Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

smutne je ze lekari nechcu pochopit ze stracaju sympatie a ze su manipulovany clovekom ktory ani vypoved nepodal,ani ordinaciu nezrusil a nemusi ordinovat,lebo si masti vrecka ako odborovy boss aj z ich prispevkov-mali by podpisat a kaslat na Kollara,ktory ktovie za koho kope,klame,zavadza a manipuluje kolegov aj verejnost-mali sa zverejnit zaznamy z rokovania u premierky a neschopny Uhliarik druhy klamar,ked sa zacali davat vypovede,tak hrubo klamal verejnost ze ma pripravene riesenia ak sa naplnia vypovede lekarov a mal pripravene figu,takisto nemal ihnet vyrukovat z 300 eurovov ponukou,mal najprv ponuknut 100 eur a postupne vyjednavat,vzdy daju jedny prehnane poziadavky a druhy daju minimalne navrhy,aby sa potom postupne vyrokovalo optimalne zvysenie,ked lekari videli ze hned im ponuka 300 eur,tak si povedali ze ked je prva ponuka 300 eur,da sa najst aj viac,tak pritvrdili-minister Uhliarik nielen klamal,ani nezabezpecil krizove riesenia,urobil takticke a strategicke chyby pri vyjednavani, kamufloval a sa pytam co robil 2 mesiace a cely jeho ministersky aparat,naco platit tolko ludi po ministerstvach,ak takto zlyhaju-silny a schopny minister by mal analyzy a riesenia uz predtym ako lekari podali vypoved,ved kto pamäta vie ze tvrdil svojho casu ze neveri ze slovensky lekari pojdu ceskou cestou,pritom aj priemerne inteligentnemu cloveku bolo jasne ze ked cesi uspeli ze bude iba otazka casu,kedy to urobia slovensky lekari.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Využívam túto tému na potrubnú poštu a posielam ňou takúto správu:

Veďže ma už pusti do Tvojej schránky ... nič nepotrebujem ... nič nechcem ... vlastne áno ... chcem Ťa pozdraviť ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Economic
Mne je už toho človeka dosť dávno zle, nemôžem ho ani počuť, ani vidieť.... Sa čudujem, že ho ešte nik kamsi do pekiel neposlal....
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  diviak_harabin.jpg
Zobrazení: 25
Veľkosť:  83.9 KB
Neboj sa, bude odstrel. A potom .......
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
len pre silné žalúdky
Naposledy upravil Gina Er : 28.11.11 at 18:56
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja mám dnes nejaký slabý žalúdok...stačí pustiť správy...
(ešte šťastie, Dži, že si tam dala ten dovetok, fakt nekuknem...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  diviak_harabin.jpg
Zobrazení: 25
Veľkosť:  83.9 KB
Neboj sa, bude odstrel. A potom .......
...svine možno celý rok strieľať ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň....káva je na stole, tak v klude vypite a potom šupšup štrajkovať!.....jáááj, nyjeeee, do roboty treba!...nooo...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/100371/129236...r-od-Smerakov-

....ale pozrimeže!...koľký obetavec,ide sa biť za lepší život svojich kolegov,sám aký chudobný...(chýba mi tu smajlík, čo pľuje,no čo už-nemám ráno čítať noviny!).som hneď hovorila, že je to sliz, nenažranec o*bávač,však on nemusí denne chodiť do roboty...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Po včerajšku, keď konečne po dlhých zahmlených dňoch zasvietilo slniečko, dnes je opäť sychravo, navyše nepríjemne fúka,

návrat k takému počasiu ma vôbec nepotešil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100371/129236...r-od-Smerakov-

....ale pozrimeže!...koľký obetavec,ide sa biť za lepší život svojich kolegov,sám aký chudobný...(chýba mi tu smajlík, čo pľuje,no čo už-nemám ráno čítať noviny!).som hneď hovorila, že je to sliz, nenažranec o*bávač,však on nemusí denne chodiť do roboty...
...z opačného konca začnem ...

Musí - nemusí ....oveľa väčší frajeri , s plnou plnkou ešte vždy do roboty chodia ...

Že je sliz a podobne ...???.......no , myslím si , že aj keď to toho jeden nevidí ( nik presne nevie , čo sa v zákulisí deje ) , že podľa dostupného sú to aj tak slabé výrazy na jeho osobu ..

Že za smerákov dostal podporu ???.....nie je predsa sám ........
Teraz predsa najmúdrejší zbiera úroky , úrodu ...poprípade nazvem ....že výpalné ????.......
...a kua festovné , ešte aj Cosa Nostra sa môže od našich politikov prísť učiť...
...mafia nechá zhorieť , poprípade vybuchnúť nejaké to autíčko ...no u nás v pohode vybuchne celé zdravotníctvo ....
...v Neapole štrajkojú smetiari , bordel v celom meste .....na Slovensku dajú výpovede lekári - bordel v celom štáte ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...z opačného konca začnem ...

Musí - nemusí ....oveľa väčší frajeri , s plnou plnkou ešte vždy do roboty chodia ...

Že je sliz a podobne ...???.......no , myslím si , že aj keď to toho jeden nevidí ( nik presne nevie , čo sa v zákulisí deje ) , že podľa dostupného sú to aj tak slabé výrazy na jeho osobu ..

Že za smerákov dostal podporu ???.....nie je predsa sám ........
Teraz predsa najmúdrejší zbiera úroky , úrodu ...poprípade nazvem ....že výpalné ????.......
...a kua festovné , ešte aj Cosa Nostra sa môže od našich politikov prísť učiť...
...mafia nechá zhorieť , poprípade vybuchnúť nejaké to autíčko ...no u nás v pohode vybuchne celé zdravotníctvo ....
...v Neapole štrajkojú smetiari , bordel v celom meste .....na Slovensku dajú výpovede lekári - bordel v celom štáte ....
Inak teraz je to všetko nalomené, a keby pokračovali učitelia, tak už by sa potom dal aj ľahko urobiť nejaký vojenský prevrat a vyhlásiť vládu vojenskej junty..., niečo ako v Barme...- a ušetrilo by sa aj na volbách...

Len čo na to chlapci z NATO, hmhm....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak teraz je to všetko nalomené, a keby pokračovali učitelia, tak už by sa potom dal aj ľahko urobiť nejaký vojenský prevrat a vyhlásiť vládu vojenskej junty..., niečo ako v Barme...- a ušetrilo by sa aj na volbách...

Len čo na to chlapci z NATO, hmhm....
....Ty si ale číslo .....


...ale dotiahnem paranoiu do konca ...

Možno bývalý armádny minister k tomuto smeroval .......zbieral info , prípravu robil ...šak ako v Lidli ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
....Ty si ale číslo .....


...ale dotiahnem paranoiu do konca ...

Možno bývalý armádny minister k tomuto smeroval .......zbieral info , prípravu robil ...šak ako v Lidli ...
Len zasa na druhej strane, sebakritický musím priznať, že čo som videl na vojne v Jelšave- tých delostrelcov( vrátane mňa)-to by nás porazila asi aj Andorra...
Všetko sme tam boli takí kvalitní delostrelci...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Len zasa na druhej strane, sebakritický musím priznať, že čo som videl na vojne v Jelšave- tých delostrelcov( vrátane mňa)-to by nás porazila asi aj Andorra...
Všetko sme tam boli takí kvalitní delostrelci...
...never tomu ...

Jedna čata by padla ...zvyšok by sa raz dva " chytil ".....
Alebo inak ....keby si slúžil tam kde ja , ver , že by si inak vravel .......po určitom výcviku by si motýle na 300 metrov dole dával ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...never tomu ...

Jedna čata by padla ...zvyšok by sa raz dva " chytil ".....
Alebo inak ....keby si slúžil tam kde ja , ver , že by si inak vravel .......po určitom výcviku by si motýle na 300 metrov dole dával ...
..

..joooj, chalani, ani nevravte!..kde by sme dnes našli takých školených, ako boli za Jurajových čias?..leda žeby sa z dôchodku vrátili na scénu!...


(stratil sa mi Staníkov príspevok 33113, patrí k tomuto...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám jeden k obedňajšej káve:


Prečo je dobré dať si na penis vytetovať bankovku?

Môžeš sa hrať so svojimi peniazmi,
môžeš sledovať rast kapitálu
a žena môže pre*ebať, koľko chce...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tu je ako živo dnes...tak zhasnem a zavriem dvere...dobrú noc a fajné sníčky vám...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Milí poraďáci! Chcem Vás poprosiť o zahlasovanie za jedno veľmi skromné dievčatko, je to vnučka mojej priateľky. Keď sa vám otvorí stránka, treba kliknúť vpravo na modrý stĺpec s guličkami a potom celkom naspodu a naľavo odkliknúť ešte ten prvý modrý obdĺžnik a objaví sa tam již jste hlasovali. Ďakujem Vám pekne. Kliká sa každý deň.

http://vanocni.datart.cz/andrea--mas...ltrabook-asus/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mi skoro očky vypadli!!..to akože kto vytiahol apríl v novembri?...
...otvorím poradu a vraj "buchač má dnes narodky"...no kurňa, šak dobre, naleje- vypijeme...čo už!...

..no tak veselo vám teraz popoludní....a kafu predvečernú posielam...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no fuuuuj...toto je už humus..!..a odvaha,zavrela by som ho!...

http://www.topky.sk/cl/100535/129251...a-a-premierky-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať