." nemecké karosárske plechy " ...ak sa nad týmto zamyslím tak je to predsa pravda ...hlavne to slovko " karosárske " , t.j. , že do Nemecka išli len tabule alebo kotúče plechov a do MB už len hotové plechové diely , vytvarované do daného tvaru ...
Ale toto sa možno deje / dialo len od tej doby , od kedy Škoda patrí pod groupe WV...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jedna veselá ku káve..čo už

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jeeej, tu je ako rušno!!...jeden cez tretieho sa prekrikujete!..a voda vrie a kafu nikto nezaleje...toto je podnik!!!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už, idem tedááá robím haruľu prvý krát v živote...som zvedavá čo z toho bude...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..všk haruľa z toho bude, či?..
..ja som dnes cestovinový šalát, hádam decku zostane aj na zajtra...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ahá tak asi áno nevyznám sa vtompepsi teraz som zistila že som to zabudla osoliť no ne.rbne ma? už som fakt debilná....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no to nevadí, posolíš, keď budeš jesť...horšie by bolo, keby si to zabudla upiecť...nestresuj!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ta my večeráme hlivovú gulášovku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...nejdem toto celé kopírovať, ale toto je už čo za politika?..telce sa odvezú do Holanska, tam sa zachloštia a mäso davezú na Slovensko...stojí rozum pri takej ekonomike...
Veď to jasne vysvetlil, slovenskí obchodníci nemajú záujem, a čo stým majú slovenskí producenti robiť?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mňáám, by som si dala, lúbim hlivový guláš a ešte keby bol aj od mojej mamy.... pepsi posolila som, nie je to ono, moj problem
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Lujzi:žiaľ, toto nebol príbeh - toto bola holá pravda! Z VSŽ sa oceľové "karosárske" plechy vozili do Nemecka, kde sa "predpripravili" pre Škodovku a boli deklarované ako nemecké karosárske plechy (samozrejme drahšie).

BTW: už zase ma se*ká Porada, tlačidlá nefungujú, musím vždy dávať refresh stránky.
Ono tí Nemci obchodujú trochu inak Pred pár rokmi prišiel za mnou český obchodník, ktorý vysnoril na Slovensku pestovateľa maku, a zorganizoval takýto obchod:
ja som kúpil mak od pestovateľa, predal som ho čechovi, čech ho predal nemcovi, nemec ho predal slovenskej firme a mak sa pri tomto obchode posunul o 20 km
1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...som dnes bola na kontrole po roku v glaukómovej poradni a v čakárni vidím - všetci pacienti sedia poslušne s návlekmi na topánkach, lebo na dverách ambulancie bolo napísané, že je to "povinné" - sedela tam aj stará pani s paličkou, ale bez návlekov, tak sa poslušne zdvihla a odkrivkala si kúpiť návleky, kým príde na ňu rad... Ja som tam sedela ďalej, bez návlekov, a chystala som sa v duchu, ako pani doktorke slušne poviem, že to nie je nič iné, len obyčajné šikanovanie pacientov, ale absolútne som nebola ochotná pobehovať po areáli nemocnice kvôli návlekom - niektorí lekári majú pred ambulanciou krabice s návlekmi, vtedy mi to nerobí problém dať si ich, dobre, ale takto? Cítila som sa trápne aj za tú starú pani, pacient = poslušná ovca , a to sme si k vyšetreniu priplácali 7 éčok... Našťastie sestrička si nič nevšimla , ale aj tak mi to príde ako šikanovanie...
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
A to asi v ambulancii zabudli, že je to nehygienické a návleky sa nesmú
používať / rozhodnutie Ministerstva zdravotníctva spred 5 rokov /.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak ten tlstý bulo, alebo aj BA župan, má stoličku v kancly za 1 800e nemám slov, že on je ťažký, tak nech schudne, hovädo tlsté
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a šarkan Gabo vyšiel pred bránu, nadýchol sa a už ho brali do ďalšej basy...autíčkársky kaliber...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať