Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
typicky pohlad slovaka! to si ho kupila! no comment
nie poznám ju inak!!!!!
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Topiaci sa aj slamky chytá, takže to chápem a veľmi mu držím palce, vytrpel si toľko, že o tom nemáme ani šajnu.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Strasne ma stve, ze mi stale nejde vyhladavat na porade. Prehliadac ma Mozilu ale skusala som cez dalsie dva a nejde to, dokonca aj na inom PC a stale mi to nejde. Co s tym je?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nič na kanáloch - dajme jednu

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ja pridám: toto je pre Grécko:
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
Topiaci sa aj slamky chytá, takže to chápem a veľmi mu držím palce, vytrpel si toľko, že o tom nemáme ani šajnu.
vieš, každý vie iba blakotať o cigánskom probléme včetne Anny aj iných, nikto z nich s nimi-pri nich nebýva a ani nebude! už som to tu spomínala, ja som mala cigošov "iba" za susedou/ čiže na schodisku ja a oni/ 8r, ked som sa dozvedela, že chcú odísť tak prvé čo ma napadlo bolo "pre boha len aby neprišli horší" neprišli kúpil to biely chlap. nie nemala som také peklo ako on ale moj byt+garáž bol rovnako nepredajný ako jeho dom. kto by kúpil byt kde oproti býva aj 15ks cigošov. jedna izba v našom byte susedila s ich kuchyňou, izba nepoužiteľná pre hluk, ale psovi to nevadilo. tak asi tak.. keby to bolo zo strany Anny úprimné nepoviem ani slovo....
5 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
vieš, každý vie iba blakotať o cigánskom probléme včetne Anny aj iných, nikto z nich s nimi-pri nich nebýva a ani nebude! už som to tu spomínala, ja som mala cigošov "iba" za susedou/ čiže na schodisku ja a oni/ 8r, ked som sa dozvedela, že chcú odísť tak prvé čo ma napadlo bolo "pre boha len aby neprišli horší" neprišli kúpil to biely chlap. nie nemala som také peklo ako on ale moj byt+garáž bol rovnako nepredajný ako jeho dom. kto by kúpil byt kde oproti býva aj 15ks cigošov. jedna izba v našom byte susedila s ich kuchyňou, izba nepoužiteľná pre hluk, ale psovi to nevadilo. tak asi tak.. keby to bolo zo strany Anny úprimné nepoviem ani slovo....
My ked sme byvali v 2 gars. tak sa tiez do bytu nad nami nastahovala taka ciganska rodina, nastastie do prenajateho. Tiez ich tam bolo 15, decka behali hore dolu, buchali dvermi, bola pocut bitka, krik. Nastastie sa odstahovali 2 mesiace predtym ako sme sa rozhodli byt predat. Tak ako som pisala, ak si dovolime otvorit usta este sme obvineni z rasizmu, diskriminacie romov a pod. Ale podla mojho v tomto state su diskriminovani len slusni obcania (a je jedno akej farby su) pretoze ti si nemozu dovoli stavat na cudzich pozemkoch, oberat cudzie plodiny, nosit kvalitne drevo z cudzich lesov a ostatne co sa odpusta len neprisposobivym obcanom. A ked nahodou niekomu prasknu nervy....
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este ze som na toho Janosika nesiel do kina,to co za kravinu z toho urobili.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
este ze som na toho Janosika nesiel do kina,to co za kravinu z toho urobili.
no mňa ani tieto upútavky, ktoré mali pútať, nepripútali aby som to kukala...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kravina jak voči (ten Jánošík). To si radšej pozriem klasiku s Paľom Bielikom - je 100x lepší!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Kravina jak voči (ten Jánošík). To si radšej pozriem klasiku s Paľom Bielikom - je 100x lepší!
z upútaviek mi to prišlo také moc sexuálne, to mi vadilo, lebo mi to prišlo tak ako keby nato ľudia mali byť najviac zvedaví.neviem nekukala som
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a čo Angelina a Bred?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak si teraz pozrite Transformers
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre boha lepšia jedna ponuka ako druhá tú s tou napichanou hubou nemusím...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Nepotešilo ma, že som sa dnes tak skoro zobudila, keď je nedeľa, ale potešilo ma, že je nedeľa.

Tak Vám želám dobré ránko.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno a slniečkovú nedeľu vám prajem...kafa je na stole a aj chlebík vo vajci so syrom...


..

...a kvietky pre našich Stanislavkov...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa nepotešili ceny v obchodoch- boli sme na nákupoch v Tescu a Kauflande a 200 eur fuč a to bol bežný rodinný nákup- flaška hrušky, flaška broskyne, 5 litrov vína, flaša vodky, káva, nejaké jogurty a maličkosti a 200 e fuč...
Je to tažké živiť rodinu...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa nepotešili ceny v obchodoch- boli sme na nákupoch v Tescu a Kauflande a 200 eur fuč a to bol bežný rodinný nákup- flaška hrušky, flaška broskyne, 5 litrov vína, flaša vodky, káva, nejaké jogurty a maličkosti a 200 e fuč...
Je to tažké živiť rodinu...
Mal si kúpiť menej tých jogurtov a maličkostí možno by si ušetril. tak vieš čo máš robiť nabudúce!!!!!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa nepotešili ceny v obchodoch- boli sme na nákupoch v Tescu a Kauflande a 200 eur fuč a to bol bežný rodinný nákup- flaška hrušky, flaška broskyne, 5 litrov vína, flaša vodky, káva, nejaké jogurty a maličkosti a 200 e fuč...
Je to tažké živiť rodinu...
že prečo taký veľký nákup(nenápadne naznačuje že je dnes stanislav) ale že by si nečo ulial k meninám to nie, čo bude jogurtová torta? tak všetko najlepšie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
že prečo taký veľký nákup(nenápadne naznačuje že je dnes stanislav) ale že by si nečo ulial k meninám to nie, čo bude jogurtová torta? tak všetko najlepšie
Pali, však dojdi, možte prísť kto chce- čakám Vás na Topolčianskej 16...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať