Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi, ale v reále si to inak na plnú hubu užívam, dnes som po týždni šoférovala, čo myslíš že aký dialóg, som v aute sama zo sebou viedla, jasné že o pohlavných orgánov a fungoval aj môj rýchly prostredník a to platia nové prísnejšie predpisy a ludia sa napriek tomu rútia ako psychopati. tu nikdy nebude disciplína a rešpekt. zaujímavé, že len čo prekročíme "hranice" do At tak 95% SR občanov šoféruje podla zákona.
2 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lujza.j Pozri príspevok
pepsi, alebo možno niečo proti grcaniu ale hlavne vypäté situácie treba riešiť s úsmevom a medzi zuby okomentovať kto je aký penisss, alebo vagííína a všetci si potom myslia , že je sve OK ved je úúúsmev na tvári zajtra nastupujem po PN zdravá ešte nie som, ale už ma bolí chrbát z toho ležania.
lujza,usmievaj sa,vieš,ako ich tým naserieš?
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ujza,usmievaj sa,vieš,ako ich tým naserieš? ..tak toto som aj ja praktizovavala...a zaberalo..
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Blavaci uz nevedia cim zaujať?

http://www.topky.sk/cl/10/1291326/V-...zi-aj-carodej-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....moja najobľúbenejšia, ponúknite sa, ale ponáhľajte lebo ju zožeriem sama, čo nie je probléééém inak sa priznám, že som ju pôvodne chcela dať mama na Mikuláša, no čo smola, kúpim jej niečo iné
Snímka2009.jpg  
Snímka2008.jpg  
1/1
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Mesačné dávky pre dlhodobo nezamestnaných cigáňov zo štyrmi deťmi : Dávka v hmotnej núdzi 212,30€ + Za plnenie povinnej školskej dochádzky 68,80€ Na zdravotnú starostlivosť 12,-€ Aktivačný 126,14€ Na bývanie 89,2€ Dotácia na obed pre školopovinné deti 80,-€ Prídavky na deti 88,04€ SPOLU: 676,48€ Mesačná výplata pre zdravotnú sestru v 112 ktorá má tiež štyri deti a ktorá robí denne i nočné pripravená zachraňovať ľudské životy za každých podmienok: 542,-€ + Prídavky na deti 88,04€ SPOLU: 630,04€ PÝTAM SA DOKEDY EŠTE ?! (
2 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

video1983 Pozri príspevok
"...Treba si zaobstarať minimálne 25 centimetrov vysokú bielu sviečku, ktorá musí byť stále zapálená. Pomôže aj to, ak sa obyvatelia nebudú zdržiavať na balkónoch, odpovedať duchom na zvolanie "haló" a fajčiť v kúpeľniach."...
moje nervy a na záchode fajčiť môžu?????
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
ešte že tam dali ten pohľad z výšky inak by som ani nevedela kde to je načo boli fajnoví mohli si kúpiť fajnový bytík v Pentagone a tam by boli tie strašidlá reálne v živote by ma nenapadlo že tam napchajú barák.no..... teda nie len tam
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

s tými sviečkami, bude mať Ikea kšeft a tí čo to odporučili možno aj nejaký podiel.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"sa teším" ako sa zajtra vyštverám do roboty
http://www.topky.sk/cl/10/1291357/Vo...nu-poladovicu-
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
Mesačné dávky pre dlhodobo nezamestnaných cigáňov zo štyrmi deťmi : Dávka v hmotnej núdzi 212,30€ + Za plnenie povinnej školskej dochádzky 68,80€ Na zdravotnú starostlivosť 12,-€ Aktivačný 126,14€ Na bývanie 89,2€ Dotácia na obed pre školopovinné deti 80,-€ Prídavky na deti 88,04€ SPOLU: 676,48€ Mesačná výplata pre zdravotnú sestru v 112 ktorá má tiež štyri deti a ktorá robí denne i nočné pripravená zachraňovať ľudské životy za každých podmienok: 542,-€ + Prídavky na deti 88,04€ SPOLU: 630,04€ PÝTAM SA DOKEDY EŠTE ?! (
..

..nepýtaj sa...akú odpoveď by si dostal, to si vieš aj sám...a čo by sme urobili, to by si urobil aj ty...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zdrápaniny opálené
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
"...Treba si zaobstarať minimálne 25 centimetrov vysokú bielu sviečku, ktorá musí byť stále zapálená. Pomôže aj to, ak sa obyvatelia nebudú zdržiavať na balkónoch, odpovedať duchom na zvolanie "haló" a fajčiť v kúpeľniach."...
moje nervy a na záchode fajčiť môžu?????
..

..mne sa tiež veľmi páčila tá časť o balkonoch a kúpelniach...neviem síce, ako sa duchovia chovajú, keď sa v takej menhetenskej kúpelni čvachtá vo vani nejaká sexi kočka so šampáňom a cigaretkou v ruke, ale dobre by bolo, keby nabudúce pri prideľovaní bytov sa predišlo podobným nezmyslom tým, že ich dajú len tým záujemcom, čo donesú od lekára potvrdenie, že posledných 100 rokov nefajčili...aby duchovia mali r*ť na mieste a nevymýšlali...(kecám, fakt, ale väčšiu blbosť som dávno nečítala-teda okrem správ z nášho parlamentu...

..a tak ma napadlo, len tak, že keby sa skamošili s nejakým duchom, tak osobne a nezištne, však by im mohol aj dobre poslúžiť-behol by kuknúť k susedom, čo varia na večeru, či majú upratané, kolko na účte-nooo, a taaak...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a vyzerá to tak, že duchovia to strašenie rozbalili na všetkých frontoch...

http://www.topky.sk/cl/13/1290853/Vo...e-s-alkoholom-

( som zvedavá, kdy začnú aj v našom parlamente- to by bola iná šou!)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ako sa povie "Sovietsky zväz" po európsky?...

http://www.topky.sk/cl/7/1291292/Bru...vrdi-Merkelova

..mám pocit , že takéto tu už bolo...riadenie z jedného mesta a tak, ako to jemu vyhovuje...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

chcem ísť variť do. "bez servítky"- máte niekto kontakty, vedel by ma tam niekto dostať?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Mňa nepotešilo, že mi v nedelu hospitalizovali syna v nemocnici, /mal vysoké teploty/
nič sa neboj- zajtra je doma...-nebudú ho tam zbytočne držať...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Mňa dnes naštval manžel, ale nakoniec som sa dobre zasmiala. Prišiel s mávajúcim letákom v ruke, že vyhláška MZ, povinná gynekologická prehliadka do konca roka pre všetky ženy na Slovensku a ja som na neho, že či niekomu šibe, a keď som prečítala text, tak som ho tým letákom praštila po hlave. No keďže slovenská ekonomika je v ..., hľadá sa, že v ktorej.
chcel som reagovať, ale rááádšej som ticho...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
chcem ísť variť do. "bez servítky"- máte niekto kontakty, vedel by ma tam niekto dostať?
..

..Staník, však na stránke majú kontakty, tak na ten marketing by som asi, byť tebou, zavolala...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....a naobedňajšia kafa je na stole...a budú buchty s tvarohom...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať