Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no aj ja mám riadne za ušami. prechádzka zo spálne do kuchyne cez izbu na vonkajšom parapete na 6. poschodí. Najväčšia krivda pre mňa bola, že ja som si po bitke zadok necítila, kým môj "spoluvýmyselník" bitku nedostal. Čo všetko sa mohlo stať, to mi vôbec nenapadlo. A to že rodičia boli na pokraji infarktu, keď sa to dozvedeli ani hovoriť nemusím.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
neviem či si robí niekto srandu, alebo len skúša ako dať jednotlivé príspevky do tmy a na svetlo
Všimla som si to cca týždeň dozadu, a vo viacerých témach. Logiku v tom nevidím - buď je to výber teóriou náhodných čísel, alebo sa k počítaču dostal niekto, kto si tým rieši nejaké účty, alebo komplexy???
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

ZuzanaP Pozri príspevok
Podarilo sa mi pomýliť v rozpočte ponukovej ceny, čím vyšla celková suma nižšia o Sk 60000,--. Znížila som m3. Je mi hrozne, viem, že sa to napraví, ale nerada robím takéto chyby. Keby sme mali rozpočtára, bolo by to jednoduchšie. A pritom to aj šéf kontroloval.

Nebuď smutná, veď len ten kto nič nerobí, nerobí ani chyby.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
tuta Pozri príspevok
Nebuď smutná, veď len ten kto nič nerobí, nerobí ani chyby.

Ďakujem, už ma to trošku prešlo. Zajtra prídu tí obchodní partneri a mám sa vraj nahodiť a uvariť im najsamlepšiu kávičku a bude to OK.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Dneska ma nasrdiloooooo.... Volal mi klient, že si dá urobiť pečiatku, kde bude dopisovať hodnotu prepočtu EUR, lebo sa mu nechce učiť nový program, ktorý by mu to robil automaticky.
Vravela som mu OK. A on, že čo tam má byť vlastne uvedené. Tak mu vravím, že Konverzný kurz Sk/EUR = 30,1260 a Hodnota k úhrade v EUR .... a mu vravím, že tam si potom bude dopisovať ten prepočet. On mi na to "Rozprávate so mnou ako s blbým." Chcem vysvetliť a takto dopadnem. Joooooooj, ma to naštvalo. Ale o pár viet mi potvrdil, že je blbý, lebo potrebuje daňové priznanie, výkazy, peň. denník z minulého roka a nevie ako to vyzerá, tak mu to mám prísť vyhľadať a podať do ruky. :-))))))) Aj tak sa dá.
0 0
Iši Iši

Iši je offline (nepripojený) Iši

aj dôchodca
Dav Pozri príspevok
Všimla som si to cca týždeň dozadu, a vo viacerých témach. Logiku v tom nevidím - buď je to výber teóriou náhodných čísel, alebo sa k počítaču dostal niekto, kto si tým rieši nejaké účty, alebo komplexy???
Súhlasím len s tým pod čiarou.Veď také správy o výčinoch nerozvážnych detí nie sú len rozčuľujúce, ale hororové.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Iši Pozri príspevok
Súhlasím len s tým pod čiarou.Veď také správy o výčinoch nerozvážnych detí nie sú len rozčuľujúce, ale hororové.
V mojom príspevku nešlo o výčiny detí, ale o to, že ktosi na Porade používa tlačítko na vypnutie príspevku ( Do tmy) aj pre príspevky, ktoré neodporujú "dobrým zvykom", slušnosti, Etikete Porady, ale vyjadrujú normálny názor prispievateľa. A naopak, plusovo a anonymne sa hodnotí príspevok ( Na svetlo), ktorý je vo svojej podstate (= normálny názor) taký istý, ako ten, ktorý bol poslaný do tmy.
Napríklad : Napíšem príhodu, ako mi deti podpálili smetný kôš, kým som išla na WC. Vrátila som sa do kuchyne a z koša plamene.

A namiesto toho, aby si príspevok nikto nevšimol, niekto dal svoj súhlas- tlačidlo "Súhlasím", alebo ho citoval, a dopísal napr.: Ako to, že na WC nenosíš všetky zdroje ohňa, všetky ostré predmety, všetky chemikálie... a rozpútala sa diskusia, sú príspevky "ocenené" mínusovými bodmi.

Do tmy patrí iný druh príspevkov.

P.S. A to pod čiarou je súčasť môjho podpisu, páči sa mi to dlhé roky, a je to pravdivé.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ZuzanaP Pozri príspevok
Ďakujem, už ma to trošku prešlo. Zajtra prídu tí obchodní partneri a mám sa vraj nahodiť a uvariť im najsamlepšiu kávičku a bude to OK.
Nahodená a uvarená??? Držím prsty.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dav Pozri príspevok
Nahodená a uvarená??? Držím prsty.
Nahodená a oni sa stretli na stavbe, tak dúfam, že to dobre dopadlo. Ešte tu šéf nebol. My sme mali oceniť jednotkové ceny, tie boli OK, len množstvá pri kopírovaní z ich rozpočtu do našeho sa mi podarilo pomýliť, teda len jedno číslo, ale vyšla z toho dosť vysoká suma. Stále neviem prísť na to ako sa to stalo... Čo už, keď musím vedieť robiť všetko...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mňa dnes ráno potešila milá SMS od manžela. O to viac, že je v poslednom čase akýsi "nabručaný". (Asi kríza stredného veku)
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Nika Pozri príspevok
Mňa dnes ráno potešila milá SMS od manžela. O to viac, že je v poslednom čase akýsi "nabručaný". (Asi kríza stredného veku)
Aj ty mu pošli milú SMS a nech Vám to vydrží čo najdlhšie...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ZuzanaP Pozri príspevok
Nahodená a oni sa stretli na stavbe, tak dúfam, že to dobre dopadlo. Ešte tu šéf nebol. My sme mali oceniť jednotkové ceny, tie boli OK, len množstvá pri kopírovaní z ich rozpočtu do našeho sa mi podarilo pomýliť, teda len jedno číslo, ale vyšla z toho dosť vysoká suma. Stále neviem prísť na to ako sa to stalo... Čo už, keď musím vedieť robiť všetko...

Tak všetko dobre dopadlo...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Volá zákazník (máme čistiareň): Beriete koberce na čistenie?
Ja: "Áno berieme"
Zákazník: "A cena by tam bola aká?"
Ja: "60 korún za m2"
Zákazník: "Tak to pekne zdraželo, veď to stálo 40 a nechal som vám tam vyše 2000! Tak teda ďakujem pekne, dovi"
Ja: "Dopočutia"
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ZuzanaP Pozri príspevok
Volá zákazník (máme čistiareň): Beriete koberce na čistenie?
Ja: "Áno berieme"
Zákazník: "A cena by tam bola aká?"
Ja: "60 korún za m2"
Zákazník: "Tak to pekne zdraželo, veď to stálo 40 a nechal som vám tam vyše 2000! Tak teda ďakujem pekne, dovi"
Ja: "Dopočutia"
ja viem že môžeš prísť o kšeft, ale mala si mu povedať, že laminátové podlahy sa čistia ľahšie.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
willma Pozri príspevok
ja viem že môžeš prísť o kšeft, ale mala si mu povedať, že laminátové podlahy sa čistia ľahšie.
aj tak ich nedonesie
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ZuzanaP Pozri príspevok
aj tak ich nedonesie
a čo DODO? jeden mop, vedro a saponát. Zbytok svojpomoc.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
Veď darmo sa nehovorí, že v núdzi poznáš priateľa....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
tak to si musela mať na to sakramentský dôvod
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
No to je veru smutné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať