Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a fajn deň vám prajem...kafa je už na stole...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

katalóg Pozri príspevok
K tomu čo je pod čiarou: Kollár hovoril od začiatku, že to robia aj pre pacientov a opakuje to stále. Viem si predstaviť zúfalstvo lekára, keď vie, že pacient by sa za iných podmienok dal zachrániť, alebo lepšie liečiť.
Len čo ja viem, tak pri obstarávaní med. prístrojov sa dostával dobrý bakšiš i v predchádzajúcom zriadení. Niečo tu a zasa tam, keď sa to zozbiera, tak úniky sú poriadne.
Od prádla až po jednorazové materiály. Ale to sú iba smiešne maličkosti. Samozrejme, že nevieme o všetkom.Ja im dôverujem
Veď len s kúpeľami čo sa urobilo. S predajom nemocníc. Bezručova dodnes chátra.
Nechápem tiež, ako sa mohla téma o lekároch uzavrieť, keď je to výsostný problém dneška. Viem kto sa podpísal pod uzavretie prvý, zrejme z osobných dôvodov - sporu. Tak v tom prípade sa mohol z témy vzdialiť, ale nechať ju bežať pre ostatných. Je však zaujímavé, že doteraz sa vyjadruje k príspevkom o lekároch v udeľovaní užitočné a súhlasím. Alebo prispieva o nich do tejto témy.Ak je toto cesta, tak teda neviem.
Konečne niečo vecné, pravdivé, čo sa dalo dnes ráno prečítať. Uzatvorenie výsostne aktuálnej témy je hra na mŕtveho chrobáka. Už k nám idú naši bratia z ČR, takže pacient predýcha. A tí, čo všade boli a všetko vedia, čo je pre nich vyriešené to, čo vyriešené ešte dlho nebude, majú už asi vyriešené aj to, že idú hore ceny plynu, elektriny, vody, následne potravín a aj kyslíka, čo sa ráno nadýchneme, takže nech prehovoria. Ako ste to vyriešili? Čujme!
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Pik, ja nie som celkom presvedčená, že tá téma sa uzavrela pre to, žeby bola vyriešená...skôr preto, že už sa tam neprezentovali názory,ale invektívy...a vtedy je lepšie zavrieť...
...ale to si myslím ja..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pepsi mas pravdu, ja si osobne myslim, ze bola uzatvorena preto, aby arogancia niektorych prispievatelov nedohnala labilnejsich poradakov ku kolabovaniu....aj tak by marne hladali lekarov v praci...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
...Pik, ja nie som celkom presvedčená, že tá téma sa uzavrela pre to, žeby bola vyriešená...skôr preto, že už sa tam neprezentovali názory,ale invektívy...a vtedy je lepšie zavrieť...
...ale to si myslím ja..
Neprispievala som do tém "lekárov", len som si pozerala príspevky, preto všeobecne moja doplňujúca myšlienôčka:
...len aby sa to neprenieslo do tejto témy a potom aj túto tému zo spomenutého dôvodu (ak to tak bolo) niekto neuzatvoril ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..lu, to hádam nyje!..pri káve sa dá o fšeličom síce, ale -no!...

..a poslala mi moja kamka dobrý tip, čo so mnou...
Babibox.jpg  
4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

pepsikova Pozri príspevok
..lu, to hádam nyje!..pri káve sa dá o fšeličom síce, ale -no!...

..a poslala mi moja kamka dobrý tip, čo so mnou...
... ja nie hádam, ja dúfam, že nyje! ...
... k tomu obrázku - to dúfam nyje! čo s Tebou ...
... chýbala by mi aj táto téma , aj Ty v nej taká, aká si , nie nejaká inakšia ...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
...Pik, ja nie som celkom presvedčená, že tá téma sa uzavrela pre to, žeby bola vyriešená...skôr preto, že už sa tam neprezentovali názory,ale invektívy...a vtedy je lepšie zavrieť...
...ale to si myslím ja..
Teba si môžem dovoliť citovať. Chcem veriť tomu, že nebudem hneď povesená za rebro. Situácia v zdravotníctve je príšerná a invektívy sú len dôsledkom nerešpektovania iných názorov. Od toho sú tu moderátori. Neschopnosť vlády je nám jasná všetkým. Práve vďaka takej vláde, zasadá dnes mimoriadne tá česká. Prečo? Lebo tí naši felčiari zvolili nerovní boj. Viem si predstaviť dnes v akom strese očakáva svoje narodenie dieťaťa prvorodička, ktorú musia vláčiť niekoľko desiatok kilometrov v prípade, že pôrod nastane nečakane a jej gynekológ práve včera náhle " ochorel". Chýba mi nesmrteľný výrok Mihála, ako sa PN-ky zneužívajú. Kdeže je? Tiež maróduje? Nemáme lekárov starajúcich sa práve o tie novonarodené detičky. Nemáme anesteziológov, čo je predpoklad pre urgentné operácie tých, čo v tom kolapse pod tlakom spáchajú nejaký čin, vyžadujúci urgent. A my tu obhajujeme neobhájiteľné. Takže treba poďakovať tým z cudziny, že Hyppokratovu prísahu ctia.
A teraz si môžu odporcovia zanôtiť:
P.S.Pověste ji vejš, ať se houpá, pověste ji vejš, ať má dost..!

Prepáčte dievčence, nechcela som, musela som, a už padám, aby Vám kávička nezhorkla.

1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zasa o jedného poraďáka menej- Som smutný, ani by som neveril že sa mi možu tisnúť slzy do očí za niekým koho som osobne nepoznal..., je to blbý deň...
10 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Na Slovensko posiela Česko 30 vojenských lekárov na požiadanie našej premiérky. Okrem toho bude pacientov zo Slovenska prijímať Brno, Ostrava, Olomouc.
Klaus sa vyjadril k našim lekárom kriticky.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mna dnes zarmutilo to, ze uz je to vsetko asi len o tom, KTO z KOHO.....velmi smutne, neviem, ako budem odteraz pristupovat k lekarom. Lebo toto uz sa stat nemalo, ze uz niekde neosetria ani akutny stav a su na fiktivnych PN.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Práve som sa dozvedela o JarkeL. Veľmi smutné. Bola to veľmi milá osôbka. Jej rodina to musí mať veľmi ťažké
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

michelle84 Pozri príspevok
Práve som sa dozvedela o JarkeL. Veľmi smutné. Bola to veľmi milá osôbka. Jej rodina to musí mať veľmi ťažké
viď. http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
katalóg Pozri príspevok
Na Slovensko posiela Česko 30 vojenských lekárov na požiadanie našej premiérky. Okrem toho bude pacientov zo Slovenska prijímať Brno, Ostrava, Olomouc.
Klaus sa vyjadril k našim lekárom kriticky.
...

..veľmi kriticky....a to možno ešte nevie, že naši lekári sú takí múdri a vychcaní, že okrem hlavného pomeru majú aj iný, dohodnutý pomer, no a tak v tom hlavnom pomere štrajkujú a v tom vedľajšom zarábajú...
...čo sa už k tomuto dá povedať?...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
...

..veľmi kriticky....a to možno ešte nevie, že naši lekári sú takí múdri a vychcaní, že okrem hlavného pomeru majú aj iný, dohodnutý pomer, no a tak v tom hlavnom pomere štrajkujú a v tom vedľajšom zarábajú...
...čo sa už k tomuto dá povedať?...
Politológovia to nazvali jednoznačne-v spoločnosti zavládla ANARCHIA!!!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Teba si môžem dovoliť citovať. Chcem veriť tomu, že nebudem hneď povesená za rebro. Situácia v zdravotníctve je príšerná a invektívy sú len dôsledkom nerešpektovania iných názorov. Od toho sú tu moderátori. Neschopnosť vlády je nám jasná všetkým. Práve vďaka takej vláde, zasadá dnes mimoriadne tá česká. Prečo? Lebo tí naši felčiari zvolili nerovní boj. Viem si predstaviť dnes v akom strese očakáva svoje narodenie dieťaťa prvorodička, ktorú musia vláčiť niekoľko desiatok kilometrov v prípade, že pôrod nastane nečakane a jej gynekológ práve včera náhle " ochorel". Chýba mi nesmrteľný výrok Mihála, ako sa PN-ky zneužívajú. Kdeže je? Tiež maróduje? ...alečoby!..celkom dobre vyzeral na tlačovke dnes doobeda...ale fšak jeho sa to netýky, čo bude oný...Nemáme lekárov starajúcich sa práve o tie novonarodené detičky. Nemáme anesteziológov, čo je predpoklad pre urgentné operácie tých, čo v tom kolapse pod tlakom spáchajú nejaký čin, vyžadujúci urgent. A my tu obhajujeme neobhájiteľné. Takže treba poďakovať tým z cudziny, že Hyppokratovu prísahu ctia.
A teraz si môžu odporcovia zanôtiť:
P.S.Pověste ji vejš, ať se houpá, pověste ji vejš, ať má dost..!

Prepáčte dievčence, nechcela som, musela som, a už padám, aby Vám kávička nezhorkla...neboj, Pik, nám nezhorkne a kvoli tebe isto nyje,ale páni doktori si chutne nepochutia...

...len toľko..
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

pepsikova Pozri príspevok
...

..veľmi kriticky....a to možno ešte nevie, že naši lekári sú takí múdri a vychcaní, že okrem hlavného pomeru majú aj iný, dohodnutý pomer, no a tak v tom hlavnom pomere štrajkujú a v tom vedľajšom zarábajú...
...čo sa už k tomuto dá povedať?...
Lekári majú úväzky aj na iných pracoviskách.
Ale aby sme boli spravodliví, resp. informovaní, tak okrem nich takto pracujú aj VŠ učitelia, prednášky, publikačná činnosť, sedia v rôznych komisiách a pod., stredoškolskí učitelia ak za sebou zavrú brány škôl, tak robia poisťovákov poobede, učitelia okrem doučovania isto využívajú aj iné možnosti, aj manuálneho druhu, ako tu čítam aj na porade (pomocné práce v kuchyni, nestačí vyčerpanosť zo základného úväzku v škole).
Študenti brigádujú za pár drobných. Redaktori činní na viacerých miestach..., ženy behajú s kozmetikou...
Okrem nich sa snaží každý naháňať nejaký peniaz, aby zvládol "nároky" doby, nie dobu. Stačí si vypočuť Staněka.
Všetci títo a iní ľudia namiesto aby vyžili zo svojich základných platov musia prežiť svoj súkromný čas mimo svojich rodín. Kde doženú čas na prežitie so svojimi blízkymi a kedy sa budú venovať výchove svojich detí, svojmu vzdelávaniu, regenerácii svojho organizmu, sledovať skutočnú kultúru?
Vymenovala som iba časť populácie. Kto dnes pracuje základných osem hodín?
Toto všetko nemá zdravý základ spoločnosti.
A kde zlyháva komunikácia, žiaľ nastupujú zbrane.
Osobne je mi ľúto všetkého.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...citujem:Lekári majú úväzky aj na iných pracoviskách.

..ale samozrejme, že majú..ale takisto je to len jedna osoba, tak by mali mať jedno presvedčenie!...ale nie hrať na dve strany!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať