Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ahojky, ja ani neviem či ma niekto sleduje, ako som pádila z robotovni domov
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
ahojky, ja ani neviem či ma niekto sleduje, ako som pádila z robotovni domov
teba nechcú, bo vedia, že za pp nosíš 38-čku
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

video1983 Pozri príspevok
tiez by som nestresoval tym ze ma niekto sleduje, a nech sa pozrie uchyl jeden
Máš pravdu, stresu je dosť aj bez špehúňov, nebudem sa tým zaoberať.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
teba nechcú, bo vedia, že za pp nosíš 38-čku
som ani nevedela ale vykrikovať viem riadne, aj nadávať
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
som ani nevedela ale vykrikovať viem riadne, aj nadávať
mal som 19 rokov takú malú jedovatú
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
mal som 19 rokov takú malú jedovatú
ale ja nepíšem, že som jedovatá....ale brániť sa treba nie
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jozka56 Pozri príspevok
ale ja nepíšem, že som jedovatá....ale brániť sa treba nie
áno - len teraz tak uvažujem, že keby srsková niekomu ťukla tou jej kabelkou, tak mu zlomí väzy
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

nápodobne, aj let zo schodov by sa zrýchlil...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
to je dobre!!!, mňa keby na ulici niekto maroval tak moj pes bude vrtieť chvostom a ešte ked sa bude podobať na "pána bytného" tak mu ešte pomôže.
..

..lui, som sa schuti zasmiala!..lebo keď sem ku mne príde ex,tak raz za mesiac na dva-tri dni, Robo ho ide zožrať od nenávisti, šteká dve hodiny,zúrivo ho obchádza,funí ako tiger a potom mu musím vysvetliť, že to je kamarát a kamaráti sa nežerú...ale zatiaľ moje slová padajú na neúrodnú pôdu, Robo si nedá povedať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu nedeľu prajem...a kopu smiechu...

..

..kafa je na stole a kaviareň sa ma pýta zakaždým, keď chcem odísť, či naozaj chcem odísť a že všetky údaje môžu zostať neuložené...tak neviem, či sa káva nevyleje,cukor nezozsype a vôbec..........
4 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tiez vsetkym prajem krasne rano a este krajsiu nedelu
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ja som neprozreteľne začala nedelu čitaním novin a musím zapáliť sviečku aby som sa zbavila tých nenávistných komentárov.Príjemný deň.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami Pozri príspevok
No ja som neprozreteľne začala nedelu čitaním novin a musím zapáliť sviečku aby som sa zbavila tých nenávistných komentárov.Príjemný deň.
ty máš kotol na pevné palivo? lebo ja noviny čítam vtedy najviac ľutujem neprečítaný článok ktorý v tom momente osvetlil jeho vlastný plameň.(a to potom nemusím zapaľovať sviečku)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Noviny na internete.Asi budem do decembra čítať len záhradku,tieto nadávky ja nemusím.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

BXLmiami Pozri príspevok
Noviny na internete.Asi budem do decembra čítať len záhradku,tieto nadávky ja nemusím.
neviem coho sa tie komentare tykaju,ale co sa tyka zvysenia platov myslim ze je to seriozna ponuka v ramci moznosti,aj ked uznavam ze lekar je specificka profesia,je zuzena skupina ktora ju moze vykonavat a ked platy porovname zo sudcami, profesionalnymi vojakmi,starostami tak je to nedostatocne.
Este my na lekaroch vadi ich niekedy falosna solidarita,ked kryju lajdactvo kolegov-pripad z praxe chirurg hrubo zanedbal osetrenie reznej rany pacientke,tym ze bez vysetrenia jej povedal ze ranu na prste ma v poriadku,po tyzdni ked odpadla v robote isla za inym chirurgom,ktory jej povedal ze ten kto jej ho osetroval,hrubo zanedbal svoje povinosti,ze na prste je prerezana slacha a ze bude mat trvale nasledky,ktore by nemuseli byt keby sa to ihned odborne osetrilo a liecilo,ale jasne do spravy to nenapisal,takisto chirurk poskodil pacientku dvakrat,hoci mu zdoraznovala ze sa jej to stalo ako uraz v praci,do spravy zaznamenal ze iba porezala-takto nema sancu vymahat akekolvek naroky z toho titulu.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
dnesny obed : zemiakovy salat a rezne, keby nahodou nedozijem do vianoc
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
neviem coho sa tie komentare tykaju,ale co sa tyka zvysenia platov myslim ze je to seriozna ponuka v ramci moznosti,aj ked uznavam ze lekar je specificka profesia,je zuzena skupina ktora ju moze vykonavat a ked platy porovname zo sudcami, profesionalnymi vojakmi,starostami tak je to nedostatocne.
Este my na lekaroch vadi ich niekedy falosna solidarita,ked kryju lajdactvo kolegov-pripad z praxe chirurg hrubo zanedbal osetrenie reznej rany pacientke,tym ze bez vysetrenia jej povedal ze ranu na prste ma v poriadku,po tyzdni ked odpadla v robote isla za inym chirurgom,ktory jej povedal ze ten kto jej ho osetroval,hrubo zanedbal svoje povinosti,ze na prste je prerezana slacha a ze bude mat trvale nasledky,ktore by nemuseli byt keby sa to ihned odborne osetrilo a liecilo,ale jasne do spravy to nenapisal,takisto chirurk poskodil pacientku dvakrat,hoci mu zdoraznovala ze sa jej to stalo ako uraz v praci,do spravy zaznamenal ze iba porezala-takto nema sancu vymahat akekolvek naroky z toho titulu.
...chirurg - lekár nerieši , či to bol pracovný úraz , ale to , ako sa úraz prihodil ....akým spôsobom k tomuto došlo ....či sa dotyčný porezal nožom , nárezovým strojom alebo aj cirkulárkou ....
...nie je dobré mýliť si pojmy s dojmami ....
...neporovnávaj neporovnateľné ................viď ale nasledujúce....

http://www.porada.sk/t51730-p3256-co...ml#post1895709

...a tento príspevok - názor sa dotýka všetkých , podotýkam , nie iba lekárov...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

juj, na tomto som sa dnes pobavila

Výhody prichádzajúceho starnutia

1) Budeš mít moře času, ale žádný nápad, co s ním.
2) Posadíš-li se někam na lavičku, aby ses kochal přírodou, usneš.
3) Budou se Ti čím dál tím víc líbit mladé holky (kluci), ale oslovovat Tě budou staré báby (dědci).
4) Když si budeš chtít pořídit něco na sebe, budeš poslouchat řeči, že už to neunosí a do rakve se to nehodí.
5) Pán Bůh Ti síly vezme, ale chuť ponechá.
6) Začnou ti říkat "pamětník" právě v době, kdy začneš zapomínat.
7) Budeš víc číst, ale na konci stránky nebudeš vědět, o co na ni šlo.
8) Budou ti říkat, jak krásně vypadáš, jako by nevěděli, že máš doma zrcadlo.
9) Všechny boty Tě budou tlačit nebo se Ti budou vyzouvat.
10) Obouvací lžíci budeš potřebovat metr dlouhou.
11) Čím budeš mít méně zubů, tím budeš kousavější.
12) Ať Ti uvaří cokoliv, dostaneš po tom pálení žáhy, zácpu nebo sračku.
13) Vlasů budeš mít dost, ale čím dál tím menší hlavu.
14) Do vany polezeš po hlavě, protože neohneš nohy v koleně.
15) Budeš mít moře zkušeností, ale žádné posluchače.
16) Když si budeš chtít u stánku koupit tisk a upadne Ti peněženka, budeš dělat, jako že si oprašuješ koleno, pak lýtko. Pak Ti rupne v zádech, čímž Tvé ohýbání skončí a peněženku vzteky kopneš do kanálu.
17) Budeš čůrat tak často a tak dlouho, že se skoro nebudeš mít čas napít.
18) Budeš mít brýle na blízko, na dálku, na šířku, bifokální, trifokální, multifokální a pak jedny s jednou nožičkou, kterými budeš vidět.
19) Srávíš hodně času v posteli - nikoliv kvůli odpočinku nebo radovánkám, ale protože se nebudeš moci zvednout.
20) Až Ti někdo přijde přát, alby ses dožil stovky, pošleš ho do pr*
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
...neporovnávaj neporovnateľné ................viď ale nasledujúce....

http://www.porada.sk/t51730-p3256-co...ml#post1895709

...a tento príspevok - názor sa dotýka všetkých , podotýkam , nie iba lekárov...
neviem co je na tom neporovnatelne-vsetci su plateny z verejnych zdrojov-tipujem ze mas v rodine vojaka , neviem sice naco je nam armada,asi na nakup predrazenych sanitiek a materialu,neviem ci potrebujeme vojakov,ale lekarov potrebujeme urcite-tych nasich vojakov akurat do misii posielaju,ale ci ich obcania Afganistanu tam volali to nie som isty
Platenie na vysokej škole je blbost, ktoru siria zbohatlici zo strachu ze ich rozmaznane deti neobstoja v konkurencii, vidime na externych studentoch aka je potom ich kvalita a uroven, taky co neboli schopny vystudovat na denom studiu ,tak vystudovali externe za prachy,ono zbohatlici by tu chceli skrytym sposobom zaviest nieco ako feudalizmus, nestacia im nakradnute majetky, lebo na spoplatnene studium malokto ma kto robi a podnika poctivo,nech sa deticky ucia a nie kalkulovat z tym ze za peniaze im kupime vsetko-vzdelanie sa da kupit,ale rozum nie.A zadarmo to studium nie je,plati sa za skripta,ucebne pomocky, ubytovanie, cestovne atd.Nech sa spoplatnia odbory ktore trh prace nepotrebuje a kde je prebytok vzdelanych ludi,lebo napr 500 psychologov rocne nepotrebujeme takisto novinarov a pod.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
neviem co je na tom neporovnatelne-vsetci su plateny z verejnych zdrojov-tipujem ze mas v rodine vojaka
...áno ...aj ....a ????
Ja & brat ...
Brat vyštudoval - chcel ......odkrútil si svoje - musel podpísať ...
Ja som " iba " podpísal , dobrovoľne ......
, neviem sice naco je nam armada,asi na nakup predrazenych sanitiek a materialu,neviem ci potrebujeme vojakov,
...napríklad , pri najbližších povodniach si na nich spomeň............zvyšok ( nákupy a spol ) neriešim ...to je o inom ...
ale lekarov potrebujeme urcite-tych nasich vojakov akurat do misii posielaju,ale ci ich obcania Afganistanu tam volali to nie som isty
Platenie na vysokej škole je blbost, ktoru siria zbohatlici zo strachu ze ich rozmaznane deti neobstoja v konkurencii, vidime na externych studentoch aka je potom ich kvalita a uroven, taky co neboli schopny vystudovat na denom studiu ,tak vystudovali externe za prachy,ono zbohatlici by tu chceli skrytym sposobom zaviest nieco ako feudalizmus, nestacia im nakradnute majetky, lebo na spoplatnene studium malokto ma kto robi a podnika poctivo,nech sa deticky ucia a nie kalkulovat z tym ze za peniaze im kupime vsetko-vzdelanie sa da kupit,ale rozum nie.A zadarmo to studium nie je,plati sa za skripta,ucebne pomocky, ubytovanie, cestovne atd.Nech sa spoplatnia odbory ktore trh prace nepotrebuje a kde je prebytok vzdelanych ludi,lebo napr 500 psychologov rocne nepotrebujeme takisto novinarov a pod.
...nebudem sa priečiť - argumentácia by bola na dlšiu debatu ....

...a k tomu zvyšnému skúsim len tak ...

- zbohatlíci študujú poväčšinou vonku ...
- zbohatlíci študujú na súkromných školách ( u Čiernokabátnika napríklad.....)
- a zadarmo to určite nie je ....to je fakt .........no niekto dochádza , niekto nie a už tam je nepomer ....
No vonku ( a už aj u nás - no nestačí to ) sú predsa tie študentské pôžičky ...je s tým problém ???
Myslím si zároveň ( a v debatách so študentami to mám aj x -krát overené ) , že ak by len opravné skúšky boli spoplatnené , tak úroveň študentov by asi fest stúpla ...
Už len rodičia by asi dali poriadne zabrať potomkovi , že nech prídá v tom štúdiu .......no zároveň jedným dychom dodávam ...na Slovensku ????......asi ťažko , nakoľko pri tej slovenskej korupci by sa zasa len skúšajúci napakovali .....
- psychológov je ,mám dojem , málo ....
- na novinárov naondiať ....
- ale právnikov je do bludu ....napríklad ...

...alebo aj inak poviem .......na Slovensku je bohovo veľa vyštudovaných , no uplatnenie nemajú .....trh je proste presýtený ......


...takže ani z voza ....ani na voz ...
Naposledy upravil buchač : 20.11.11 at 12:32
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať