Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
keby nas ta stolicka vytrhla....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
sak vesteniciari, nic dobre
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...a že veľká oslava sa chystala .....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dr*ne ma! Stále tá istá chyba na Porade. Raz mi pri nájazde na Súhlasím ukáže, kto, no 5x nič a ostatné sú sivé - z palčoka, čo ukazuje skočí kurzorová šipka -nefunguje to! A to mám aktualizovaný prehliadač, povolenú Javu (dokonca aj tú Java Console, čo je nekompatibilná s FF8!). Neviem - neviem, celé to akosi ide dole kopcom - najmä tie "aktualizácie FF - potom väčšina doplnkov nefunguje - jedine zapnúť checkCompability
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ja som si dnes bola pre výsledky krvi, nuž a pani doktorka ani nepovažovala za potrebné ma informovať, v akom stave je moja krvička...ani slovom...nezazlievam jej to, možno to bolo zo závisti!!..mám vynikajúcu krv, povedala Terezka a tá sa tomu rozumie...som potešená..

..a fajn večer vám tu...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Dr*ne ma! Stále tá istá chyba na Porade. Raz mi pri nájazde na Súhlasím ukáže, kto, no 5x nič a ostatné sú sivé - z palčoka, čo ukazuje skočí kurzorová šipka -nefunguje to! A to mám aktualizovaný prehliadač, povolenú Javu (dokonca aj tú Java Console, čo je nekompatibilná s FF8!). Neviem - neviem, celé to akosi ide dole kopcom - najmä tie "aktualizácie FF - potom väčšina doplnkov nefunguje - jedine zapnúť checkCompability
..

..a obehol si si pc ccleanerom?..mne to pomohlo, vypucovalo staré a fčil to fičí jak má...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Dnes, 19:49
...a že veľká oslava sa chystala ....

...kde, mojík?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
sak vesteniciari, nic dobre
..

..ešteže nie som vesteničiarka...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Dr*ne ma! Stále tá istá chyba na Porade. Raz mi pri nájazde na Súhlasím ukáže, kto, no 5x nič a ostatné sú sivé - z palčoka, čo ukazuje skočí kurzorová šipka -nefunguje to! A to mám aktualizovaný prehliadač, povolenú Javu (dokonca aj tú Java Console, čo je nekompatibilná s FF8!). Neviem - neviem, celé to akosi ide dole kopcom - najmä tie "aktualizácie FF - potom väčšina doplnkov nefunguje - jedine zapnúť checkCompability
a ja to mám občas sivé akože nevysvietené, poprípade nemám kde dať užitočné,lebo tam nie je, ale ked kliknem na sivé napr. upraviť, tak mi reauguje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
lujza.j Dnes, 19:49
...a že veľká oslava sa chystala ....

...kde, mojík?..
v mieste jeho bydliska....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

...a šarkan Gabo vyšiel pred bránu, nadýchol sa a už ho brali do ďalšej basy...autíčkársky kaliber...

aspoň mu tv odviezli
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..lui , no o tom nič neviem...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hovorila TV "hnoj"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....asi kecy, nikde nikto...a fanfáry asi mali vypnutý zvuk..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pepsi: CCcleaner makal, vyčistil registre, vymazal nepotrebné, kontrola na háveď negatívna (zdravý) - stále to blbne. Niekedy pomôže F5 (refresh stránky - znova načítanie), ale už len 1 z piatich pokusov. A to sedím za svojim antivírusom a firewallom a tiež za firewallom routera. Aj teraz nefunkčné tlačidlo Odoslať
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj o čírnych 13 ročných rodičkách vraveli - pri poprade ich je vácej jak dubákov
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Pepsi: CCcleaner makal, vyčistil registre, vymazal nepotrebné, kontrola na háveď negatívna (zdravý) - stále to blbne. Niekedy pomôže F5 (refresh stránky - znova načítanie), ale už len 1 z piatich pokusov. A to sedím za svojim antivírusom a firewallom a tiež za firewallom routera. Aj teraz nefunkčné tlačidlo Odoslať
ja som tiež dnes fúkol ff8 a zdá sa mi, že to aj rýchlejšie načítava. vykašli sa na antivirusy aj firewally. skús microsoft security essentials. ja mám asi rok a komp bez problémov. predtým dlho avira - večné okná s upozornením.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

celkom slušné rádio do kuchyne http://pcworld.cz/novinky/pustte-si-...sagemcom-43376
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Pepsi: CCcleaner makal, vyčistil registre, vymazal nepotrebné, kontrola na háveď negatívna (zdravý) - stále to blbne. Niekedy pomôže F5 (refresh stránky - znova načítanie), ale už len 1 z piatich pokusov. A to sedím za svojim antivírusom a firewallom a tiež za firewallom routera. Aj teraz nefunkčné tlačidlo Odoslať
..

..a nemáš náhodou v pc nejaký doplnok, aplikáciu,alebo nejaký zbytočný program?..
...a provider?..lebo my sme mali v činžáku jedného, čo mal furt problém a my ostatní nič, tak sme volali a chyba sa našla u dodávateľa..neviem, aká, ale potom už bolo dobre...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Neviete preco mi nejde poslat Halli odkaz, chcela som podakovat za bodik a ked kliknem je tam len "o mne" a cela statistika bodov, suhlasov a co ja viem coho. Ked som skusala inym tak v pohode sa tam objavy aj okienko na napisanie odkazu...Nemate aj vy takuto skusenost alebo len ja som taka neschopna?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať