Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
betka , len si poplač


Smiech a plač sú najcennejší majetok živého človeka. (Jan Werich)
Nemárnite vzácny čas svojho života a naplačte nad tým, čo sa nedá zmeniť. (Richard Carlson)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja som tiež zmenila to isté heslo na " za dobrotu na žobrotu". Len skús niekomu pomôcť, nabudúce Ťa podrazí, kde sa len dá a ešte Ti spraví také renomé, že nevieš či si máš dať žinku okolo krku, alebo zaliezť do myšacej diery na pár rokov . Podľa mňa Ti nepomôže ani plakať.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Zita5 Pozri príspevok
betka , len si poplač


Smiech a plač sú najcennejší majetok živého človeka. (Jan Werich)
Nemárnite vzácny čas svojho života a naplačte nad tým, čo sa nedá zmeniť. (Richard Carlson)
Tak som si, a tak s chuti.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
betka , ja som tiež len dlhé roky dávala pomoc , dávala a jedného dňa som si položila otázku , prečo práve ja musím byť taký blbec , keď na mňa sa každý vykašle .Tak som sa v rozdávaní pomoci začala brzdiť , krotiť a v niektorých prípadoch som ju úplne odstránila .

Tiež som v živote už pocítila , že za dobré nikdy nečakaj dobré .
A preto , prečítaj si moje motto , ktoré nosím pod podpisom a skús sa riadiť tým .
Naposledy upravil Zita5 : 22.08.08 at 13:01
0 0
Iši Iši

Iši je offline (nepripojený) Iši

aj dôchodca
Na niektorých sa lepšie hodí porekadlo: urob čertovi dobre, peklom sa ti odmení. Ale ten je veľmi dobre zamaskovaný.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ja len ako sa tu množia mínusky. Sama som ich zlizla niekoľko,vo viacerých témach, a keď som si popozerala posledné strany v len tejto téme, tak zíram ešte viac.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
Ja som si to zas upravila na:
"Pomáhaj deťom, starým a chorým ľuďom a zvieratám." Bodka.

Betka a neplač, všetko zlé je na niečo dobré, aj keď to nevidíme hneď.
Určite si bohatšia o nejaké poznanie.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

A dnes som happy. Mala som stretko s našim dobrým poraďákom. Je to fajn osôbka, zábavný človek, a je to náš Milan (benka). Ranná kávička padla dobre a vhod.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
betka Pozri príspevok
A dnes som happy. Mala som stretko s našim dobrým poraďákom. Je to fajn osôbka, zábavný človek, a je to náš Milan (benka). Ranná kávička padla dobre a vhod.

Jééj, betka,a kde ste sa vy dvaja stretli?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

betka Pozri príspevok
Dnes som si zmenila moje heslo, kt. sa držala niekoľko rokov.
"Pomáhaj druhým, v živote sa Ti to vráti."

Na:
"Pomáhaj druhým, a keď budeš potrebovať od nich pomoc ty, tak sa Ti opať postavia zadkom, nevšímaj si to a choď ďalej."

(aspoň som si po čase)
A čo tak "pomáhaj druhým iba ak ťa o to požiadajú. " a " som pripravená na túto situáciu"
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
betka Pozri príspevok
A dnes som happy. Mala som stretko s našim dobrým poraďákom. Je to fajn osôbka, zábavný človek, a je to náš Milan (benka). Ranná kávička padla dobre a vhod.
Si pekná súkromníčka - ste nevedeli zavolať na tú kávu? To tých 5 domov je až tak ďaleko???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Si pekná súkromníčka - ste nevedeli zavolať na tú kávu? To tých 5 domov je až tak ďaleko???

Téééda Majka vidíš , a betka sa ešte aj verejne pochváli
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vidíš Zituš ,keby povedala,že má málo kávy, tak si v servítke aj trochu prinesiem. Veď to mám na skok. Dokonca aj v šálke hotovú by som si mohla priniesť a ani by sa mi z nej nevylialo na tých 60 metroch.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Vidíš Zituš ,keby povedala,že má málo kávy, tak si v servítke aj trochu prinesiem. Veď to mám na skok.
hmm a možno by som ešte aj ja stihla prísť z dolniakov .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betka bude zasa happy , ak nás bude čítať ......
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Melnick Pozri príspevok
Si pekná súkromníčka - ste nevedeli zavolať na tú kávu? To tých 5 domov je až tak ďaleko???
neviem, či by sa páčil domácim hučiaci a fučiaci komín pri OMV
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Dievčatá prídte. Rodinná párty sa rozišla po oslave menín. (ešte sú aj chlebíčky, alko, nealko, zmrzka ostala ..)

Teraz iba čučím na počítač, a rozmýšľam, do čoho sa idem ako prvého pustiť, dokladov mám slušne na kope, ......alebo si jednoducho surfnem na porade, a na všetko kašlem.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

betka Pozri príspevok
Dievčatá prídte. Rodinná párty sa rozišla po oslave menín. (ešte sú aj chlebíčky, alko, nealko, zmrzka ostala ..)

Teraz iba čučím na počítač, a rozmýšľam, do čoho sa idem ako prvého pustiť, dokladov mám slušne na kope, ......alebo si jednoducho surfnem na porade, a na všetko kašlem.
Ja by som si surfla. Tá kopa dokladov ako ju vidíš, tak tá tam bude aj zajtra, ale na Porade to čo je dnes už neuvidíš. Zajtra tam bude niečo úplne iné.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betka Pozri príspevok
Dievčatá prídte. Rodinná párty sa rozišla po oslave menín. (ešte sú aj chlebíčky, alko, nealko, zmrzka ostala ..)

Teraz iba čučím na počítač, a rozmýšľam, do čoho /koho/sa idem ako prvého pustiť, dokladov mám slušne na kope, ......alebo si jednoducho surfnem na porade, a na všetko kašlem.
No predsa do manžela
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zitkáááááááááá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať